eFOOTBALL 750 Milyon İndirmeye Ulaştı

Sıradaki içerik:

eFOOTBALL 750 Milyon İndirmeye Ulaştı

e
sv

Kumtel Nerenin Malı? Kumtel Türk Malı mı?

54 okunma — 27 Nisan 2024 10:27

Kumtel nerenin malı veyahut bu markanın ürünleri alınır mı gibi sorularla online platformlarda sıklıkla araştırılıyor. Kumtel markası için rahatlıkla şunu söyleyebiliriz ki, marka Yerli üretimdir. Kayseri’de 1972 senesinde beyaz eşya sektörüne giriş yapan marka, ortalama 35 ile 40 senedir sektörde kaliteli ürünleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde yer alan üretim tesisi ile sektöre kaliteli ısıtıcı, pişirici veyahut küçük ev aletleri kategorisinde sayısız ürünler üretmektedir. Kumtel markası beyaz eşya sektöründe uzun senelerdir başarılı ürünleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor. Kumtel markasına ait olan elektrikli ev aletleri kategorisinde marka geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Kumtel kimin malı veyahut nerede üretiliyor gibi sorular için tüketicilerin bilmesi gereken önemli bir şey vardır. Kumtel, yaklaşık olarak 40 senedir beyaz eşya sektöründe yer alan bir markadır. Aynı zamanda Kumtel markasını üreten firma Luxell markasının da üreticisidir. Dünyanın hemen her yerinde tüketicilerin tüm elektrikli ev aletleri gereksinimlerine yanıt verebilen marka özellikle 2005 senesinden bugüne istikrarlı şekilde sektörde varlığını sürdürüyor.

Kumtel Hangi Ülkenin Ürünüdür?

Kumtel nerenin malı diye araştırma yaptığınızda bu markanın 1972 senesinde Kayseri’de kurulduğunu ve ortalama 40 yıldır sektörde varlığını sürdürdüğünü anlayabilirsiniz. Marka 1972 senesinde genel olarak küçük ev aletleri kategorisinde gerek ısıtıcı, gerekse pişirici veya farklı küçük ev aletleri olarak sektörde yer alıyor. Bu markanın tüm ürünleri Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde tam kapasiteli olarak üretilmektedir.

Kumtel markasına ait olan ürünlerin farklı dış ülkelere de ihracı yapılabilmektedir. Bu ülkeler arasında %70 olmak üzere Almanya’ya ürünlerin ihracı yapılıyor. Ayrıca,

  • Güney Afrika
  • Meksika
  • Avustralya

Gibi ülkelerde de Kumtel marka elektrikli ev aletlerinin ihracatı yapılmaktadır.

Kumtel Türk Malı Mı?

Kumtel nerenin malı veya yerli üretim mi konuları online platformlarda sıklıkla araştırılmaktadır. Kumtel Dayanıklı Tüketim Ürünleri olarak lanse edilen firma tam anlamıyla Yerli Üretim olan bir beyaz eşya markasıdır. Markanın üretim yeri ve fabrikası Kayseri Melikgazi İlçesinde yer alan Kayseri Organize Sanayi bölgesindedir. Kumtel markası için ayrıca güvenilir bir marka mıdır gibi sorularda tüketicilerin endişe duyduğu konular arasındadır.

 Kumtel markasının üretim yılı yaklaşık olarak 40 yıl öncesine dayanmaktadır. Dolayısıyla marka için uzun senelerdir kaliteli ürünleriyle varlığını sürdüren bir marka olduğunu söylemeliyiz. Kumtel markasının elektrikli ev ürünleri ve akabinde diğer beyaz eşyalarının servisi Mufa’dır. Mufa Kumtel markasının yetkili servisi olarak bilinmektedir. Markanın yetkili servisi ile iletişim kurularak ürünlerin bakım ve onarım işleri sağlıklı şekilde gerçekleştirilir.

Kumtel Markası Ürünler İçin Kurulum Ücreti Alıyor Mu?

Kumtel nerenin malı ve bu marka ürünleri için kurulum ücreti alıyor mu gibi sorular için şu yanıtı rahatlıkla verebiliriz. Kumtel ankastre ürünleriyle özellikle son dönemlerde adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış olan bir markadır. Markanın beyaz eşya ürünleri için servis ilk olarak kurulum ücreti almazken arıza onarım gibi durumlarda garanti dışında olan durumlar için servis ücreti alınabilmektedir. Lakin yine bu gibi durumlarda markanın yetkili servisiyle iletişim kurulması ve bilgi alınması sağlıklı olacaktır.

Kumtel markasına ait olan ürünler grubunda,

  • Tost makineleri
  • Mini fırınlar
  • Ocaklar ve ankastreler
  • Elektrikli barbeküler
  • Elektrikli ocaklar

Bu markanın ürünlerinin geneli 2 yıl garantili olup kimi elektrikli ev aletleri de 3 sene garantili şekilde tüketicilere sunuluyor.

Kumtel Markasının Ürünleri Güvenilir Mi?

Kumtel nerenin malı veyahut Alman markası mı gibi sorularla ilk defa bu markanın ürününü satın almak isteyen kişilerin açmış oldukları forumlarda rastgelebiliyoruz. Markanın ürünlerini satın almak isteyen kişiler için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, Kumtel markası tam olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretimi yapılan bir yerli üretimdir diyebilmemiz mümkündür. Ayrıca markanın yetkili servis ağı da ülke genelinde oldukça geniş olup, rahatlıkla markanın tüm ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Kumtel ürünleri hakkında tüketicilerin sormak istedikleri soruların yanıtları yine markanın müşteri temsilcilerinden rahatlıkla alınabiliyor. Kumtel markasının iletişim kanalları 7/24 aktif olup, tüketiciler ürünlerle ilgili sormak istedikleri soruları rahatlıkla sorabiliyor. Kumtel müşteri hizmetleriyle 7 gün 24 saat istenilen zaman aralığında markanın tüketicilerinin sorunlarına kısa zamanda çözüm sunabiliyor.

Ayrıca ” Insta360 X4: Yenilikçi 360 Derece Kamerası ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli