iPhone 16 Pro Max Yepyeni Tasarım ve Üstün Pil Performansıyla Geliyor!

Sıradaki içerik:

iPhone 16 Pro Max Yepyeni Tasarım ve Üstün Pil Performansıyla Geliyor!

e
sv

WhatsApp Sabit Mesajlara Ön İzleme Özelliği Geliyor

21 Mayıs 2024 14:26
WhatsApp Sabit Mesajlara Ön İzleme Özelliği Geliyor

WhatsApp, popüler mesajlaşma uygulaması olarak milyonlarca kullanıcısına en iyi hizmeti sunmak için sürekli yenilikler yapmaya devam ediyor. Son olarak WhatsApp, kullanıcıların deneyimini daha da iyileştirmek adına sabitlenmiş mesajlar için ön izleme özelliğini beta test aşamasında Android kullanıcılarına sunmaya başladı.

Sabitlenmiş Mesajlar Artık Daha Kullanışlı

WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde artık sabitlenmiş mesajlarınızda küçük resim ön izlemeleri görebileceksiniz. Bu sayede hangi mesajı sabitlediğinizi daha kolay hatırlayabilecek ve aradığınız mesajı hızlıca bulabileceksiniz. WhatsApp beta 2.24.11.12 sürümünde kullanıma sunulan bu özellik, bazı eski beta sürümlerinde de görülebiliyor.

WhatsApp Sabit Mesajlara Ön İzleme Özelliği Geliyor

Sabitlenmiş Mesaj Sınırı Değişmedi

Her ne kadar sabitlenmiş mesajlar için ön izleme özelliği kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılansa da, WhatsApp’ın bir sohbette sabitlenebilecek mesaj sayısı sınırı hâlâ üç ile sınırlı. Ayrıca WhatsApp, mesajların sadece belirli bir süre (24 saat, 7 gün, 30 gün) sabitlenmesine izin veriyor. Gelecekte bu sınırlamaların değiştirilip değiştirilmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Topluluk Gruplarına Açıklama Ekleme

WhatsApp’ın bir önceki beta sürümünde (2.24.11.11) ise yöneticilerin topluluk gruplarına açıklama ekleyebilmesi için yeni bir yöntem ortaya çıktı. Bu sayede grup yöneticileri, grubun amacını ve kurallarını daha net bir şekilde belirterek üyeleri bilgilendirebilecek.

WhatsApp Sabit Mesajlara Ön İzleme Özelliği Geliyor

Kullanıcı Geribildirimleri Önemli

WhatsApp, kullanıcı geribildirimleri doğrultusunda uygulamayı sürekli geliştirmeye devam ediyor. Yeni özelliklerin kullanıcılar tarafından nasıl karşılandığı ve nelerin iyileştirilmesi gerektiği konusunda geri dönüşler, WhatsApp ekibi için büyük önem taşıyor.

Rakiplerin Gerisinde Kalmamak Şart

WhatsApp’ın bu güncellemeleri, rakip uygulamaların gerisinde kalmamak adına atılmış önemli adımlar olarak görülebilir. Kullanıcıların beklentilerini karşılamak ve onlara en iyi deneyimi sunmak, WhatsApp’ın uzun vadedeki başarısı için kritik öneme sahip.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli