Proton Drive iPhone’lar için Fotoğraf Yedekleme Özelliği Ekledi

Sıradaki içerik:

Proton Drive iPhone’lar için Fotoğraf Yedekleme Özelliği Ekledi

e
sv

Assassin’s Creed Odyssey Kaç GB?

51 okunma — 21 Haziran 2024 15:45

Assasins Creed Odyssey kaç GB soruları bu oyunun tutkunları tarafından bir hayli araştırılan sistem gereksinimleridir. Oyunun tam olarak sistem gereksinimleri de oyun dünyasına kendine yer edinmiştir. Makalemizde şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, oyunu hemen her ortalama bir bilgisayarda açabilmeniz ve oynamanız mümkün olabilmektedir. Bu oyunu bilgisayarımda rahatlıkla açabilir miyim veyahut oyunu kasmadan oynayabilir miyim soruları oyun severlerin endişe duyduğu konular arasındadır.

Assasins Creed Odyssey oyununu isterseniz 4K formatında da oynayabilmeniz söz konusudur. Makalemizde oyunun tüm sistem gereksinimleri gerek minimum gerekse önerilen düzey kapsamında olsun geniş çaplı olarak yer vereceğimizi söyleyebiliriz. Makalemizi değerlendirerek sizlerde oyun için ne kadar bir GB boş alan gerekli kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Assasins Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Assasins Creed Odyssey sistem gereksinimleri minimum düzeyde karşılanması ile oyunu sorunsuz şekilde oyun bilgisayarlarına yükleyebileceğiniz gibi aynı zamanda sorunsuz şekilde de çalıştırabilirsiniz. Zira oyundan alınacak olan performans düzeyi minimum seviyede de iyi olabiliyor. Ancak 4K formatında ekran görüntüsüyle oyunu oynamak isterseniz bu defa da oyunu önerilen düzeyde oynamanız oldukça iyi bir performans yakalamanızı sağlamaktadır.

Assasins Creed Odyssey sistem gereksinimleri minimum düzeyde şöyle olmalıdır:

 • İşletim sistemi: Windows 7 yada 8
 • İşlemci: İntel Core İ5 2400
 • Bellek kapasitesi: 8 GB Ram değeri
 • Depolama kapasitesi: 46 GB
 • Ekran kartı: AMD Radeon R9 285 veya NVIDIA GeForce GTX 660

Oyun tutkunları oyunu oynayabilmek için en az oyun bilgisayarlarında 46 GB kadar boş bir alanın bulunduğundan emin olmalıdır. Ayrıca oyundan alınacak olan performansın iyi olması için de ayrıca işlemci Ve Ram değerlerinin de karşılanıyor olması gereklidir. Böylelikle oyun üstün kalitede Ultra HD formatta ve kasma ve donma sorunlarına maruz kalmadan kolaylıkla çalıştırılabilir.

Assasins Creed Odysssey Sistem Gereksinimleri Önerilen Düzeyde Nasıl Olması Gereklidir?

Assasins Creed Odyssey sistem gereksinimleri eğer ki minimum düzey dışında oynanmak ve böylelikle daha üstün bir performans sağlanmak isteniyorsa bu defa da oyunu önerilen sistem gereksinimleriyle oynamanızı tavsiye edebiliriz.

Assasins Creed Odysses Sistem gereksinimleri önerilen seviyede şöyle olmalıdır:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ7 3770 veya AMD Ryzen 5- 1400
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 Yada AMD Radeon R9 290X 
 • Bellek kapasitesi: 8 GB Ram
 • Depolama kapasitesi: 46 GB Kullanılabilir boş alan olmalıdır. SSD kullanılabilir.

Assasins Creed Odysses oyunu önerilen ayarlarda oynanırsa eğer elbette oyunu ekran çözünürlüğü ve performansı daha üst seviyede olacaktır. Dolayısıyla bu oyundan sağlıklı bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz mutlak surette önerilen seviyeye cihazınızın ayarlarını yükseltmeniz yararınıza olacaktır.

Assasins Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri Ultra Düzeyde Olmalı Mı?

Assasins Creed Odyssey sistem gereksinimleri karşılanması ile bu oyundan oldukça fazla heyecan ve keyif duyabilmemiz mümkündür. Oyunun müdavimleri oyunu gerek minimum gerekse önerilen yada daha üstün performans bir oyun deneyimi isteyen oyuncular için de Ultra sistem gereksinimlerinin karşılanması gereklidir.

Assasins Creed sistem gereksinimleri Ultra düzey için şöyle olmalıdır.

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ7 7700 yada AMD tabanlı ise AMD Ryzen 1700X
 • Bellek kapasitesi: 16 GB Ram değeri
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 veya AMD Vega 64 olmalı
 • Depolama kapasitesi: 56 GB boş alanın olması uygun olur.

Bu oyunu mümkün olduğu süre zarfında minimum seviyede açmak isterseniz oyunu 30 kare FPS hızında oynatabilirsiniz. 720 piksel ekran çözünürlüğünde oyunu çalıştırabilirsiniz. Düşük ayarlarda olacağından hemen her oyun bilgisayarı minimum seviyeyi kaldırabilir. Ancak oyun eğer ki önerilen seviye sistem ayarlarına sahip bir bilgisayarda oynanabilecekse bu defa da 60 kare hızında FPS ayarlarında oynanabiliyor. Dolayısıyla bu da daha hızlıve akıcı bir oyun deneyimi yaşanmasını mümkün kılar. 1080 piksel çözünürlükte önerilen seviye ile bu oyunu oynayabilirsiniz.

Lakin Assasings Creed Odyssey sistem gereksinimleri Ultra formatta oynanmak isteniyorsa ve bu şekilde cihaz ayarlarını yukarı çekmek istiyorsanız oyunu 4K Ultra HD bir çözünürlükte ve 16 GB Ram eşliğinde seri ve akıcı oynayabilirsiniz. Oyun için isterseniz SSD kullanılabilir.

Ayrıca ” ABD Ordusu Tedarik Süreçlerinde Yapay Zeka Kullanacak ” yazımızı okumak için bağlantıya tıklayanız .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli