Mount & Blade II: Bannerlord Konsol Kodları 2024

Sıradaki içerik:

Mount & Blade II: Bannerlord Konsol Kodları 2024

e
sv

Hades 2 Erken Erişimde Büyük Beğeni Topladı!

106 okunma — 07 Mayıs 2024 14:12
Hades 2 Erken Erişimde Büyük Beğeni Topladı!

Dünya çapında büyük başarı yakalayan roguelike oyunu Hades’in devam oyunu Hades 2, PC için erken erişime açıldı ve oyunculardan büyük beğeni topladı. Hades 2, orijinal oyunun eşsiz hikaye anlatımını, sürükleyici roguelike mekaniklerini ve etkileyici görsellerini daha da ileriye taşıyarak oyun dünyasını şimdiden kasıp kavuruyor.

Titanların Güçlerine Karşı Ölümsüz Bir Prenses

Hades 2’de bu sefer Melinoë adındaki ölümsüz bir prensesi yönetiyoruz. Melinoë, Hades’in kızı ve Zagreus’un kız kardeşi olarak karşımıza çıkıyor. Titanların güçlerine karşı Olympos’un tüm gücüyle savaşacağımız Hades 2, mitolojik dünyanın derinliklerine inmeye ve eşsiz bir maceraya atılmaya davet ediyor.

Hades 2 Erken Erişimde Büyük Beğeni Topladı!

Yepyeni Zorluklarla Dolu Bir Yeraltı Dünyası

Hades 2, orijinal oyundaki Tartaros, Asphodel, Elysium ve Styx bölgelerine ek olarak yepyeni lokasyonlar, düşmanlar ve upgradelar sunuyor. Her ölümünüzün ardından sürekli değişen ve gelişen yeraltı dünyasında, Hades 2 ile tekrar tekrar keşfe çıkacak, Olimpos tanrılarının güçlerini kullanarak titanlarla savaşacaksınız.

Steam’de Olumlu Yorumlarla Dolu

Hades 2 erken erişimi şu anda sadece PC’de oynanabiliyor olsa da Steam‘de aldığı “Olağanüstü Olumlu” oyuncu yorumlarıyla dikkat çekiyor. Supergiant Games’in eşsiz sanatsal yönetmenliği, akıcı dövüş mekanikleri ve baştan sona sürükleyici hikayesi oyuncuları bir kez daha büyülemiş görünüyor.

Hades 2 Erken Erişimde Büyük Beğeni Topladı!

Konsollara Ne Zaman Gelecek?

Hades 2’nin tam sürümü ve konsollara çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak geliştirici Supergiant Games, 2024 sonuna kadar erken erişimin süreceğini ve ardından Hades 2’yi PC, Mac ve konsollar için yayınlamayı planladıklarını açıkladı. Yani Switch, PlayStation ve Xbox oyuncularının biraz daha sabırlı olması gerekecek.

Asla Durma, Hep İlerle!

Hades 2 erken erişimiyle şimdiden oyun dünyasının radarına girmeyi başardı. İlk oyundaki başarıyı yakalamak ve hatta onu geçmek için tüm kozlarını ortaya koyan Hades 2, benzersiz roguelike deneyimiyle yılın en iddialı bağımsız yapımlarından biri olmaya aday. Hades hayranlarının ve tüm roguelike severlerin sabırsızlıkla beklediği Hades 2 için geri sayım başladı bile! Erken erişim için buraya tıklayarak Steam sayfasına erişebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli