TCL CSOT Dünyanın İlk 4K 1000Hz Ekran Panelini Tanıttı

Sıradaki içerik:

TCL CSOT Dünyanın İlk 4K 1000Hz Ekran Panelini Tanıttı

e
sv

Dread Delusion Tam Sürümüyle Hayranlarıyla Buluşuyor!

72 okunma — 19 Mayıs 2024 16:35
Dread Delusion Tam Sürümüyle Hayranlarıyla Buluşuyor!

Lovely Hellplace tarafından geliştirilen ve DreadXP tarafından yayınlanan açık dünya RPG oyunu Dread Delusion, erken erişim sürecinin ardından nihayet 1.0 sürümüyle oyuncularla buluştu. Geçtiğimiz Haziran ayından bu yana erken erişimde olan Dread Delusion, benzersiz karakterleri, yaratıkları, zorlukları ve hazineleriyle büyüleyici bir retro 3D estetiğe sahip.

Kararlarınızla Hikayeyi Şekillendirin

Dread Delusion’da karakterinizi istediğiniz şekilde inşa edebilir, farklı engelleri aşmak için savaş dışında seçeneklere de başvurabilirsiniz. NPC’leri büyüleyebilir, kilitler açabilir, yasaklı bilgileri kullanabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Dread Delusion, klasik RPG’lerden ilham alan oynanışıyla 2000’lerin nostaljisini modern bir yorumla sunuyor.

Dread Delusion Tam Sürümüyle Hayranlarıyla Buluşuyor!

Büyülü Bir Dünyada Keşfe Çıkın

Oyuncular, bu parçalanmış diyarı onarmak veya kendi çıkarları doğrultusunda güç ve kazanç peşinde koşmak arasında bir seçim yapacaklar. Dread Delusion, çok sayıda farklı sonla biten görevleri ve esnek oynanış tarzıyla sürükleyici bir anlatım ve yaratıcı bir dünya inşası sunuyor. Kendi yolunuzu çizin, fantastik kasabaları keşfedin, maceralara atılın ve etrafınızdaki tuhaf dünyayı çözmek için yöre halkıyla sohbet edin.

1.0 Sürümüyle Gelen Yenilikler

Dread Delusion’ın 1.0 sürümüyle birlikte keşfedilecek birçok yeni mekan, özellikle de Underlands adlı yeni bir diyar, yeni görevler, yeni oyun sonu içeriği, daha fazla hikaye içeriği, yenilenmiş bir başlangıç bölgesi ve oyundaki uçan kıtada gezinmek için pilot edilebilir hava gemileri eklendi.

Dread Delusion Tam Sürümüyle Hayranlarıyla Buluşuyor!

Dread Delusion İçin Heyecan Dorukta

Dread Delusion’ın erken erişim süreci boyunca oyunculardan aldığı övgüler ve son aydaki neredeyse mükemmel incelemeler, oyunun 1.0 sürümüne duyulan heyecanı artırıyor. Lovely Hellplace, oyunu sürekli olarak yeni içerik ve geliştirmelerle güncelleyerek eleştirmenlerin beğenisini kazanmayı başardı.

Dread Delusion’ın Sunduğu Özellikler

  • Benzersiz karakterler, yaratıklar, zorluklar ve hazinelerle dolu güzel bir retro 3D estetikte, diyarın kaderini belirleyecek dünya çapında bir arayış.
  • Demircilik ve Simya kullanarak ekipmanları geliştirme – paslı bir bıçağı Usta İşi bir Çark Kılıcına dönüştürme imkanı.
  • Gerçekliği istediğiniz gibi bükmek için çeşitli güçlü büyüler ve iksirler.
  • Kendi hedeflerinin peşinde koşan çeşitli Hizipler’e katılma veya karşı çıkma seçeneği.
Dread Delusion Tam Sürümüyle Hayranlarıyla Buluşuyor!

Eğer klasik RPG deneyimlerinden hoşlanıyorsanız, benzersiz bir dünya ve etkileyici bir hikaye arıyorsanız, Dread Delusion tam size göre. Hemen Steam üzerinden Dread Delusion’ın büyülü dünyasına adım atın ve bu parçalanmış diyarı keşfetmeye başlayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli