GeForce Now’a Tam 22 Yeni Oyun Geliyor, İşte Tüm Detaylar

Sıradaki içerik:

GeForce Now’a Tam 22 Yeni Oyun Geliyor, İşte Tüm Detaylar

e
sv

Fallout London’ın Çıkışı Çok Yakın: GOG’dan Yeşil Işık Bekleniyor

07 Temmuz 2024 10:01
Fallout London'ın Çıkışı Çok Yakın GOG'dan Yeşil Işık Bekleniyor

Fallout hayranlarının merakla beklediği Fallout London için geri sayım başladı. Fallout 4 için geliştirilen bu devasa mod projesinin çıkış tarihi konusunda gelişmeler yaşanıyor. Fallout London ekibi son açıklamasında, GOG ile birlikte çalıştıklarını ve son kalite kontrol testlerini beklediklerini duyurdu.

Fallout London Nedir?

Fallout London, Fallout 4 için geliştirilen bağımsız bir mod projesi. Tamamen hayran yapımı olan bu proje, oyuncuları post-apokaliptik Londra’ya götürüyor. Fallout evreninin atmosferini İngiltere’nin başkentine taşıyan Fallout London, DLC boyutunda bir deneyim sunmayı hedefliyor. Orijinal hikaye, yeni mekanikler ve keşfedilecek geniş bir dünya vaat ediyor.

Fallout London'ın Çıkışı Çok Yakın GOG'dan Yeşil Işık Bekleniyor

Çıkış Tarihi Ertelenmişti

Fallout London, başlangıçta 23 Nisan’da, St. George’s Day ile aynı gün çıkması planlanıyordu. Ancak Fallout 4’ün yeni nesil güncellemesi nedeniyle erteleme kararı alındı. Fallout 4’teki birçok modun işlevselliğini etkileyecek bu güncelleme, Fallout London’ın da altyapısını oluşturan sistemleri bozabilirdi. Bu nedenle ekip, sorunsuz bir çıkış için beklemek zorunda kaldı.

GOG ile İşbirliği

Fallout London ekibi, projenin boyutu nedeniyle birçok mod sitesinde yayınlanamayacağını fark etti. Bu sorunu çözmek için GOG ile işbirliği yapma kararı aldılar. CD Projekt‘in sahibi olduğu GOG, Fallout London’ın bağımsız bir sürüm olarak dağıtılmasına yardımcı oluyor. Böylece oyuncular, Fallout 4’ü nereden satın aldıklarına bakılmaksızın moda erişebilecekler.

Fallout London'ın Çıkışı Çok Yakın GOG'dan Yeşil Işık Bekleniyor

Son Düzlüğe Girildi

Fallout London ekibi, 6 Temmuz’da yaptığı açıklamada çıkışın yaklaştığını müjdeledi. GOG’a test için birkaç sürüm gönderdiklerini ve son onayı beklediklerini belirttiler. GOG’un Fallout London’ın tüm desteklenen makinelerde çalıştığından emin olmak için kapsamlı bir kalite kontrol süreci yürüttüğünü vurguladılar. Bu sürecin uzun olmasına rağmen daha iyi bir son ürün ortaya çıkaracağına inandıklarını ifade ettiler.

Ekip, arka planda yoğun bir çalışma yürüttüklerini ve çıkış sürümünü olabildiğince iyi hale getirmek için uğraştıklarını belirtti. “Güvende kalın ve unutmayın: Boşluğa dikkat edin” sözleriyle Fallout London hayranlarına seslendiler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli