Rise Online Sistem Gereksinimleri Nedir?

Sıradaki içerik:

Rise Online Sistem Gereksinimleri Nedir?

e
sv

iOS 18, yapay zeka entegrasyonu konusunda büyük adımlar atıyor. Siri, OpenAI‘nin gelişmiş dil modeli teknolojisi sayesinde daha akıllı ve işlevsel hale geliyor. Siri, artık kullanıcıların sorularına daha doğru ve bağlamsal cevaplar verebiliyor. Ayrıca, mesajlaşma uygulamasında gelen mesajları özetleyebilme ve otomatik yanıt önerileri sunma gibi özellikler de eklenmiş durumda.

Apple, iOS 18 ile birlikte RCS (Rich Communication Services) desteği sunuyor. Bu özellik sayesinde, iPhone ve Android kullanıcıları arasında daha zengin ve etkili bir iletişim sağlanacak. Yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderimi, okundu bilgisi, yazma göstergeleri ve konum paylaşımı gibi RCS‘nin sunduğu avantajlar, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirecek.

iOS 18 ile gelen en dikkat çekici yeniliklerden biri de Şifreler uygulaması. Bu uygulama, kullanıcıların şifrelerini güvenli bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor. Tüm Apple cihazlarında kullanılabilen bu uygulama, şifrelerinizi saklamayı ve yönetmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

iOS 18 ile gelecek daha fazla yeni düzenlemeleri YouTube Videomuzda inceledik.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli