Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı [Çözüldü]

Sıradaki içerik:

Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı [Çözüldü]

e
sv

Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

26 Mayıs 2024 22:59
Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 3 sistem gereksinimleri bu oyunu bilgisayarına indirip düzgün çalışmasını isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Eğer sizler de Battlefield 3 oyununu en doğru ve yüksek FPS alarak oynamak istiyorsanız aşağıda listelenen donanımlara sahip bir cihaz kullanmanız gerekmektedir.

Battlefield kelime anlamı “Savaş Alanı” anlamına gelen bir savaş oyunudur.  Battlefield oyunu tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilmektedir. Bu oyun bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformları için uygun bir oyundur. Battlefield oyunu genellikle eleştirmenler tarafından da olumlu yorumlar alan ve çok fazla tercih edilen bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkmıştır.

Bilgisayarınızın donanım bilgilerini yorum bölümünden bizimle paylaşarak, Battlefield 3 Sistem Gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenebilirsiniz.

Battlefield 3 diğer Hardline oyunlarına göre bir gelişme olarak tasarlanmıştır. Birinci Dünya Savaşı temasına sahip olması, çok oyunculu ve tek oyunculu modlara yer vermesi, görsel ve ses tasarımlarının mükemmelliği sayesinde pek çok olumlu eleştiri almıştır. Battlefield 3 oyunu 15 milyondan fazla satış rakamına ulaşarak aksiyon oyunları arasında ciddi bir başarı elde etmiştir.

Battlefield 3 İncelemesi

Battlefield Sistem Gereksinimleri

Battlefield sistem gereksinimleri arasında oyun için gerekli olan ram büyüklüğü, ram gücü, depolama alanı için gereken minimum alan, işletim sisteminin en son olması gereken sürümü, bit işlemcisinin ne kadar olması gerektiği ve ekran kartı için gereken çözünürlük tutarları yer almaktadır.

Eğer listelenen özeliklere sahip olmayan bir cihazınız var ise yine de Battlefield 3 sistem gereksinimlerinesahip olmayan bu cihaz üzerinden de Battlefield 3 oyununu oynayabilirsiniz. Ancak doğru gereksinimlere sahip olmayan bir bilgisayardan bu oyunu oynuyorsanız bu durum bazı grafikler düzgün çalışmama ya da donma, aksama, ping farkı gibi problemlere yol açmaktadır. Bu ve benzeri problemleri yaşamamak için en doğru tercih en azından Battlefield 3 sistem minimum gereksinimleri sağlayan bir cihazda bu oyunu oynamaktır.

Battlefield 3 Kaç GB?

Battlefield 3 kaç GB sorusu bu oyunu bilgisayarına indirmek isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Elbette bu oyunu oynayabilmek için cihazınızın teknik ve fiziksel özelliklerinin oyunu kaldırması yanı sıra cihazınızda oyunu indirmek için gerekli alanın da varlığı gerekmektedir.

Battlefield 3 savaş oyununu oynayabilmeniz için en temel kurulum dahil 15 GB boş depolama alanı ihtiyaç vardır. Kısacası bilgisayarınızın ya da oyunu indireceğiniz yer Playstation ya da XBox ise bu farklı cihazın hafızasında ekstradan 15 GB daha yer bulunması gerekmektedir.

Battlefield 3 
Sistem Gereksinimleri
Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 3 Sistem Minimum Gereksinimleri

Battlefield 3 sistem minimum gereksinimleri eğer cihazınızda bulunuyorsa siz de bu oyunu herhangi bir donma, ping farkı, aksama ya da düzgün çalışmama problemi yaşamadan rahatlıkla kurabilir ve oynayabilirsiniz.

 • RAM: 2 GB,
 • VRAM: 512 MB,
 • Depolama: Minimum 20 GB,
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit,
 • Bit İşlemci: Çift Çekirdek 2.4 GHz,
 • Ekran Kartı: Radeon HD 3870 veya GeForce 8800 GT şeklinde sıralanabilecek özellikler cihazınızda bulunması gerekmektedir.

Battlefield 3 sistem minimum gereksinimleri konusunda sorun yaşamayacak bir bilgisayar kullanmanız önemlidir. Bu oyunun sorunsuz bir performansla çalışabilmesi için yukarıda sayılan belirli donanım özelliklerine sahip cihazlar tercih edildiği takdirde sorunsuz şekilde çalışacaktır.   

Battlefield 3 Sistem Önerilen Gereksinimleri

Battlefield 3 sistem önerilen gereksinimleri ile oyuncuların yüksek çözünürlükte ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşamaları hedeflenmektedir. Minimum gereksinimler oyunu çalıştırmak için gerekli iken önerilen gereksinimler oyunu daha kusursuz oynamanıza yardımcı olmaktadır.

 • RAM: 4 GB,
 • VRAM: 1 GB,
 • Depolama: Minimum 20 GB (SSD Önerilir),
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64,
 • Bit İşlemci: Dört Çekirdek,
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 6950 gibi özellikler önerilen gereksinimler arasında sayılabilir.

Elbette Battlefield 3 daha düşük sistem gereksinimlerine sahip bilgisayarlarda da çalışmaktadır. Ancak Battlefield 3 önerilen sistem gereksinimleri olan bir bilgisayarda bu oyunu oynamanız oyun zevkinizi en üst seviyeye taşıyarak daha fazla haz almanıza yardımcı olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli