Amazon’un Yeni AI Destekli Alexa’sı Aylık 10 Dolara Mal Olabilir

Sıradaki içerik:

Amazon’un Yeni AI Destekli Alexa’sı Aylık 10 Dolara Mal Olabilir

e
sv

Fortnite’ın Yeni Güncellemesi 30.20 ile Reload Modu ve Daha Fazlası Geliyor!

22 Haziran 2024 14:31
Fortnite'ın Yeni Güncellemesi 30.20 ile Reload Modu ve Daha Fazlası Geliyor

Popüler battle royale oyunu Fortnite, 30.20 yaması ile birlikte heyecan verici yenilikler sunuyor. Bu güncellemenin en dikkat çekici özelliği ise hiç şüphesiz yepyeni bir mod olan Reload. İşte diğer yenilikler.

Reload Modu: Fortnite’a Yeni Bir Soluk

Fortnite’ın 30.20 yaması, oyuna Reload adında yepyeni bir mod ekliyor. Bu Squad tabanlı mod, her maçta 40 oyuncuya ev sahipliği yapacak ve Tilted Towers ile Retail Row gibi klasik lokasyonları daha küçük bir haritada geri getirecek. Reload modunda, takım arkadaşlarınızdan en az biri hayatta kaldığı sürece elendikten sonra otomatik olarak yeniden doğacaksınız. Yeniden doğma süreleri başlangıçta 30 saniye olacak, ancak takım arkadaşlarınız diğer oyuncuları eledikçe bu süre kısalacak. Fortnite Reload modu, 22 Haziran 2024 Cumartesi günü TSİ 21:00’de başlayacak.

Fortnite'ın Yeni Güncellemesi 30.20 ile Reload Modu ve Daha Fazlası Geliyor

Klasik Silahlar Geri Dönüyor

Fortnite’ın yeni Reload modunda, Revolver, orijinal Heavy Shotgun, Infantry Rifle ve Rocket Launcher gibi klasik silahlar da geri dönüyor. Bu silahları, yeni moddaki loadout’unuza ekleyebileceksiniz. Ayrıca normal Battle Royale modunda da Remote Explosives ve Heavy Impact Sniper Rifle gibi silahlar oyuna geri eklendi. Bu silahları belirli NPC’lerden altın külçeler karşılığında satın alabilirsiniz.

Fortnite Reload Görevleriyle Bedava Ödüller Kazanın

Fortnite Reload modunun gelişini kutlamak için yeni bir dizi görev de oyuna eklendi. Bu tanıtım görevleri, sizi Reload moduna dalmaya teşvik etmek için tasarlandı ve her biri tamamlandığında 20.000 XP kazandırıyor. Ayrıca üç görevi tamamlayarak Digital Dogfight Contrail’i, altı görevi tamamlayarak Pool Cubes Wrap’i ve dokuz görevi tamamlayarak Nana Bath Back Bling’i ücretsiz olarak kazanabilirsiniz. Fortnite Reload’da bir Victory Royale elde ederseniz, Rezzbrella Glider’ı da ücretsiz olarak alacaksınız.

Fortnite'ın Yeni Güncellemesi 30.20 ile Reload Modu ve Daha Fazlası Geliyor

Karayip Korsanları Fortnite’a Geliyor

Fortnite’ın 30.20 yamasıyla gelen bir diğer heyecan verici içerik ise Disney’in sevilen film serisi Karayip Korsanları ile yapılan işbirliği oldu. 1.000 V-Bucks karşılığında satın alabileceğiniz Cursed Sails Pass, Captain Jack Sparrow kostümünün yanı sıra eşleşen kozmetik ürünler de içeriyor. Ancak ne yazık ki Fortnite 30.20 yaması yayınlandıktan kısa bir süre sonra Cursed Sails Pass, mağazadan kaldırıldı. Şu anda geri döneceği tarih belli değil.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli