Hong Kong’da Dijital Yuan için Kişisel e-CNY Cüzdanlar Kullanımda

Sıradaki içerik:

Hong Kong’da Dijital Yuan için Kişisel e-CNY Cüzdanlar Kullanımda

e
sv

Hinge Yeni Güncellemesi ile Ghosting’e Son Veriyor

216 okunma — 20 Mayıs 2024 14:42
Hinge Yeni Güncellemesi ile Ghosting'e Son Veriyor

Çevrimiçi flörtün en can sıkıcı yanlarından biri olan “ghosting” artık Hinge’de tarih oluyor. Popüler flört uygulaması, kullanıcılarının flört yorgunluğunun üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için ghosting’i yasaklayan yeni bir güncelleme duyurdu.

Nitelik Önemli, Nicelik Değil

Hinge’in yeni “Sıra Sende Sınırları” özelliği, yanıtlanmamış mesajları sınırlandırarak flört deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Sekiz veya daha fazla eşleşmesi olan kullanıcılar, yeni bir bağlantı kurmadan önce ya yanıt vermek ya da konuşmayı sonlandırmak zorunda kalacak. Hinge’in kurucusu ve CEO’su Justin McLeod, “Sıra Sende Sınırları’nın lansmanıyla, kullanıcılarımızın nicelik yerine niteliğe odaklanmalarına yardımcı olacak yeni bir yol test ediyoruz.” dedi.

Hinge Yeni Güncellemesi ile Ghosting'e Son Veriyor

Flört Yorgunluğu ile Mücadele

Hinge kullanıcılarının neredeyse yarısı (%44), flört hayatlarını engelleyen en büyük sorunlardan biri olarak yanıt vermeme durumunu gösterdi. Hinge, kullanıcılarının kendilerini bunalmış, dağınık ve tükenmiş hissettiklerini duyduklarını belirtti. Bu zorlukları hafifletmek ve insanları daha iyi randevulara çıkarmak için Hinge, “Sıra Sende Sınırları” gibi yenilikçi çözümleri sunmaya devam ediyor.

Az Ama Öz Sohbet, Daha Çok Randevu

Hinge’in araştırması, aynı anda daha az sohbete odaklanmanın daha hızlı yanıtlara yol açtığını ve uygulamadan çıkıp randevuya çıkma olasılığını artırdığını ortaya koydu. Geçen yıl, ilk mesaja 24 saat içinde yanıt verilen eşleşmelerin randevuya çıkma olasılığı %72 daha yüksekti. Bu da Hinge’in yeni özelliğinin flört deneyimini nasıl iyileştirmeyi hedeflediğini gösteriyor.

Hinge Yeni Güncellemesi ile Ghosting'e Son Veriyor

Daha Az Uygulama, Daha Çok Randevu

Hinge’in kurucusu McLeod, flört uygulaması yorgunluğunun iki ana nedenini açıkladı. Bunlardan biri, kullanıcıların çok fazla etkinlik ve kişiyle bunalması, diğeri ise karşılıklı etkileşim eksikliği. McLeod, “İnsanlar uygulamada daha az, randevularda daha çok zaman geçirmek istiyor.” dedi. Hinge de tam olarak bunu sağlamayı amaçlıyor.

Hinge’in Ghosting’e Karşı Duruşu Çok Sert

Hinge, flört dünyasında normalleşen ghosting’e karşı aktif bir duruş sergiliyor. Yeni “Sıra Sende Sınırları” özelliği, kullanıcıları mevcut sohbetlerine devam etmeye veya bir konuşmayı uygun şekilde kapatmaya teşvik ediyor. Böylece Hinge, karşı taraftaki kişiye flört yolculuğuna devam etmesi için ihtiyaç duyduğu netliği sağlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli