MIT’in Yumuşak Robotik Sistemi Market Alışverişini Kolaylaştıracak

Sıradaki içerik:

MIT’in Yumuşak Robotik Sistemi Market Alışverişini Kolaylaştıracak

e
sv

Samsung’un Yeni Sağlık Takipçisi Galaxy Ring’in Yetenekleri Sızdırıldı

01 Temmuz 2024 16:20
Samsung'un Yeni Sağlık Takipçisi Galaxy Ring'in Yetenekleri Sızdırıldı

Merakla beklenen Galaxy Ring hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Sızan ekran görüntüleri, Samsung’un akıllı yüzüğünün etkileyici sağlık takip özelliklerini gözler önüne serdi. Galaxy Ring, kalp atış hızından stres seviyesine kadar pek çok metriği izleyebilecek.

Galaxy Ring ile Kapsamlı Sağlık Takibi

Samsung Health uygulamasının kod dosyalarından elde edilen bilgiler, Galaxy Ring’in sunacağı sağlık takip yeteneklerini ortaya koyuyor. Buna göre, Galaxy Ring kalp atış hızı ve stres seviyesini ölçebilecek. Ayrıca adet döngüsü tahmini ve cilt sıcaklığı ölçümü gibi özellikler de cihazda yer alacak.

Samsung'un Yeni Sağlık Takipçisi Galaxy Ring'in Yetenekleri Sızdırıldı

Galaxy Ring ve Telefonunuz El Ele: Horlama Tespiti

Galaxy Ring’in bir diğer ilginç özelliği ise horlama tespiti olacak. Tıpkı Galaxy Watch‘ta olduğu gibi, akıllı yüzük Android telefonunuzla birlikte çalışarak horlama seslerini algılayabilecek. Galaxy Ring, telefonun ses algılama özelliğine ek olarak kendi zekasını da kullanarak daha kapsamlı bir takip sağlayacak.

Akıllı Yüzük mü, Akıllı Saat mi?

Galaxy Ring’in sağlık takip özellikleri, Galaxy Watch 6 ve muhtemelen Galaxy Watch 7 ile benzerlik gösteriyor. Ancak Galaxy Ring, daha hafif ve kompakt tasarımıyla kullanıcılara farklı bir seçenek sunuyor. Özellikle uyku takibi veya yoğun egzersizlerde Galaxy Ring’in hafif yapısı tercih sebebi olabilir.

Samsung'un Yeni Sağlık Takipçisi Galaxy Ring'in Yetenekleri Sızdırıldı

Akıllı Yüzüklerin Geleceği

Samsung’un Galaxy Ring’i akıllı yüzük teknolojisinde yeni bir dönem başlatabilir. Kompakt ve hafif tasarımı, kapsamlı sağlık takip özellikleriyle birleşince Galaxy Ring’in hitap ettiği kitle oldukça geniş. Üstelik 10 Temmuz’daki Samsung Unpacked etkinliğinde Galaxy Ring hakkında daha fazla detay öğreneceğiz.

Galaxy Ring ile Sağlığınız Parmaklarınızın Ucunda

Samsung’un yenilikçi akıllı yüzüğü Galaxy Ring, sağlık takibini bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor. Kalp atış hızı, stres, uyku ve daha pek çok metriği kolayca izleyebileceğiniz Galaxy Ring, sağlıklı bir yaşam için ideal bir yol arkadaşı olacak. Artık sağlığınızı yakından takip etmek için Galaxy Ring’in hayatınıza girmesini beklemeniz yeterli.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli