SSD Fresh İncelemesi: Gerçekten Ne Kadar İyi?

Sıradaki içerik:

SSD Fresh İncelemesi: Gerçekten Ne Kadar İyi?

e
sv

Tenorshare WhatsApp Kurtarma İncelemesi – Çalışıyor mu?

61 okunma — 01 Mayıs 2024 19:36

Tenorshare UltData WhatsApp Kurtarma İncelemesi

Dürüst bir Tenorshare UltData WhatsApp Recovery incelemesi arıyorsanız uygulama testlerim size yardımcı olacaktır.

WhatsApp verilerini kaybetmek gerçek bir baş ağrısı olabilir. Bu nedenle güvenilir bir kurtarma aracına sahip olmak, yanlışlıkla silme durumunda cankurtaran olabilir. Silinen WhatsApp verilerini kurtarmanın en iyi yolunu ararken Tenorshare UltData WhatsApp Recovery ile karşılaştım . Tamamen test ettim ve işte size aktarıyorum.

Tenorshare UltData WhatsApp Kurtarma İncelemesi

Tenorshare LogosuGenel Derecelendirme: 3.5 /5 Kullanıcı arayüzü4,5 /5 Özellikler4.0 /5 Verim2,5 / Destek4.0 /5 Fiyatlandırma3,5 /5

Artıları

 • Hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu
 • Kurtarılabilir mesajları ve medya dosyasını önizleme yeteneği
 • Kullanıcı dostu arayüz, yeni başlayanlar için bile gezinmesi kolay
 • Silinen veya tamamlanan WhatsApp hikayelerini 24 saat sonra kurtarabilir
 • Sekiz dili destekler

Eksileri

 • Silinen mesajların ve medyanın %100 kurtarılacağını garanti edemeyiz.
 • Ücretsiz deneme yalnızca tarama verileriyle sınırlıdır
 • Müşteri desteği canlı sohbet seçeneğinden yoksun

Karar:

Genel olarak Tenorshare UltData WhatsApp Kurtarma aracının büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Ancak özellikle veri kurtarma konusunda çok sayıda iyileştirme yapılması gerekiyor. Testlerime ve destek ekibiyle yaptığım görüşmelere göre kurtarma işlemi rastgeledir ve %100 garanti edilmez.

Özellikler

WhatsApp’ı iOS ve Android’den geri yükleyin. Kurtarma yeteneklerini iPhone 13 ve Huawei Android telefonlarımda test ettim. Ancak yakın zamanda silinen WhatsApp mesajlarını ve medyasını her iki cihazda da  alamadım.

Müşteri destek ekibine bu konuyu sorduğumda %100 kurtarmayı garanti edemeyeceklerini ve başarı oranının silinen veri türüne ve cihaza bağlı olduğunu söylediler. Android için Drodkit’te de aynı sorunla karşılaştım .

İPhone’umda uzun süredir kayıp olan fotoğraf ve videolardan bazılarını kurtardım. Bunlar aslında silinmedi ancak grup sohbetlerinde gizlendi. Ayrıca kurtarma yalnızca ücretli sürümde mümkün.

İşte izlediğim adımlar:

 • Öncelikle resmi web sitesini ziyaret edin ve
 • En son Tenorshare UltData WhatsApp Kurtarma aracını indirin

Tenorshare UltData WhatsApp Kurtarma'yı İndirin

 • Yükleyici dosyasını çalıştırın.

tenorshare

 •  Kurulumdan sonra Başlat düğmesine tıklayın .

WhatsApp Kurtarma aracını başlatın

 • Uygulamayı başlattıktan sonra soldaki Cihaz bölümüne geçin.

UltData WhatsApp Kurtarma aracı kullanıcı arayüzü

 • Cihaz türünüzü seçin –  Android veya iOS. Test için iOS’u seçiyorum.

cihaz tipini seç

 • İstendiğinde telefonunuzu PC’ye bağlayın.

tenorshare Telefonunuzu PC'ye bağlayın

 • Telefonunuz algılandıktan sonra  Taramayı Başlat  düğmesine tıklayın.

Taramayı Başlat tenorshare

 • iPhone’unuza şifreyi girin.

 tenorshare iPhone'unuza şifreyi girin

 • Araç, iPhone’unuzu WhatsApp verileri için taramaya başlayacaktır. Veri miktarına bağlı olarak bir saat veya daha fazla sürebilir. Benim için  57 dakika sürdü .

Tarama başladı tenorshare

 • Taramadan sonra verileri kurtarabilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

WhatsApp verilerini kurtar

Seçmeli Kurtarma

Seçmeli kurtarma , hangi belirli verileri almak istediğinizi seçmenize olanak tanıyan son derece pratik bir özelliktir .  Bu özellikle yalnızca önemli mesajları veya dosyaları aradığınızda kullanışlıdır.

UltData Seçmeli Kurtarma

Testim sırasında belirli mesajları ve medyayı kolayca seçip kurtarabildim. İhtiyaç duymadığım verilere zaman harcamak zorunda kalmamak iyiydi.

Kurtarmadan Önce Önizleme

Bir diğer kullanışlı özellik ise kurtarmadan önce verileri önizleme yeteneğidir. Taramadan sonra UltData, mesajları ve medya dosyalarını ayrıntılı olarak önizlemenizi sağlar.  Önizlemeler netti ve hızlı bir şekilde yüklendi.

Silinen veya Tamamlanan WhatsApp Hikayelerini Görüntüleyin

Silinen WhatsApp hikayesini görüntüle

Araç ayrıca silinen veya tamamlanan WhatsApp hikayelerini 24 saat sonra bile kurtarabilir. Neredeyse 30 saat önce yükleyen bağlantılarımdan birinin hikayesini görebiliyordum.

PC’ye aktar

Kurtarılan WhatsApp verilerini PC’ye aktarmak UltData ile sorunsuzdur. Bu özellik özellikle telefonunuzda yer açmak için kullanışlıdır. Kurtarılan verilere daha büyük bir ekranda erişmeniz veya kullanmanız gerektiğinde de faydalıdır.

Arayüz

Tenorshare UltData WhatsApp Recovery’nin arayüzü temiz ve kullanıcı dostudur. Teknik açıdan bilgili olmasanız bile, gezinmek kolaydır. Tüm ana seçenekler sol bölmede mevcuttur. Her eylem için büyük, açıkça etiketlenmiş düğmeler süreç boyunca size yol gösterir.

UltData WhatsApp Kurtarma aracı kullanıcı arayüzü

Dr Fone WhatsApp Kurtarma aracıyla karşılaştırıldığında, UltData’nın farklı kurtarma modları ve ayarları arasında geçiş yapmada kolay olduğunu gördüm.

Müşteri desteği

Tenorshare’in  tüm ürünleri için özel bir destek sayfası vardır. Destek talebi oluşturmak için bu sayfayı ziyaret edin ve Ürün Adı, Sürüm, İşletim Sistemi vb. gerekli ayrıntıları doldurun. Maalesef canlı sohbet yok , ancak 3 saat içinde e-posta yanıtını aldım. Saat dilimine göre değişiklik gösterebilir.

Tenorshare Destek sayfası

Bilet oluşturmadan önce SSS bölümünü deneyebilirsiniz.  UltData WhatsApp Recover’ı seçebileceğiniz ve kılavuzunu ve SSS’lerini kontrol edebileceğiniz bir Ürün Kılavuzu sayfası vardır. Müşteri desteğini test etmek için en son medya ve mesajlarımın kurtarılamaması durumunu sorgulayan bir destek bildirimi oluşturdum. Bu onların tepkisiydi.

tenorshare

Fiyatlandırma

UltData WhatsApp Recovery, ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir , ancak pratik bir kullanımı yoktur. Yalnızca kurtarılabilir verileri taramanıza ve önizlemenize olanak tanır. Gerçek veri kurtarma için bir lisans satın almanız gerekecektir.

Fiyatlandırma yapısı üç kademeli olup basittir: aylık, yıllık ve ömür boyu. Benzer yazılımlarla karşılaştırıldığında rekabetçi bir fiyata sahiptir ve 30 günlük para iade garantisi vardır.

tenorshare

Tenorshare UltData WhatsApp Kurtarma İncelemesi – Karar

UltData WhatsApp Recovery aracını kapsamlı bir şekilde test ettikten sonra, amacına göre onu pek kullanışlı bulmadım. Bunu iOS ve Android cihazlarda test ettim ve her ikisinde de yakın zamanda silinen verileri kurtaramadı. Ancak kaybolmuş veya gizlenmiş olabilecek medyayı bulma ve dışa aktarma konusunda faydalı olabilir.

Üstelik ücretsiz deneme bir hayal kırıklığı ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir işe yaramaz. Veriler için cihazınızı tarayacak ve neyin kurtarılabileceğini sunacaktır, ancak bu kadar. Herhangi bir şeyi geri almak için ücretli bir sürüme ihtiyacınız olacak.

Uygulamanın arayüzü basit ve gereksiz gezinmeyle kullanıcıların kafasını karıştırmaz. Destek ekibi e-posta yoluyla nispeten yanıt veriyor ancak platformda canlı bir sohbet robotu yok. Destek sayfasında ayrıca uygulamayla ilgili herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde çözmek için birçok kaynak ve SSS bulunmaktadır.

Umarım bu Tenorshare UltData WhatsApp Recovery incelemesi, aracın sizin için uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli