Figma Apple Uygulamasını Bile Kopyalayabilen Yapay Zeka Özelliğini Kaldırdı

Sıradaki içerik:

Figma Apple Uygulamasını Bile Kopyalayabilen Yapay Zeka Özelliğini Kaldırdı

e
sv

Xbox Game Pass Temmuz 2024 Oyunları Belli Oldu

03 Temmuz 2024 13:21
Xbox Game Pass Temmuz 2024 Oyunları Belli Oldu

Microsoft, Xbox Game Pass Temmuz 2024 Wave 1 oyun listesini açıkladı ve liste heyecan verici oyunlarla dolu. Xbox Game Pass Temmuz 2024 listesinde her oyuncuya hitap eden bir oyun mutlaka var.

Temmuz Ayında Xbox Game Pass’e Hangi Oyunlar Ekleniyor?

Xbox Game Pass Temmuz 2024 Oyunları Belli Oldu

Xbox Game Pass Temmuz 2024 listesi, 3 Temmuz’da Journey to the Savage Planet ve Nickelodeon All-Star Brawl 2 ile başlıyor. Aksiyon macera türündeki Journey to the Savage Planet, Xbox Game Pass ile kütüphanemize geri dönüyor. Nickelodeon All-Star Brawl 2 ise platform dövüş oyunu sevenlerin ilgisini çekecek.

9 Temmuz’da ise Cricket 24 ve The Case of the Golden Idol Xbox Game Pass Temmuz 2024 listesine ekleniyor. Spor oyunu sevenlerin gözdesi olacak Cricket 24, gerçekçi kriket deneyimi sunuyor. Piksel grafiklere sahip bulmaca oyunu The Case of the Golden Idol da ilgi çekici bir seçenek.

Temmuz’un İkinci Yarısında Xbox Game Pass’te Neler Var?

Xbox Game Pass Temmuz 2024 listesi, ayın ikinci yarısında da dopdolu. 11 Temmuz’da birinci şahıs aksiyon oyunu Neon White ve fizik tabanlı açık dünya macera oyunu Tchia, Xbox Game Pass ile bizlerle buluşuyor.

16 Temmuz’da ise iki yepyeni oyun Xbox Game Pass Temmuz 2024 Wave 1 listesine katılıyor. Büyüleyici piksel grafiklere sahip platform oyunu Magical Delicacy ve arkadaşlarınızla uçmanın keyfini çıkarabileceğiniz Flock, ilk gün Xbox Game Pass ile oynanabilir olacak.

Xbox Game Pass Temmuz 2024 Oyunları Belli Oldu

Xbox Game Pass Temmuz 2024’te Hangi Oyunlar Ayrılıyor?

Her ay olduğu gibi bu ay da bazı oyunlar Xbox Game Pass’ten ayrılıyor. 15 Temmuz itibariyle Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly, Figment 2: Creed Valley, Sins of a Solar Empire: Rebellion, TOEM ve The Wandering Village Xbox Game Pass kütüphanesinden çıkıyor. Bu oyunları kütüphanenizde tutmak isterseniz, Xbox Game Pass abonelerine özel %20’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli