Cappella Adlı Yapay Zeka Bebeğinizin Ağlama Nedenini Anlayabiliyor

Sıradaki içerik:

Cappella Adlı Yapay Zeka Bebeğinizin Ağlama Nedenini Anlayabiliyor

e
sv

Ubisoft Forward 2024 Etkinliği Duyuruldu: Star Wars, Assassin’s Creed ve Daha Fazlası Yer Alacak

31 Mayıs 2024 14:53
Ubisoft Forward 2024 Etkinliği Duyuruldu Star Wars, Assassin's Creed ve Daha Fazlası Yer Alacak

Oyun dünyasının önemli isimlerinden Ubisoft, Haziran ayında gerçekleştireceği Ubisoft Forward 2024 etkinliğini duyurdu. 10 Haziran’da Pasifik saatiyle 12:00’da başlayacak olan etkinlikte, şirketin 2024 yılı içerisinde piyasaya süreceği birçok oyun tanıtılacak. Etkinlik öncesi ve sonrasında da sürprizler bizleri bekliyor.

Büyük Oyunlar Sahnede

Ubisoft Forward 2024’te ön plana çıkacak oyunlardan üçü şimdiden belli oldu. Bunlar arasında Star Wars Outlaws, Assassin’s Creed Shadows ve XDefiant yer alıyor. Ancak Ubisoft, etkinlikte daha birçok oyunun tanıtılacağının sinyallerini şimdiden vermiş durumda.

Ubisoft Forward 2024 etkinliğinin başlamasına 30 dakika kala bir ön gösterim bizleri bekliyor. Etkinlik sonrasında ise bazı oyunlara daha derinlemesine bir bakış atma fırsatı yakalayacağız. YouTube ve Twitch üzerinden canlı yayınlanacak Ubisoft Forward 2024 için sabırsızlanıyoruz.

Ubisoft Forward 2024 Etkinliği Duyuruldu Star Wars, Assassin's Creed ve Daha Fazlası Yer Alacak

Sürpriz Oyunlar da Olabilir

Ubisoft Forward 2024’te hangi sürpriz oyunların karşımıza çıkacağı merak konusu. Geçtiğimiz yıl duyurulan Beyond Good & Evil‘ın 20. yıl özel versiyonu bu etkinlikte karşımıza çıkabilir. Ayrıca Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in de geliştirilme sürecine dair haberler alabiliriz.

Ubisoft, oyuncuları heyecanlandıran içerikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Ubisoft Forward 2024, yılın en çok beklenen oyun etkinliklerinden biri olacak gibi görünüyor. Bakalım Ubisoft, hangi sürprizleri bizler için hazırlamış olacak?

Ubisoft Forward 2024 Etkinliği Duyuruldu Star Wars, Assassin's Creed ve Daha Fazlası Yer Alacak

Yoğun Bir Etkinlik Takvimi

Ubisoft Forward 2024, Haziran ayında gerçekleşecek birçok oyun etkinliğinden sadece biri. 7 Haziran’da Summer Game Fest, 9 Haziran’da Xbox Games Showcase düzenlenecek. Ayrıca Haziran ayı içerisinde bir Nintendo Direct yayını da bekleniyor. Tüm yaz etkinliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm bu etkinlikler, 2024 yılında oyun dünyasında bizleri nelerin beklediğine dair ipuçları verecek. Ubisoft Forward 2024 ise bu etkinlikler arasında en çok merak edilenlerden biri konumunda. Ubisoft‘un sürprizlerle dolu etkinliğini sabırsızlıkla bekliyoruz. Ubisoft Forward 2024’te en çok hangi oyunları görmek istersiniz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli