Civilization 7 2025 Yılında Çıkıyor

Sıradaki içerik:

Civilization 7 2025 Yılında Çıkıyor

e
sv

Yeni Harry Potter Quidditch Oyunu Eylül’de Geliyor!

67 okunma — 08 Haziran 2024 12:45
Yeni Harry Potter Quidditch Oyunu Eylül'de Geliyor!

Summer Game Fest etkinliğinde, Hogwarts Legacy’den bağımsız yepyeni bir Harry Potter oyunu duyuruldu. Harry Potter Quidditch Champions adını taşıyan bu oyun, büyücülük dünyasının en sevilen sporu Quidditch’e odaklanıyor. Hafif ve çizgi film tarzında bir görselliğe sahip olan Harry Potter Quidditch Champions, 2003 yılında çıkan Harry Potter Quidditch World Cup’tan sonra türünün ilk örneği olacak.

Quidditch Heyecanı Eylül’de Başlıyor

Harry Potter Quidditch Champions, 23 Eylül 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında satışa sunulacak. Oyuncular, sonbaharın ilk günlerinde süpürgelere atlayıp Quidditch heyecanına ortak olabilecek. Harry Potter Quidditch Champions’ın çıkış tarihi, hem yeni nesil hem de eski nesil konsolları kapsayacak şekilde geniş tutulmuş.

Yeni Harry Potter Quidditch Oyunu Eylül'de Geliyor!

Hogwarts Legacy’den Farklı Bir Deneyim

Her ne kadar aynı büyülü evrende geçse de Harry Potter Quidditch Champions, Hogwarts Legacy’den oldukça farklı bir oynanış sunacak. Hogwarts Legacy‘nin karanlık ve gerçekçi atmosferinin aksine, Harry Potter Quidditch Champions rengarenk ve neşeli grafikleriyle dikkat çekiyor. Bu oyunda, Quidditch kurallarını öğrenip maçlara katılarak rakiplerinizi alt etmeye çalışacaksınız.

Potterhead’ler İçin Kaçırılmayacak Fırsat

Harry Potter Quidditch Champions, büyücülük dünyasını seven oyuncuları bir araya getirecek. Quidditch tutkunu Potterhead‘ler artık en sevdikleri sporu bizzat deneyimleyebilecek. Harry Potter Quidditch Champions, her seviyede oyuncuya hitap edecek şekilde tasarlanıyor. İster Quidditch’te yeniyseniz ister bir Quidditch ustası, bu oyunda heyecan verici anlar sizi bekliyor.

Yeni Harry Potter Quidditch Oyunu Eylül'de Geliyor!

Gökyüzünde Dostluk ve Rekabet

Harry Potter Quidditch Champions, çok oyunculu moda da ağırlık verecek. Arkadaşlarınızla birlikte takım olup diğer Quidditch ekiplerine meydan okuyabileceksiniz. Oyunun rekabetçi modu, dünyanın dört bir yanından oyuncuları buluşturacak. Tabii ki centilmenlik kuralları çerçevesinde keyifli ve dostane bir rekabet ortamı sunulacak. Harry Potter Quidditch Champions, topluluk ruhunu ön planda tutmayı hedefliyor.

Şimdilik Harry Potter Quidditch Champions hakkında çok fazla detay paylaşılmadı. Ancak önümüzdeki günlerde yeni fragmanlar ve oynanış videoları geleceğini umuyoruz. Eylül ayı yaklaştıkça, Harry Potter Quidditch Champions’ın büyüsüne daha çok kapılacağız gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli