Resident Evil Zero ve Code Veronica Yeniden Doğuyor!

Sıradaki içerik:

Resident Evil Zero ve Code Veronica Yeniden Doğuyor!

e
sv

Ranch Simulatör Sistem Gereksinimleri

67 okunma — 28 Mayıs 2024 16:45

Ranch Simulatör sistem gereksinimleri son günlerde bir hayli araştırılıyor. Zira bu oyun simülasyon oyunları seven oyun severlerin gözdesi olan bir oyun türüdür. Oyunun temel amacı inşa edilmesi, çiftçilik yapılması, avlanılmak temalarına dayalı bir oyun türüdür. Bu oyunun ne zaman oyun platformlarına girdiği de merak konusu olmaktadır. Bu gibi sorular için şu yanıtı verebilmemiz uygun olur. Oyun 2023 senesinde online oyun platformlarında yerini almıştır.

Ranch simülatör sistem gereksinimleri olarak araştırma yapıldığında bu oyunun sistem gereksinimlerinin oyun severleri zorlamadığını görüyoruz. Oyun az bir sistem gereksinimiyle de sorunuz şekilde açılabiliyor ve seri oynanabiliyor. Oyun aynı zamanda görsel grafik düzeyi olarak da diğer oyunlar kadar iddialı değildir. Dolayısıyla da hemen her donanıma sahip olan bir bilgisayarda da oyunu sorunsuz şekilde çalıştırabiliyorsunuz. Bu özelliğinden dolayı da Ranch Simulatör oyunu çok sayıda oyun severin gözdesidir.

Ranch Simülatör Sistem Gereskinimleri Minimum Düzeyde Nasıl Olur?

Ranch Simülatör sistem gereksinimleri minimum düzeyde olabilmesi gereklidir. Oyun her ne kadar fazla bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymadan da çalışabilse de oyunun güncelleme dosyalarının da sorunsuz şekilde alınabilmesi için minimum sistem gereksinimleri olması faydalı olur.

Ranch Simülatör sistem gereksinimleri Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ5 yada AMD FX 8310
 • Bellek kapasitesi: 8 GB Ram desteği
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 760
 • DirectX: 12 sürümü gerekli
 • Depolama kapasitesi: 15 Gb boş alanın olması faydalı olur.

Ranch Simülatör sistem gereksinimleri en az 15 GB kadar boş bir alanın olmasını gerekli kılıyor. Zira bu oyun bilindiği üzere görsel açıdan çok fazla ekran çözünürlüğüne sahip bir cihazla oynanmasını gerektirmiyor. Veyahut yüksek ayarlarda grafik yada farklı sistem gereksinimleri istemiyor. Ranch Simülatör simülasyon içeren video oyunu olarak oyun severlerin sevdiği popüler bir oyun türüdür.

Ranch Simülatör Sistem Gereksinimleri Önerilen Düzeyde Nasıl Olur?

Ranch Simülatör sistem gereksinimleri önerilen seviyede olduğu taktirde bu oyundan alınan performans çok daha iyi olacaktır.

Ranch Simülatör sistem gereksinimleri önerilen şöyledir:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ7 yada AMD Ryzen 3200 G
 • Ram kapasitesi: 12 GB Ram desteği
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
 • DirectX: 12 sürümü ile aynı
 • Depolama kapasitesi: 15 GB boş depolama alanı olması gereklidir.

Ranch simülatör sistem gereksinimleri önerilen düzeyde oldukça makul olarak kabul ediliyor. Ranch Simülatör oyunu oynamak istiyorsanız mutlak surette önerilen seviyede sistem gereksinimlerine sahip bir cihazla oyunu oynamamanız iyi olur. Ancak kimi oyun severler bilgisayarlarının bu seviyede yetersiz kalacağını düşünüyor ve endişeleniyor. Böyle bir durumdan şikayetçiyseniz Bu oyunun mobil versiyonunu da akıllı cihazına ekleyerek de oyuna katılım sağlayabiliyorsunuz. Genellikle oyun bilgisayarlarının sistem gereksinimlerini yetersiz olan ve bu oyunu kaldıramayacağını düşünen oyun severler bu konuda mobil versiyon ile oyuna katılım sağlamaya çalışmaktadır.

Ranch Simülatör oyununun mobil versiyonunu indirerek oynamak oyun severlere daha eğlenceli gelebilmektedir. Zira bu akılı telefon yada tabletlerden oynanması mümkün kılınan mobil uygulama ile oyun tutkunları diledikleri her yerden oyuna katılım sağlayabileceklerdir. Bu nedenledir ki, Ranch Similatör mobil uygulama en fazla indirilen oyunlardan biri olmaktadır.

Ranch Simulatör Kaç GB?

Ranch Simülatör Kaç GB nasıldır ve sistem gereksinimleri nasıl olmalıdır gibi soruların yanıtlarını bu makalemizde sizlere aktarmaya çalıştık. Ranch Simülatör oyunu simülasyon odaklı bir video oyunu olarak kabul ediliyor. Bu oyunun sağlıklı ve seri şekilde oyun bilgisayarlarına indirilmesi ve kurulması için ilk olarak gerek minimum gerekse önerilen sistem gereksinimlerinin karşılanabiliyor olması oldukça önemlidir.

Ranch Simulatör oyunu 15 GB kadar boş disk alanı isteyen bir oyundur. Zira bu oyun ancak bu şekilde seri ve akıcı olarak cihazınıza yüklenebilir. Bu oyunu dilediğiniz platformlarda ücretsiz olarak oynayabilir ve ayrıca Epic Games Store üzerinden de dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Ranch Simülatör video oyununun mobil versiyonu da mevcuttur. Bu şekilde oyun oyun severler tarafından 7/24 her yerden oynanabiliyor. Dolayısıyla gerek masaüstü cihazlardan gerekse telefonlarınızdan oynayabilirsiniz.

Ayrıca ” Sims 4 Sistem Gereksinimleri Nedir? ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli