TeamViewer Siber Saldırıya Uğradı

Sıradaki içerik:

TeamViewer Siber Saldırıya Uğradı

e
sv

Fifa 21 Sistem Gereksinimleri

50 okunma — 29 Haziran 2024 15:00

Fifa 21, genç yaşlı pek çok kişinin dikkatini çeken bir spor simülasyon video oyunudur. Bu oyun 19 Haziran 2020 tarihinde duyurulmuştur. Oyunun yapımcısı ve geliştirici firması olan Electronic Arts bu sene kullanıcılara yeni sürprizler hazırlamıştır. Bu sürprizlerden ilki ikon oyunculardan biri olan Eric Cantona’nın oyunda yer almasıdır. Güncel gelişmelerden uzak kalmayan Fifa 21’in bu sürprizi pek çok Fifa 21 oyuncusunu gülümsetmiştir.

Fifa 21’in sürprizleri yalnızca Eric Contana ile sınırlı olmamaktadır. Yapılan değişikliklerle Fifa 21 oyuncuları oyunda daha aktif rol oynamaktadır. Oyuncu seçimleri daha eğlenceli duruma gelmektedir. Kariyer modu ile birlikte oyuncu seçimi ile birlikte antrenmanların da önemi artmaktadır.

Dünyanın pek çok bölgesinden pek çok farklı oyuncunun bulunduğu bu oyun rakipleri arasında deneyim ve verdiği keyif bakımından öne çıkmaktadır. Oyun sırasında kullanıcılar, dünyanın farklı bölgelerinde olan stadyumlarda sevdiği oyuncuları antrenman yaptırabilmektedir. Fifa 21 ayrıca farklı liglerde oyuna yeni dahil olmuş oyuncularla harika bir teknik direktörlük deneyimi sunmaktadır.

Fifa 21 oyununu ,oynamak için elbette belirli bir donanım gereksinimi bulunmaktadır. Özellikle bu oyunu oynamak isteyen kişiler, Fifa 21 sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olarak bilgisayarında oyunun nasıl bir performans gösterebileceğini merak etmektedir.

 Minimum sistem gereksinimleri, oyunu düşük ayarlarda oynamanıza olanak tanıyacak. Önerilen sistem gereksinimleri ise oyunu yüksek ayarlarda oynamanıza olanak tanıyacak.

Fifa 21 Oyununu Nerede Oynayabilirim ?

Fifa 21 oyunu yaptığı yeni güncellemelerle dikkatleri üzerine çekmektedir. Kullanıcıların kafasındaki bir diğer soru işareti ise oyunu nereden rahatça oynayabilecekleridir. Fifa 21 oyununu nereden oynayabilirim sorusunun cevabı tek değil pek çok teknolojik cihazı kapsamaktadır. Fifa 21, playstation, Xbox gibi sürekli kullanılan oyun cihazlarının yanında yeni nesil Playstation 5’te de oynanabilecektir.

TeamViewer Siber Saldırıya Uğradı başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Fifa 21 Minimum Sistem Gereksinimleri

Fifa 21 minimum sistem gereksinimleri, oyunculara oyunu düşük ayarlarda oynamaya imkan tanımakta ve bu oyunu oynayabilmek için bilgisayar sisteminin belirtilen gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Böylelikle pek çok bilgisayar kullanıcısı bu harika oyunu oynayabilmektedir.

Minimum sistem gereksinimlerinin altındaki bir sistemde bu oyunu oynamak maalesef mümkün değildi. Özellikle Fifa 21 kaldırır mı? Sorusuna yanıt arayan oyun severler için karşılamanız gereken Fifa 21 minimum sistem gereksinimleri şöyledir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64 bit)
 • İşlemci: Athlon X4 880K 4.0 GHz / Intel Coren i3- 6100 3.7 GHz
 • Ekran Kartı: 2GB VRAM’e sahip GPU
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Depolama: 50 GB

Fifa 21 Önerilen Sistem Gereksinimleri  

Oyunu yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynamak isteyen oyuncular için önerilen sistem gereksinimleri de bulunmaktadır. Minimum gereksinimlerden farklı olarak en yüksek grafik seviyesi ve en akıcı oyun için gereklilikleri ifade etmektedir.

Fifa 21 önerilen sistem gereksinimleri, oyunu yüksek ayarlarda kesinti yaşamadan  oynamanıza olanak tanımaktadır. Oyunun grafiklerini ve performansını en iyi şekilde deneyimlemek istiyorsanız şu önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir.

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: FX 8150 @3.6 GHz veya daha iyisi / Core i5-3550 @3.40 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Radeon R9 270x veya daha iyisi/  GeForce GTX 670
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Fifa 21 Kaç GB?

Fifa 21 kaç GB? Sorusuna yanıt olarak; Fifa 21’in kurulum boyutu oyunun sürümüne ve oynanılan platforma göre değişiklik göstermektedir. Oyunu bilgisayara yükleyebilmek için en az 50 GB kullanılabilir alanının bulunması gerekmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli