Leica iPhone Kullanıcıları İçin Leica LUX Uygulaması Çıktı

Sıradaki içerik:

Leica iPhone Kullanıcıları İçin Leica LUX Uygulaması Çıktı

e
sv

Nothing’in Alt Markası CMF Phone 1 Resmen Duyuruldu

78 okunma — 07 Haziran 2024 16:50
Nothing'in Alt Markası CMF Phone 1 Resmen Duyuruldu

Geçtiğimiz yıl kulaklıklar ve diğer aksesuarlarla piyasaya giriş yapan Nothing’in alt markası CMF, ilk telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen CMF Phone 1, şirketin sosyal medya hesaplarından paylaştığı görselle birlikte resmen duyuruldu.

CMF Phone 1 ile Şık Tasarım ve Yenilikçi Özellikler Bir Arada

Paylaşılan görselde, CMF Phone 1’in deri görünümlü tasarımı, markanın imza rengi olan canlı turuncu ve fiziksel bir kadran göze çarpıyor. Her ne kadar kadranın işlevi henüz açıklanmasa da, Nothing “tasarımıyla harika” olarak nitelendirdiği cihazın bir bütün olarak etkileyici özellikler sunacağının sinyallerini veriyor.

Nothing'in Alt Markası CMF Phone 1 Resmen Duyuruldu

Orta Segment Telefon Pazarına Odaklanıyor

CMF’nin odak noktası göz önüne alındığında, CMF Phone 1’in en iyi ihtimalle orta segment bir akıllı telefon olması bekleniyor. Büyük olasılıkla Phone (2a) modelini temel alacak olan cihaz, Nothing’in yenilikçiliğini ve tasarıma gösterdiği özeni yansıtacak.

CMF Phone 1 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

CMF Phone 1’in kesin çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak cihaz hakkındaki söylentiler birkaç aydır dolaşıyordu. Nothing’in attığı bu tweet, beklenen lansman için heyecanı daha da artırdı. Şirket, diğerlerinin göz ardı ettiği bu kategoriye tüm dikkatini verdiğini belirterek, CMF Phone 1’in ekosistemlerine harika bir giriş noktası olacağını vurguladı.

Nothing'in Alt Markası CMF Phone 1 Resmen Duyuruldu

Phone (3) Gecikecek, Ancak Yapay Zeka Özellikleriyle Gelecek

Öte yandan, Nothing bir gün önce yaptığı açıklamada, bir sonraki amiral gemisi cihazı Phone (3)‘ün 2025’ten önce piyasaya sürülmeyeceğini doğruladı. Şirket, gecikmenin nedenine dair çok fazla bilgi vermese de, yeni cihaz için geliştirilen yapay zeka yazılım özelliklerinden bahsetti. Bu da Phone (3)’ün gelişmiş AI yetenekleriyle donatılacağına işaret ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli