Moondrop İlk Akıllı Telefon Modeli MIAD 01’i Duyurdu

Sıradaki içerik:

Moondrop İlk Akıllı Telefon Modeli MIAD 01’i Duyurdu

e
sv

Postegro Benzeri Uygulamalar

24 Nisan 2024 22:12

Postegro benzeri uygulamalar özelikle sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan kişiler tarafından online platformlarda araştırılmaya devam ediyor. Zira bu uygulamalar genel olarak artık Postegronun kısıtlanmasından dolayı daha sıklıkla araştırma konusu olmaktadır. Sosyal medya platformlarında yer alan hesaplardan özellikle gizli bir hesaptan gelen bir isteğin kimden geldiğini anlamak adına kullanılan ve işe yarayan Postegro kullanımı yasaklanmıştır. Bu nedenledir ki, Bu uygulamanın yerine işe yarayacak farklı uygulamalar araştırılmaya başlanmıştır.

Postegro benzeri uygulamalar sürekli olarak online platformlarda araştırılıyor olsa da bu uygulamanın tam olarak benzerini bulabilmek mümkün değildir. Sadece bu uygulamaya benzeyen birtakım farklı isimlerle anılan uygulamaların listesini sizler için bu blogumuzda değerlendirdik.

Postegro Benzeri Uygulamalar Ücretsiz Mi?

Sosyal medya kullanıcıları için oluşturulan birtakım farklı ve kullanıcı yararına olan uygulamalar mevcuttur. Postegro benzeri uygulamalar genellikle sosyal medya kullanıcılarının gerek duyduğu uygulamalardır. Bilindiği üzere genellikle kişiler gerek Instagram gerekse farklı bir sosyal medya platformu olsun kendi profillerine bakanları yada daha önceden arkadaş olup ta sonradan sayfalarından uzaklaştırdıkları hesapları merak edebiliyor. İşte bu noktada Postegro benzeri uygulamalar devreye giriyor. Bu uygulamalarla rahatıkla kişiler takip etmediği hesapları stalklayabiliyor.

Postegro benzeri uygulamalar için ücretsiz mi gibi sorularda sosyal medya kullanıcılarının aklını kurcalayabiliyor. Postegro ile aynı özellikleri taşıyan uygulamaların sayısı da gün geçtikçe artış göstermektedir. Zira bu uygulamalara olan gereksinim bu platformlarda oldukça fazladır.

Pingru Nedir, Postegro İle Benzer Bir Uygulama Mıdır?

Sosyal medya platformlarında olan gizli hesabınıza farklı bir kişi tarafından gelen istekler yada sizlerin gizli olan hesapları gizliden stalklamak istediğinizde kullanabileceğiniz birtakım uygulamalar mevcuttur. İşte geçmiş dönemlerde Postegro da bunu yapabilen popüler bir programdı. Bu uygulamanın belirli bir süre sonunda kaldırılmış olmasından kaynaklı kişiler farklı ve Postegro benzeri bir uygulama arayışına girmektedir. Bu Postegro benzeri uygulamalar arasında popüler olan ve tercih edilen uygulama ise Pingru’dur.

Pingru uygulaması ile gizli olan ama sizin merak duyduğunuz hesapları stalklayabilir ve yine bu hesaplarda yapılan Story paylaşımlarını görebilirsiniz. Postegro benzeri uygulamalar arasında hızla öne çıkan bir program olup, bu kategoride en fazla tercih edilen uygulamadır diyebilmemiz mümkündür. Pingru uygulamasını rahatlıkla Play Store üzerinden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Secretle – Postegro İle Benzer Uygulamalar

Postegro ile benzer uygulamalar denildiğinde karşımıza Secretle olarak bilinen bir uygulama da gelebiliyor. Secretle ile Postegro uygulamasında olduğu gibi Instagram üzerinden merak ettiğiniz hesapları görebiliyorsunuz. Yalnız Secretle uygulamadan ziyade daha fazla site olarak kabul ediliyor. Bu sitenin veri tabanının kapasitesi fazla olmadığından dolayı genellikle Instagram üzerinde çok fazla hesaplar üzerinde bilgi vermesi kolay olmamakla birlikte net bilgi de olmayabiliyor.

Profile Reports Postegro Benzeri Mi?

Postegro ile benzer bir uygulama arıyorsanız bu defa da sizlere Profile Reports uygulamasından söz etmemiz mümkün olur. Profile Reports ile sosyal medya platformlarında yer alan hesabınıza gelen arkadaşlık isteklerin ve akabinde sizlerin profilini merak edenleri görebilmeniz mümkün oluyor. Bu tür bilgilerin alınmasında geçmiş senelerde Postegro daha net bilgileri sunmaktaydı. Bu nedenledir ki o uygulamanın kapatılmasıyla birlikte kişiler tarafından Postegro benzeri uygulamalar sıklıkla araştırılır olmaktadır. Profile Reports uygulaması günümüzde oldukça fazla şekilde kullanılmaktadır.

Postegro benzeri uygulamalar arasında popüler olan Profile Reporst için aynı zamanda sağlıklı bilgi sunan ve ücretsiz kullanım olanağı sunan bir uygulama diyebilmemiz doğru olacaktır.

Whozi Postegro Gibi Bir Uygulama Mıdır?

Postegro benzeri olan uygulamalar arasında kullanıcı dostu olan bir uygulama Whozi’dir. Zira bu uygulama Postegro uygulamasının yasaklanmasının ardından en fazla tercih edilen bir uygulamadır. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan stalklama durumlarında birtakım araştırmalarda hata oranının olmaması ve doğru bilgiyi sunabilmesinden dolayı sıklıkla tercih edilir. Kullanıcı memnuniyeti yüksek olan bir uygulama olan Whozi ile sizlerde dilediğiniz kullanıcıların hesaplarını stalklayabiliyorsunuz.

Postegro benzeri olan bir uygulama olarak kullanıcılara lanse edilen Whozi, kolaylıkla indirilip kullanılabiliyor. Instagram veyahut Twitter gibi sosyal medya platformlarında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz uygulamayı Türkçe dil desteği ile kullanabilmeniz mümkün olabilmektedir. Bu özelliği de kullanıcıların bu uygulamayı seçmesinde yeterli sebep olabiliyor.

Ayrıca “Kişisel Verilerinizi Korumanın Önemi” adlı yazımızı da bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli