Çocukların Rızası Olmadan Yapay Zeka Modellerine Dahil Edilen Fotoğraflar Endişe Yaratıyor

Sıradaki içerik:

Çocukların Rızası Olmadan Yapay Zeka Modellerine Dahil Edilen Fotoğraflar Endişe Yaratıyor

e
sv

Ubisoft Forward 2024 Tüm Duyurular

59 okunma — 11 Haziran 2024 18:35
Ubisoft Forward 2024 Tüm Duyurular

Oyun dünyasının merakla beklediği Ubisoft Forward 2024 etkinliği, birbirinden heyecan verici duyurularla tamamlandı. Star Wars Outlaws ve Assassin’s Creed Shadows gibi merakla beklenen oyunların yanı sıra, Anno 117: Pax Romana ve Prince of Persia serisinden sürpriz haberler de oyunseverleri heyecanlandırdı. İşte, Ubisoft Forward 2024 etkinliğinde öne çıkan duyurular.

Star Wars Outlaws

Ubisoft Forward 2024’ün en çok beklenen oyunlarından biri olan Star Wars Outlaws, etkileyici oynanış görüntüleriyle karşımıza çıktı. Oyuncular, Kay adlı bir korsanı kontrol ederek galaksinin farklı bölgelerinde maceradan maceraya koşacak. Mos Eisley Cantina’yı ziyaret etmek ve Tatooine’in çöllerinde hızlı bir şekilde ilerlemek, Star Wars Outlaws deneyiminin sadece küçük bir parçası olacak.

Assassin’s Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows, Ubisoft Forward 2024 etkinliğinin en çok konuşulan oyunlarından biri oldu. Oyuncular, Yasuke ve Naoe adlı iki kahramanın hikayesini takip edecek ve görevleri farklı yaklaşımlarla tamamlayabilecek. Samuray Yasuke doğrudan saldırıyı tercih ederken, Shinobi Naoe gizliliği ön planda tutacak. Bu ikili dinamik, Assassin’s Creed Shadows’u benzersiz bir deneyim haline getirecek.

Anno 117: Pax Romana

Ubisoft Forward 2024, strateji oyunu severler için de sürprizler barındırıyordu. Anno serisinin yeni oyunu Anno 117: Pax Romana, oyuncuları Antik Roma İmparatorluğu’na götürecek. Önümüzdeki yıl PC, Xbox Series X|S ve PS5 için çıkacak olan oyun, şehir inşa etme ve yönetme konusunda yeni bir soluk getirecek.

Prince of Persia: The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown, Ubisoft Forward 2024 etkinliğinde duyurulan güncellemelerle oyuncuların karşısına çıkacak. Ücretsiz bir içerik güncellemesi, yeni kıyafetler, muskalar ve Divine Trials adlı platformlama meydan okumaları ekleyecek. Ayrıca, Eylül ayında Mask of Darkness adlı hikaye DLC’si de oyuna eklenecek.

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora, Ubisoft Forward 2024 etkinliğinde yeni hikaye DLC’si The Sky Breaker ile gündeme geldi. 16 Temmuz’da oyunun sezon biletinin bir parçası olarak çıkacak olan bu DLC, oyunculara yepyeni bir macera vadediyor.

Skull and Bones

Skull and Bones, Ubisoft Forward 2024 etkinliğinde 2. sezonuyla karşımıza çıktı. Chorus of Havoc adlı bu sezon, oyunculara yepyeni içerikler sunacak. Megalodon gibi güçlü yaratıklarla mücadele etmek, The Brig adlı çevik bir gemiyi kullanmak ve süreli tekne yarışlarına katılmak, korsan hayatının bir parçası olacak. Ayrıca, 3. sezon Into the Dragon’s Wake de oyunculara heyecan verici sürprizler vaat ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli