Apple Watch Kalori Takibi Ne Kadar Doğrudur?

Sıradaki içerik:

Apple Watch Kalori Takibi Ne Kadar Doğrudur?

e
sv

Yeni iPhone 16 Pro!!!!

14 Nisan 2024 01:45

Yeni iPhone 16 Pro söylentileri, 2 TB depolama alanı, büyük pil ve daha fazlasıyla heyecan verici bir tablo çiziyor

Bazı insanlar için Apple’ın bir sonraki büyük iPhone’ları hakkında kesin bir şey bilmek için henüz çok erken görünebilir . Bu arada diğerleri, iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max’in öncekilerden nasıl farklı olacağını ve hangi yönlerinin değişme ihtimalinin düşük olduğunu her gün duymaktan çoktan bıkmış olabilir.

İkinci grubun bir parçasıysanız, Weibo’daki güvenilir iç kaynaklardan toplandığı iddia edilen daha fazla bilgiyi size sunduğumuz için şimdiden özür dilemek istiyoruz . Bu makalede okuyacağınız hemen hemen her şey daha önce de söylentilere konu olmuştu, bu da bu ayrıntıları son haftalarda interweb’lerde dolaşan diğer bilgilerden en azından biraz daha güvenilir kılıyor.

Büyük ekranlar + büyük piller = büyük başarı mı?

Bakın, hepimiz daha büyük bir telefonun mutlaka daha küçük bir telefondan daha iyi olmadığını biliyoruz, ancak aynı zamanda dizüstü bilgisayarlar ve hatta TV’ler televizyonların bir kalıntısı haline gelirken giderek daha fazla ekran alanı arzulayan çok sayıda mobil tüketici var.

Bu nedenle Apple, 6,3 inç iPhone 16 Pro ve kesinlikle devasa 6,9 inç iPhone 16 Pro Max ile insanlara istediklerini vermek istiyor . Bu ekran boyutları taşa kazınmış mı? Henüz değil. Ancak bunlar, son birkaç aydaki diğer raporlarda bahsedilen rakamlarla aşağı yukarı örtüşüyor ve bu cephede ateş olmadan nadiren duman çıkıyor.

Aynı şey, benzer şekilde sık sık söylentilere konu olan pil kapasitesi artışı için de geçerli, Bu sefer herhangi bir gerçek rakamdan bahsedilmiyor. Bugün bize söylenen, iPhone 16 Pro serisinin “daha büyük pilinin” “30 saati aşabilecek daha uzun pil ömrü” sağlamasının beklendiği.

En iyi ihtimalle, Apple’ın mevcut ultra üst düzey cep telefonlarının şarjlar arasında sırasıyla yaklaşık 16 ve 19 saat dayanabildiği görüldü, bu nedenle 30’dan fazla saate bir sıçrama kesinlikle büyük bir yükseltme olarak nitelendirilebilir. Tabii ki, geliştirilmekte olan iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max’in, bırakın pil testlerini ve diğer kıyaslamaları, gerçek hayatta kullanımda nasıl performans göstereceğini şimdilik bilmenin bir yolu yok. 

Mobil teknoloji dünyasının 2TB iPhone’a ihtiyacı var mı ? Muhtemelen hayır, ama bu yazar böyle bir cihazı göz açıp kapayıncaya kadar satın alacak en az bir adam tanıyor ve bir şeyler bize bazı okuyucularımızın da bunu yapacağını söylüyor. İki terabayt dahili depolama alanına sahip birinci sınıf bir iPhone 16 Pro veya 16 Pro Max alabilmek için böbreğinizi mi satmanız gerekecek? Neredeyse kesin, ancak potansiyel perakende fiyatlarını tartışmadan önce açıklanan (veya en azından birkaç kaynak tarafından onaylanan) modelleri görelim.

iPhone 16 Pro Max (ve yalnızca Max modeli) için önerilen bir diğer büyük yükseltme, şaşırtıcı olmayan bir şekilde henüz resmi olmayan 48 megapiksel “özel” Sony IMX903 görüntüleme sensörüdür. Unutmayın, iPhone 15 Pro Max, birincil 48MP arkaya bakan tetikleyicisi olarak Sony IMX803 kullanıyor; bu nedenle, her ne kadar önemli olsa da, 903 modeline bu geçiş tam olarak şok edici değil.

Bugünkü tanıtım listesinin (veya daha doğrusu geçmiş açıklamaların tekrarlarının) sonuncusu, yeni nesil iOS cihazını iPhone 15 Pro’dan daha da farklı kılabilecek iki heyecan verici iPhone 16 Pro renk grubumuz var .

Resmi pazarlama adları belirsizliğini korusa da, bunlar “çöl sarısı” ve “çimento grisi” olarak tanımlanıyor ve muhtemelen 16 Pro’nun selefinin Mavi Titanyum ve Doğal Titanyum tonlarının yerini alacak gibi görünüyor. İlginç bir şekilde, sarı renk altın rengine daha yakın görünebilir ve hatta gerçek sarıdan daha pembe renkte olabilir; muhtemelen yaklaşan iPhone 16 Pro‘nun (ve muhtemelen iPhone 16 Pro Max‘in de) dört ana renk seçeneği olarak Siyah Titanyum, Beyaz Titanyum ve Gri Titanyum’a katılabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli