Assassin’s Creed Valhalla Kaç GB?

Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Valhalla Kaç GB?

e
sv

PlayStation’un Yeni 5v5 FPS Oyunu Concord Ağustos’ta Geliyor!

99 okunma — 01 Haziran 2024 10:02
PlayStation'un Yeni 5v5 FPS Oyunu Concord Ağustos'ta Geliyor!

PlayStation, Firewalk Studios’un ilk oyunu olan Concord’u resmen duyurdu. 5v5 nişancı oyunu Concord 23 Ağustos’ta PlayStation ve PC için eş zamanlı çıkış yapacak.

Concord’un Etkileyici Hikayesi

Concord’un üçüncü şahıs nişancı oynanışını göstermeden önce, oyunun dünyasını ve tonunu oluşturan bir kısa film gösterildi. Bu filmde, Guardians of the Galaxy benzeri bir aksiyon sahnesi izliyoruz. Kontrol edeceğimiz ekipteki her bir karakterin benzersiz yeteneklere sahip olduğu görülüyor. Bu ekip, Crater City adlı harabe bir mekanda, kaçmaya çalışan birinden özel bir cihazı ele geçirmeye çalışıyor. Concord’un hikayesi oldukça ilgi çekici ve eğlenceli duruyor!

PlayStation'un Yeni 5v5 FPS Oyunu Concord Ağustos'ta Geliyor!

Concord Oynanış Özellikleri Neler?

Concord’un oynanışı, Destiny 2’nin PvP modlarını andırıyor ancak daha canlı renklere ve fantastik bir görsel tasarıma sahip. Oyunda Vale adlı bir keskin nişancı, Lennox adlı kovboy tarzı bir tabanca kullanıcısı, Haymar adlı sihirli bir yay ve ok kullanan karakter, Star Child adlı iri yapılı bir pompalı tüfek kullanıcısı ve elementleri destekleyen 1-Off adlı bir destek karakterini görüyoruz. Concord’un oynanışı, farklı yeteneklere sahip karakterleriyle heyecan verici görünüyor!

Concord’un Haftalık Vinyetleri ve Asimetrik Eşleşmeleri

Firewalk geliştiricileri, oyuncuların beklentilerinin neler olabileceği konusunda da konuştular. Birden fazla tur boyunca var olabilen konuşlandırılabilir ekipmanlar ve oyuncular arasında asimetrik eşleşmeler gibi özellikler bulunacak. Oynanış videosunda sadece beş karakter gösterilse de, oyunun kadrosuna hızlı bir bakış daha fazlasını ortaya çıkardı. Firewalk, Concord’a her hafta giriş yaptığınızda, karakterler hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayan kısa bir vinyetin sizi karşılayacağını söylüyor.

PlayStation'un Yeni 5v5 FPS Oyunu Concord Ağustos'ta Geliyor!

Concord Ne Zaman Çıkacak? Beta Tarihi Belli mi?

Firewalk ve PlayStation, oyunun 23 Ağustos 2024’te eş zamanlı olarak bu platformlarda başlatılmadan önce bu Temmuz ayında PS5 ve PC’de bir beta düzenleyecek. Concord’un bu yeni duyurusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli