Sons of the Forest Tüm Detaylar

Sıradaki içerik:

Sons of the Forest Tüm Detaylar

e
sv

Metroid Prime 4 Hayranlarla Buluşmaya Hazırlanıyor

19 Haziran 2024 13:24
Metroid Prime 4 Hayranlarla Buluşmaya Hazırlanıyor

Nintendo’nun en sevilen serilerinden biri olan Metroid Prime, yeni oyunu Metroid Prime 4 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Uzun bir sessizliğin ardından nihayet Metroid Prime 4 hakkında yeni detaylar paylaşıldı. Merakla beklenen Metroid Prime 4, 2025 yılında hayranlarıyla buluşacak.

Metroid Prime 4 İçin Heyecan Dorukta

Nintendo Direct etkinliğinde paylaşılan Metroid Prime 4 fragmanı ve görselleri, oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. Metroid Prime serisinin yeni oyunu, Samus’un macerasını devam ettireceğe benziyor. Metroid Prime 4’ün fragmanında uzay korsanları ve Galaktik Federasyon üssü gibi unsurlar göze çarpıyor. Samus’un bu macerası sırasında hangi yeni güçlere sahip olacağı henüz bilinmiyor.

Metroid Prime 4 Hayranlarla Buluşmaya Hazırlanıyor

Metroid Prime 4’te Tanıdık Özellikler

Metroid Prime 4 fragmanı, Samus’un önceki oyunlarda sahip olduğu silahlar, füzeler, çevresel tarayıcılar ve ikonik Morph Ball yeteneği gibi özellikleri gösteriyor. Metroid Prime 4, Metroid Prime serisinin ruhunu koruyacak gibi görünüyor. Bazı sahneler uzaylı yaşam formlarıyla doluyken, bazıları ise oldukça sade ve flu görünüyor. Metroid Prime 4’ün Switch 2’de görünecek ilk nesiller arası oyunlardan biri olup olmayacağı merak konusu.

Metroid Prime 4 Görselleri İnceleme Altında

Nintendo, Metroid Prime 4 için birçok yeni görsel paylaştı. Hayranlar, bu görselleri didik didik inceleyerek ipuçları arıyor. Görseller arasında Samus’un kaskına benzeyen uzay gemisi, uzay korsanları, Galaktik Federasyon üssü ve Morph Ball için biçilmiş kaftan delikler dikkat çekiyor. Ayrıca Metroid Prime 4’ün sinematik sahneleri, serinin hikaye anlatımını yeni bir seviyeye taşıyabilir.

Metroid Prime 4 Hayranlarla Buluşmaya Hazırlanıyor

Metroid Prime 4 ile Yeni Karakterler

Metroid Prime 4’ün en dikkat çeken unsurlarından biri de yeni karakterler. Metroid Prime Hunters ve Federation Force’dan tanıdığımız Sylux, Metroid Prime 4’te karşımıza çıkacak. Sylux’un yanında başka karakterlerin de olması bekleniyor. Fragmanın sonunda Samus’un geçtiği bir portal ve eski bir ormana ışınlanması, uzak bir gezegene gidebileceğinin ipuçlarını veriyor.

Metroid Prime 4 için Uzun Bekleyiş Sona Eriyor

Metroid Prime hayranları, Metroid Prime 4 için uzun zamandır bekliyordu. 2017’de duyurulan oyun hakkında yıllardır sessizlik hakimdi. Geliştirmenin yeniden başlatıldığı açıklanmıştı. Şimdi ise Metroid Prime 4 hakkında birçok yeni detay paylaşıldı. 2025’te çıkması beklenen Metroid Prime 4 için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Bakalım Samus‘un bu yeni macerası, hayranların beklentilerini karşılayabilecek mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli