Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Hatasının Çözümü 2024

Sıradaki içerik:

Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Hatasının Çözümü 2024

e
sv

Google TV ‘nin sihirli düğmesi

144 okunma — 10 Mayıs 2024 18:26

Google TV ‘nin sihirli düğmesi sonunda karşınızda, peki ne işe yarıyor?

Google TV cihazları, Walmart’ın en son kutusundan başlayarak nihayet uzaktan kumandalarda resmi olarak yeniden eşleştirilebilir bir düğmeye sahip.

Google TV HD uzaktan kumandalı Chromecast 1

  • Daha önce sızdırılan bir sihirli düğme, Walmart’ın en yeni Google TV kutusunda görücüye çıktı.
  • Bu düğme, istediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde başlatmanıza veya kaynak girişlerini değiştirmenize olanak tanır.

Google TV uzaktan kumandaları için yeni bir düğmenin olduğunu ilk kez geçen yıl duymuştuk ve bu sihirli düğmenin Google TV’li bir Chromecast cihazında da görünmesini bekliyorduk. Ancak, bu özelliği sunan ilk şeyin Walmart yayın kutusu olduğu ortaya çıktı.

AFTV Haberleri (The Verge), yakın zamanda ortaya çıkan Walmart Onn 4K Pro TV kutusunun sihirli düğmeyi içeren bir TV uzaktan kumandasıyla birlikte geldiğini bildiriyor. Peki bu düğme aslında ne işe yarıyor?

Google TV sihirli düğmesi AFTVNews 3

AFTV Haberleri sihirli düğmeyi istediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde başlatacak şekilde ayarlayabileceğinizi doğruladı. Netflix düğmesini ve diğer akış hizmeti anahtarlarını Google TV uzaktan kumandalarında hâlâ kolayca yeniden eşleştiremezsiniz. Ancak ayrı, yeniden eşleştirilebilir bir düğme bir sonraki en iyi şeydir.

Ayrıca sihirli düğme TV giriş kaynağını kontrol etmenize de olanak tanıyarak kablolu yayın kutunuza, oyun konsolunuza ve daha fazlasına geçiş yapmanızı sağlar. Bu, gerçek TV uzaktan kumandasını aramak için bir neden daha azaldı.

Google TV sihirli düğmesi AFTVNews 1

Google TV sihirli düğmesi AFTVNews 2

Sihirli düğme, 3GB/32GB yapılandırma ve ucuz fiyat etiketi arasında Walmart Onn 4K TV Pro kesinlikle piyasadaki en iyi Google TV kutularından birine benziyor. Bu düğmenin yakın gelecekte Google TV’li  Chromecast modellerine geleceğini tahmin ediyoruz, ancak yeni Chromecast cihazlarının da daha fazla depolama ve RAM’e sahip olacağını umuyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli