Erling Haaland Clash of Clans Dünyasını Fethetti!

Sıradaki içerik:

Erling Haaland Clash of Clans Dünyasını Fethetti!

e
sv

Web3 Oyunu XOCIETY Sui Blokzincirinde Çalışacak

111 okunma — 30 Nisan 2024 16:10
Web3 Oyunu XOCIETY Sui Blokzincirinde Çalışacak

Web3 dünyasında büyük bir heyecan yaratan oyun projesi XOCIETY, Sui blokzinciri üzerinde çalışacağını duyurdu. XOCIETY, RPG ve FPS oyun dinamiklerini harmanlayarak benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

XOCIETY’nin Sui ile İşbirliği

XOCIETY’nin geliştiricisi NDUS Interactive, Sui blokzincirinin mimarı Mysten Labs ile bir ortaklık kurdu. Bu ortaklık sayesinde XOCIETY, Web3 oyun dünyasında yeni bir çığır açmayı planlıyor. Sui’nin yenilikçi altyapısı, XOCIETY’nin yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla birleşerek, oyunseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Web3 Oyunu XOCIETY Sui Blokzincirinde Çalışacak

XOCIETY’nin Öne Çıkan Özellikleri

XOCIETY, renkli evreni ve etkileyici animasyonlarıyla dikkat çekiyor. Oyuncular, başarılı atışlar yaptıkça ödüller kazanabilecek ve bu ödüller sayesinde oyun içi ekonomiye katkıda bulunabilecekler. XOCIETY’nin sürükleyici hikayesi ve aksiyon dolu oynanışı, oyuncuları saatlerce ekran başında tutacak gibi görünüyor.

Deneyimli Bir Ekip XOCIETY’nin Arkasında

XOCIETY’yi geliştiren NDUS Interactive ekibi, oyun sektöründe ve Web3 alanında oldukça deneyimli isimlerden oluşuyor. NCSOFT, Nexon ve Krafton gibi dünyaca ünlü oyun şirketlerinde çalışmış olan bu ekip, XOCIETY’yi başarıya taşımak için tüm bilgi birikimini ve yaratıcılığını ortaya koyuyor.

Web3 Oyunu XOCIETY Sui Blokzincirinde Çalışacak

XOCIETY’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Merakla beklenen XOCIETY’nin 2024’ün son çeyreğinde oyunseverlerle buluşması planlanıyor. Web3 dünyasının yakından takip ettiği bu proje, blokzinciri teknolojisinin oyun sektörüne nasıl entegre edilebileceğini gözler önüne serecek.

Sui Blokzinciri Web3 Oyunlarına Ev Sahipliği Yapıyor

XOCIETY, Sui blokzincirinin Web3 oyun ekosistemindeki önemini bir kez daha vurguluyor. Sui, geçtiğimiz aylarda bir başka oyun stüdyosu olan Ambrus Studio ile de işbirliği yapmış ve E4C oyun serisinin Sui üzerinde geliştirileceğini duyurmuştu. Sui’nin Web3 oyunlarına ev sahipliği yapması, blokzinciri teknolojisinin oyun sektörüne getireceği yeniliklerin habercisi niteliğinde.

Web3 Oyunu XOCIETY Sui Blokzincirinde Çalışacak

XOCIETY, tüm bu özellikleriyle Web3 oyun dünyasında çığır açmaya hazırlanıyor. RPG ve FPS türlerini ustaca harmanlayan bu oyun, Sui blokzincirinin gücüyle oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunacak. Şimdiden büyük bir heyecan yaratan XOCIETY’nin çıkışını sabırsızlıkla bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli