Google TV ‘nin sihirli düğmesi

Sıradaki içerik:

Google TV ‘nin sihirli düğmesi

e
sv

Jurassic World Evolution 3 2026’da Geliyor

10 Mayıs 2024 19:03
Jurassic World Evolution 3 2026'da Geliyor

Dinozorları yakından görme hayaliniz Jurassic World Evolution 3 ile gerçeğe dönüşüyor. Frontier Developments tarafından geliştirilen ve Universal Products & Experiences işbirliğiyle hayata geçirilen Jurassic World Evolution serisinin üçüncü oyunu, 2026 yılının Mayıs ayına kadar piyasaya sürülecek.

Jurassic World Evolution 3 2026'da Geliyor

Jurassic World Evrimi Devam Ediyor

Serinin ilk iki oyunu olan Jurassic World Evolution ve Jurassic World Evolution 2, Frontier’in en çok gelir getiren oyunları arasında yer alıyor. Altı yıl önce piyasaya sürülen ilk oyun, şirketin bugüne kadarki en çok satan oyunu olma unvanını elinde bulunduruyor. Jurassic World Evolution 3, sizi bir kez daha nefes kesici dinozorların dünyasına davet ediyor.

Yeni Jurassic World Filmiyle Bağlantılı

Universal Pictures ve Amblin Entertainment, 2 Temmuz 2025’te vizyona girecek yepyeni bir Jurassic World filmi üzerinde çalışıyor. Jurassic World Evolution 3’ün çıkış tarihi, filmin yarattığı heyecandan faydalanmayı amaçlıyor. Böylece oyuncular, beyaz perdede gördükleri inanılmaz dinozorları parklarında ağırlama şansına sahip olacak.

Jurassic World Evolution 3 2026'da Geliyor

Daha Gelişmiş Dinozor Deneyimi

Jurassic World Evolution 2, etkileyici dinozorları ve onlarla etkileşime girmenin heyecan verici yollarıyla öne çıkıyordu. IGN incelemesinde 7/10 puan alan oyunun park yönetimi ve özelleştirme unsurları biraz sığ bulunsa da, Jurassic World Evolution 3’ün bu alanlarda gelişme kaydedeceğini umuyoruz. Daha derin bir dinozor deneyimi ve daha geniş özelleştirme seçenekleri, oyuncuların kendi Jurassic World hayallerini gerçeğe dönüştürmelerini sağlayabilir.

Yeni Nesil Konsollara Özel Deneyim

Frontier, yeni nesil konsolların gücünden faydalanarak Jurassic World Evolution 3’te daha gerçekçi grafikler ve daha akıcı bir oynanış sunmayı hedefliyor. Güçlü donanımlar sayesinde daha fazla dinozor türü, daha ayrıntılı animasyonlar ve daha zengin bir park deneyimi sunulabilir. Jurassic World hayranlarını mest edecek görsel şölen, sabırsızlıkla beklediğimiz bir özellik.

Jurassic World Evolution 3 2026'da Geliyor

Frontier’dan Yeni Oyunlar Gelecek

Jurassic World Evolution 3, Frontier‘ın önümüzdeki yıllarda odaklanacağı yaratıcı yönetim simülasyonlarından sadece biri. Şirket, her yıl bir adet yeni oyun piyasaya sürmeyi planlıyor. Kendi fikri mülkiyetine sahip gizemli bir oyunun yanı sıra 2027 yılında başka bir sürpriz de bizleri bekliyor. Jurassic World Evolution 3 ile dinozorlara yakından bakma fırsatı sunan Frontier, yaratıcılık dolu yapımlarıyla oyun dünyasını zenginleştirmeye devam edecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli