Ekran Kartı Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

Sıradaki içerik:

Ekran Kartı Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

e
sv

Ray-Ban Akıllı Gözlüklerin Video Kayıt Süresi 3 Katına Çıkıyor!

23 Haziran 2024 15:55
Ray-Ban Akıllı Gözlüklerin Video Kayıt Süresi 3 Katına Çıkıyor

Gözlük dünyasının efsane markası Ray-Ban, Meta iş birliğiyle geliştirdiği akıllı gözlüklerde heyecan verici bir güncellemeye imza attı. Artık Ray-Ban akıllı gözlüklerle çok daha uzun videolar çekebileceksiniz.

Ray-Ban Akıllı Gözlüklerin Video Kayıt Süresi 3 Katına Çıkıyor

Gözlüklerinizle Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Ray-Ban akıllı gözlüklerin en çok sevilen özelliklerinden biri, hiç şüphesiz entegre kameraları. Ancak şimdiye kadar video kayıtları 1 dakikayla sınırlıydı ve bu süreyi uzatmanın bir yolu yoktu. İşte Ray-Ban, kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak bu konuda bir adım attı.

Yeni güncellemeyle birlikte artık Ray-Ban akıllı gözlüklerle 3 dakikaya kadar kesintisiz video çekebileceksiniz. Bu süre, önceki 60 saniyelik sınırın tam 3 katı! Böylece gözlüklerinizle daha uzun ve keyifli anıları ölümsüzleştirme şansına kavuşacaksınız.

Diğer Yenilikler de Cabası

Tabii ki güncelleme sadece video kayıt süresini artırmakla kalmıyor. Ray-Ban akıllı gözlüklere birçok yeni özellik de eklendi. Örneğin artık gözlükler Calm uygulamasını ve Amazon Music’i destekliyor. Böylece Ray-Ban’inizi takıp günlük meditasyonunuzu yapabilir ya da sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

Ray-Ban Akıllı Gözlüklerin Video Kayıt Süresi 3 Katına Çıkıyor

Güncelleme Kademeli Olarak Yayılıyor

Ray-Ban akıllı gözlüklere gelen 6.0 yazılım güncellemesi kademeli olarak tüm kullanıcılara ulaşıyor. Bazı kullanıcılar henüz 3 dakika video kaydı yapamadıklarını belirtseler de bunun kısa sürede çözüleceğini umuyoruz. Güncellemelerin iOS uygulaması üzerinden ya da sınırlı bir şekilde yayıldığı düşünülüyor.

Ray-Ban akıllı gözlüklerdeki bu heyecan verici gelişmeler, giyilebilir teknolojinin günlük hayatımıza nasıl adapte olduğunun güzel bir örneği. Bakalım Ray-Ban ve Meta iş birliği önümüzdeki dönemde bizlere başka ne sürprizler hazırlayacak? Gelişmeleri heyecanla takip etmeye devam edeceğiz!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli