Google Chrome ‘da görünmeyen resimler nasıl düzeltilir?

Sıradaki içerik:

Google Chrome ‘da görünmeyen resimler nasıl düzeltilir?

e
sv

Google Nest Hub Max incelemesi

17 Mayıs 2024 23:05

Google Nest Hub Max incelemesi: En ucuzu değil ama en iyisi

Google Nest Hub Max, mükemmel sonuçlar için akıllı ekranı akıllı kamerayla birleştirdi.

Neyi seviyoruz

Nest Cam özellikleri onu diğerlerinden ayırmaya yardımcı olur

Video görüşmelerinde otomatik çerçeveleme hoş bir dokunuş

Nispeten düşük çözünürlüğe rağmen mükemmel ekran

Ortalamanın üzerinde ses kalitesi

Madde desteği

Neyi sevmiyoruz

Yalnızca görüntülü görüşme için Duo ile çalışır

Nest Hub gibi uyku takibi yok

Google Nest Hub Max

Google Nest Hub Max, Google Asistan ekosistemindeki en özellik dolu akıllı ekrandır. Nest Hub’da sevdiğimiz hemen hemen her şeyi alıyor ve entegre Nest Cam ve daha büyük ekran gibi hoş geldiniz özellikleri ekliyor.

2019’un sonlarında Google, yeni Google Nest ortak markasının ilk ürünü olan Nest Hub Max’i piyasaya sürdü. Google’ın en büyük akıllı ekranı Nest Hub’la neredeyse aynı görünüyordu ancak kamera, daha büyük ekran ve biraz Nest Cam DNA’sı gibi yeni işlevler ekledi. Google Nest Hub Max piyasaya sürüldüğünde, gelişmekte olan akıllı ekran pazarı için birçok özelliği ve ilkleri bünyesinde barındırıyordu.

Dört yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, ekranı akıllı evinizin olmazsa olmazı haline getirmek hâlâ yeterli mi? Bunu Bee Tekno’nun Google Nest Hub Max incelemesinde öğrenin!

Google Nest Hub Max

Satış Fiyatı: 229,99$

Google Nest Hub Max incelemesi: Büyük resim

Google Home Hub Max ana ekranı

Google Nest Hub Max, Google Nest markası altındaki birçok ürünün ilkiydi. Birkaç yıllık olmasına rağmen, daha büyük bir ekran, güvenlik kamerası özellikleri ve görüntülü görüşme gibi yeni nesil Nest Hub’da bulamayacağınız ekstralarla Google’ın en üst düzey seçeneği olmaya devam ediyor.

Orijinal fiyatı 229 Dolar iken, yepyeni bir fiyatı 129 Dolara, hatta bazen biraz daha ucuza bulabilirsiniz. Öte yandan, daha küçük olan Nest Hub, Max’in hemen hemen her şeyini yapıyor, ancak fiyatının çok altında. Nest Hub’ı 2023’te yalnızca 50 dolara yepyeni bir fiyata bulabilirsiniz.

Tasarım

Google Home Hub Max'in yandan görünümü

Nest Hub Max, ağabeyinde bulunan eğimli, tablet benzeri tasarımı ve kumaş hoparlör kapaklarını miras alıyor. Hatta seçtiğiniz tebeşir veya kömür renginde aynı pastel renk şemasını sunmakta. Minimalist tasarımda yalnızca iki fiziksel düğme bulunur. Hem kamerayı hem de mikrofonları devre dışı bırakan bir ses düğmesi ve bir sessiz düğmesi. Her iki tuş da cihazın arka tarafında bulunur.

Hub Max’in tasarımını orijinaliyle aynı tutmak mantıklı, ancak kamerayı sessize alma düğmesiyle eşleştirmek yerine fiziksel bir kaydırıcının olmasını diliyoruz. Yalnızca kamerayı devre dışı bırakmak mümkündür ancak bunu dokunmatik ekrandan yapmanız gerekecektir. Google Nest Hub Max basitlik üzerine inşa edilmiştir. Tasarım muhteşem dediğimiz türden olmayabilir, ancak kullanışlıdır ve Google Home/Nest ailesinin diğer üyeleriyle iyi uyum sağlar.

Ekran ve diğer donanım

Google Home Hub Max incelemesi 15

Google Nest Hub Max, standart Hub’daki 7 inç ekrana kıyasla daha büyük bir 10 inç panele sahiptir. Ne yazık ki çözünürlük, 16:10 en boy oranıyla 1.280 x 800 ile istediğimiz kadar yüksek değil. Ekran, resimleri görüntülemek ve kullanıcı arayüzünde gezinmek için büyük ve keskin, ancak video tüketimi için pek iyi değil. Ekranın berbat olduğunu söyleyemeyiz, yalnızca daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olmanın hoş bir dokunuş olacağını söyleyebiliriz. Öte yandan, bu esas olarak mutfakta pasif izleme için kullanılıyor, dolayısıyla herkesin umursaması mümkün değil.

Daha parlak bir kayda göre (kelimenin tam anlamıyla), Nest Hub Max, ekranın renk sıcaklığını ve parlaklığını dinamik olarak ayarlamasına olanak tanıyan Ambient EQ teknolojisine sahiptir. Sonuç, pencere kenarı gibi son derece iyi aydınlatılmış yerlerde bile kolay görüntülemedir. Ekran ayrıca geceleri parlaklığı azaltarak yalnızca saatli siyah bir arka plan gösterecek şekilde karartıyor.

Hub Max’te göze çarpan tek gelişme daha büyük bir ekran değil. Yeni eklenen kamera, cihazın en büyük öne çıkan özelliğidir. Daha önce kameralı akıllı ekranlar görmüş olsak da Nest Hub Max, görüntülü aramalardan daha fazlasını sunuyor. Bunu biraz sonra Nest Hub Max incelememizde tartışacağız.

Google Nest Hub Max, şu ana kadar akıllı ekranlardan tartışmasız en iyi ses kalitesine sahip.

Google Nest Hub Max, iki adet 18 mm 10 W tweeter ve bir 75 mm subwoofer’dan oluşan bir stereo hoparlör sisteminin yanı sıra sesinizi almak için uzak alan mikrofonlarına sahiptir. Hoparlör kalitesini akıllı bir ekran için ortalamanın üzerinde bulmamıza rağmen muhtemelen ses tutkunlarının kalbini kazanamayacak.

Hub Max kesinlikle klasik Google Home hoparlöründen daha yüksek sesli ve çok daha iyi netliğe sahip. Çoğu senaryoda, ses kalitesinin tartışmalı olarak JBL Link View’dan daha iyi olduğunu da bulduk, ancak ikincisi belki de bas ağırlıklı parçalar için daha iyidir. Benim zevkime göre Nest Hub Max’in hoparlör satın almaya harika bir alternatif oluşturduğunu söylüyorum. Bu herkes için geçerli olmayacak ve üst düzey özel hoparlörlerin daha iyi bir deneyim sunacağını inkar etmeyeceğim. JBL Link View makul ölçüde yaklaşsa bile daha iyi bir akıllı ekran hoparlörü bulamazsınız.

Google Nest Hub Max: Yeni özelliklerin kurulumu ve en iyi şekilde kullanılması

Google Home Hub Max uygulama ekranı

Google akıllı hoparlörlerinin ve ekranlarının kurulumu genellikle çok kolaydır; bu, çoğunlukla Google Nest Hub Max için de geçerlidir. Hub Max’in ekranı ilk açılışta aydınlanacak ve sizden telefon uygulamasını indirmenizi isteyecek. Home uygulamasına geçtiğimizde hemen yeni bir cihaz kurmamız istendi. Oradan geriye sadece ekrandaki talimatları takip etmek kalıyordu.

Bu işlem sırasında kamera algılama, ses eşleştirme, yüz eşleştirme, Duo arama ve Ambiyans Modu gibi ekstraları ayarlamak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Bu özelliklerin çoğu isteğe bağlıdır ancak yeni akıllı ekranınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız hepsini ayarlamanızı önemle öneririz. Bu özelliklerin birçoğu yeni veya Google Nest Hub Max’e özel olmadığından fazla ayrıntıya girmeyeceğiz. Yine de birkaç benzersiz Google Nest Hub Max özelliğini vurgulamakta fayda var.

Kamera algılama teknolojisi

Google Home Hub Max müzik çalar

Bu özellik sayesinde, bir zamanlayıcıyı kapatmak veya bir şarkıyı duraklatmak istiyorsanız Google Nest Hub Max’e dokunmanıza veya onunla konuşmanıza gerek kalmaz. Sadece elinizi kaldırın, zamanlayıcıyı duraklatacak veya sonlandıracaktır. Aynı hareketi tekrarlamak, medya oynatmanın duraklatılmasını kaldıracaktır. Bu, gürültülü ortamlarda veya elleriniz dolu veya kirli olduğunda faydalıdır; yemek pişirirken ekranı kullananlar için idealdir.

İnceleme döneminin bir bölümünde Google Nest Hub Max’i mutfağımıza yerleştirdim ve ailemin onunla etkileşime geçmesine izin verdim. Eşim ve ben bu jestlerin çok yararlı bir eklenti olduğu konusunda hemfikirdik, bunun nedeni muhtemelen üç çocuk sayesinde evimizin her zaman kaotik bir şekilde gürültülü olmasıydı. Ayrıca özelliği son derece güvenilir bulduk. İki yaşındaki çocuğum zamanın yarısında onu çalıştırmakta zorlandı, ancak bu gerçek bir sorundan ziyade kullanıcı (ve boy) hatasıdır.

Yüz eşleştirme teknolojisi

Google Nest Hub Maksimum Yüz Eşleştirme

Buradaki konsept, ses eşleştirmeyle aynıdır, yalnızca kişiselleştirilmiş bilgi sağlamak için sesiniz yerine yüzünüzü tanımlar. Bu özellik etkinleştirildiğinde takvim hatırlatıcıları, mesajlar ve hatta müzik/video önerileri gibi kullanıcıya özel bilgiler alırsınız. Ayrıca Google Asistan’dan diğer hane üyeleri için yiyecek almalarını veya çocukları okuldan almalarını istemek gibi hatırlatıcılar oluşturmasını da isteyebilirsiniz.

Testlerimizde eşim ve ben bir profil oluşturduk ve bunun reklamı yapıldığı gibi çalıştığını gördük. Ayrıca bizi tanımadığı veya başkası olduğumuzu düşündüğü bir durumla da karşılaşmadık ki bu, Google Asistan’ın ses eşleştirmesi (evimizde zaman zaman aksaklıklar yaşayan) için söyleyebileceğimden çok daha fazlası.

Google Duo aracılığıyla iyileştirilmiş görüntülü görüşme

Google Nest Hub Max Duo

JBL Link View ve Lenovo Smart Display gibi cihazlar zaten Google Duo’yu kullanarak görüntülü arama özelliğine sahipti ve dolayısıyla birçok yeni akıllı merkeze de sahipler. Yine de Google Nest Hub Max, süper geniş video sağlayan 127 derecelik görüş alanı kamerası sayesinde işleri bir adım öteye taşıyor. Aynı zamanda otomatik çerçeveleme teknolojisini de kullanır, böylece kameranın önünde hareket ederseniz, kamera da hareket ederek çekimde kalmanıza yardımcı olur. Bu, özellikle mutfakta dolaşıyorsanız veya bir çocuk büyükanne ve büyükbabasıyla konuşuyor ancak yerinde duramıyorsa kullanışlıdır.

Testimiz sırasında birkaç video görüşmesi yaptık ve izlemeyle oynadık. Hepsi oldukça sorunsuz çalıştı.

Ayrıca Duo uygulaması (daha sonra Google Meet ile birleştirildi) içinden Google Nest Hub Max’e hızlı mesaj gönderme özelliğini de test ettik. Bir mesajı kaydedip gönderdiğinizde, bu mesaj ana ekranda sanal bir yapışkan not olarak görünecektir; oda arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize hızlı bir giriş mesajı göndermek istiyorsanız mükemmel bir seçimdir.

Görüntülü görüşme için yalnızca Google Duo’nun desteklenmesinden yakınıyoruz, ancak Google’ın ana hedefinin, teknoloji konusunda daha az bilgili kullanıcıların bile doğrudan görüntülü görüşme yapmaya geçebilmesi için işleri basit tutmak olduğunu düşünüyoruz. Google’ın umutsuzca insanların en son video uygulamasını kullanmasını sağlamaya çalışması da muhtemelen oldukça önemli bir rol oynuyor. Haberle birlikte Google Asistan artık telefonda Whatsapp’ı destekliyor; belki sonunda Hub Max’te de daha fazla seçenek görebiliriz?

İlginç bir şekilde Nest Cam özellikleri ilk kurulumun bir parçası değil, ancak Google, özelliklerin varlığı konusunda sizi ana ekrandaki bir kart aracılığıyla uyarıyor. Nest Cam’i kurmak için Google Home uygulamasına gitmeniz gerekecek . Oradan ekrandaki talimatları izleyin.

Bak ve konuş, sesini biraz dinlendirmeni sağlar

Mayıs 2022’de Google, Google Hub Max’e Bak ve Konuş adlı yeni bir özelliği tanıttı. Temel olarak özellik, asistanı tetiklemek için bakışlarınızı kilitler ve size “Tamam, Google” demeye bir alternatif sunar. Ekrana yakın olduğunuz durumlarda bu çok mantıklıdır ve size Google Hub Max ile etkileşimde bulunmanız için başka bir yol sunar.

Google Nest Hub Max artık Matter’ı destekliyor

Matter, son yıllarda akıllı ev alanındaki en büyük gelişmelerden biridir. Bu yeni protokol, akıllı cihazlarınızın akıllı hoparlörlerinize, ekranlarınıza, Amazon Alexa’ya, Samsung SmartThings’e veya Apple HomeKit’e daha sorunsuz bir şekilde bağlanmasını sağlar. Bütün fikir, akıllı bir evin kurulumunu ve kontrolünü, önceki günlerde olduğu gibi yalnızca teknoloji tutkunlarının yerine herkesin yapabileceği bir şey haline getirmektir. Matter ve Google, dört yaşında olmasına rağmen yakın zamanda Matter’ı Google Home Hub Max’e destekleyerek ona ekstra bir kullanım ömrü kazandırdı.

Bu sadece akıllı bir ekran değil, aynı zamanda bir Nest Cam

Google Home Hub Max kameranın yakın çekimi

Google Nest Hub Max’i kurduktan sonra canlı yayını görüntülemek ve dinlemek (sesi etkinleştirdiyseniz) gibi temel işlemleri yapabileceksiniz. Temelde bir bebek telsizine benzer şekilde Nest Hub Max’in diğer ucundakilerle uzaktan bile iletişim kurabilirsiniz. Hızlı check-in işlemleri için bu uygundur ancak daha gelişmiş özelliklere erişmek istiyorsanız Nest uygulamasını indirmeniz ve ücretsiz bir hesaba kaydolmanız gerekir.

Google’ın tüm Nest işlevlerini kademeli olarak Nest uygulamasından Google Home uygulamasına taşıdığını da belirtmekte fayda var. En iyi deneyim için ikisini de indirmek isteyeceksiniz.

Temel hesap, canlı görüntülerin hızlı kliplerini çekmek ve bunları kaydetmek veya bir paylaşım bağlantısı aracılığıyla başkalarına göndermek gibi çeşitli kullanışlı özellikler sunar. Ayrıca, gittiğinizi bilen ve uygulama yeni bir yüz tespit ettiğinde bildirim gönderebilen bir Evde/Dışarıda asistanı da bulunuyor.

Aynı zamanda güvenlik kamerası olan akıllı bir ekran mı? Bu çok büyük bir değer.

Elbette iyi bir güvenlik kamerasının temel özelliği önceki kayıtlara geriye dönüp bakabilme yeteneğidir. Ücretsiz bir hesap, Nest uygulamasında bu işlevi sağlar, ancak bazı sınırlamalar mevcuttur. İlk olarak, yalnızca hareketin algılandığı zaman gibi etkinliklerin anlık görüntülerini göreceksiniz. Ayrıca yalnızca son beş günün kayıtlarına erişebileceksiniz.

yuva uygulaması arayüzü 2

yuva uygulaması arayüzü

yuva uygulaması arayüzü 3

7/24 kayıt, 30 günlük bulut depolama ve etkinlik bölgeleri gibi diğer gelişmiş özellikleri istiyorsanız Nest Aware aboneliği için ödeme yapmanız gerekecektir . Bu tam olarak ucuz değil, çünkü en yoğun özellikli planın maliyeti yılda 300 ABD dolarıdır, ancak daha uygun fiyatlı seçeneklerin  maliyeti yılda 50 ABD doları kadar düşüktür. Neyse ki, hizmeti test etmek ve ekstraların buna değip değmeyeceğine karar vermek için 30 günlük bir deneme süresine sahipsiniz.

Google Nest Hub Max’in Nest Cam özellikleri oldukça etkileyici, ancak bunu daha pahalı, bağımsız bir güvenlik kamerasına tercih ederseniz kaçıracağınız bazı ekstra özellikler var. Görüntü kalitesi ve ses de bazı geleneksel güvenlik kameralarında gördüğümüz kadar iyi değil ama oldukça yakın.

Güvenlik kameraları, bir bütçe seçeneği için 50 $ ‘dan birkaç yüz dolara kadar herhangi bir maliyete sahip olma eğilimindedir; bu, Hub Max’in 229 $’ lık fiyatını, tek bir kusursuz pakette bir güvenlik kamerası ve akıllı ekran elde ettiğiniz göz önüne alındığında oldukça büyük bir değer haline getirir.

Eğlence ve bilgi için iyi bir merkez

Google Home Hub Max hava durumu ekranı

Bu incelemenin çoğunda, diğer Google Asistan akıllı ekranlarına göre yeni olanlara veya geliştirilenlere odaklandık. Hub Max çeşitli iyileştirmeler sunuyor ancak temel işlevlerin çoğu aynı kalıyor. Bu iyi birşey.

Diğer akıllı ekranlar gibi, Google Nest Hub Max de alarmları ve hatırlatıcıları ayarlama, hava durumu ve haberleri sorma ve hatta müzik akışı dahil olmak üzere akıllı bir hoparlörün yapabileceği hemen hemen her şeyi yapabilir. Görsel ipuçlarının eklenmesi tüm bu özellikleri daha da iyi hale getirir.

Google Nest Hub Max, dijital yaşamınız için mükemmel bir merkezdir.

Örneğin, Spotify’da en sevdiğiniz şarkıyı dinlemek şarkı sözleri ve diğer bilgileri sağlar. Hava durumunu sormak, yaklaşan saatlerin dökümünü içeren güzel bir infografik ortaya çıkarıyor. Hatta alt kısımda “yarın ne olacak” veya “ne zaman yağmur başlayacak” gibi takip soruları öneren sekmeler bile sunuyor.

Akıllı bir hoparlörde bulacağınız tüm üçüncü taraf hizmetler burada da çalışır, ancak YouTube, YouTube TV, Facebook Video, Google Play Filmler ve TV, HBO Max, Hulu, PlayStation gibi video hizmetleri gibi birkaç yeni eklemeye de sahip olursunuz. Vue ve Vimeo. Nest Hub Max, hizmetle başlatılmadıktan sonra artık nihayet Netflix ile çalışıyor.

Google Home Hub Max akıllı ana ekran

Hub Max ayrıca Ev Görünümü özelliği aracılığıyla akıllı evinizi kontrol etmenizi de kolaylaştırır.  Ekranı aşağı doğru kaydırdığınızda, ışıkları ve diğer akıllı cihazları kolayca kontrol etmenize olanak tanıyan Ana Görünüm menüsü hızlı bir şekilde açılır. Hatta akıllı TV’lerde ve diğer uyumlu cihazlarda içerik oynatmasını bile isteyebilirsiniz.

Yemek yapmayı seviyorsanız Google Nest Hub Max’in harika bir mutfak arkadaşı olduğunu da göreceksiniz. Hub Max’ten belirli tarifler isteyebilir, hatta farklı kategorilere göz atabilirsiniz. Hub Max size her adımda rehberlik edeceğinden ve elleriniz dokunmatik ekranla etkileşimde bulunamayacak kadar meşgulse talimatlarda geri dönmesini, tekrar etmesini veya ileri atlamasını isteyebileceğinizden, sanal bir yemek kitabından daha fazlasıdır.

Hub Max ayrıca akıllı evinizi kontrol etmenizi de kolaylaştırır.

Hub Max, dijital fotoğraf çerçevesi işlevini de görüyor. Son geziler veya yalnızca arkadaşlarınızın ve ailenizin resimleri gibi ekranın neyi göstermeye odaklanmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu özelliği ayarladıktan sonra, Google Fotoğraflar kitaplığınızdaki fotoğrafları otomatik olarak alacak ve güncelleyecektir.

Sonuç olarak Hub Max, akıllı bir hoparlörde bulamayacağınız birçok özellik ekliyor. Ayrıca dokunmatik ekrana sahip olmak, akıllı ekranınıza neredeyse Google Home’da olduğu kadar bağırmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Google Nest Hub Max incelemesi: Karar

Google Home Hub Max arayüzü

129 ABD doları tutarındaki Google Nest Hub Max aşırı pahalı değil ancak yine de anlık bir satın alma işleminden çok uzak. Ama buna değer mi? Ne istediğine ve neye ihtiyacın olduğuna bağlı.

Max size mükemmel ses, geniş ekran ve rakiplerde bulamayacağınız birçok özellik sunar. Nest Cam özelliklerini veya görüntülü görüşmeleri umursamıyorsanız, biraz tasarruf edin ve Google Nest Hub’ı (Best Buy’da 99,99 ABD doları) tercih ederken, uyku izleme özelliğinin (Max’te olmayan bir şey) keyfini çıkarın.

Ayrıca dikkate alınması gereken yeni bir Google alternatifi de var. Her şeyiyle akıllı bir ekran olmasa da Google Pixel Tablet (Amazon’da 499 dolar), 10,9 inçlik taşınabilir tabletin avantajlarını, cihazı akıllı ekrana dönüştüren bir dock ile birleştiriyor.

499 $’lık fiyatla, iki cihaz bir arada için harika bir fırsat, özellikle de Nest Hub Max’in geleneksel akıllı ekran konseptini çok sınırlayıcı buluyorsanız. Ancak Pixel Tablet yalnızca birkaç pazarda mevcut olduğundan bulmak zor olabilir. Pixel Tablet incelememizde oldukça yüksek puanlar vermemize rağmen oldukça pahalıdır. Camp Google dışında rekabet kızışıyor. Amazon, o zamandan beri Echo Show 5’in (Amazon’da 89,99 ABD doları) ve Echo Show 10’un (Amazon’da 264 ABD doları) güncellenmiş sürümlerini piyasaya sürdü.

Google Nest Hub Max

Nest Cam özellikleri onu diğerlerinden ayırmaya yardımcı oluyor • Görüntülü aramalarda otomatik çerçeveleme hoş bir dokunuş • Oldukça düşük çözünürlüğe rağmen mükemmel ekran

Satış Fiyatı: 229,99$

Google Nest Hub Max, mükemmel sonuçlar için akıllı ekranı akıllı kamerayla birleştirir.

İster evin ister ülkenin öbür ucunda olun, Nest Hub Max herkesin iletişim halinde kalmasına yardımcı olur. Duo’yu kullanarak görüntülü görüşme yapabilir veya görüntülü mesaj bırakabilirsiniz. 10 inç HD dokunmatik ekran keskin görüntüler ve metinler sunarken, 6,5 MP kamera ise büyüleyici ayrıntılara sahip fotoğraflar çeker.

En önemli Google Nest Hub Max soruları ve yanıtları

Google Nest Hub Max ne işe yarar?

Google Nest Hub Max, Google Asistan aracılığıyla alarm ayarlamanıza, en sevdiğiniz şarkıları çalmanıza, hava durumunu kontrol etmenize ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Google Duo ile görüntülü görüşme yapmak için de kullanabilirsiniz. Ek olarak cihaz, Google Nest Hub Max’i rakiplerinden ayıran bir şey olan Nest Cam olarak da kullanılabilir.

Google Nest Hub Max buna değer mi?

Piyasadaki en iyi akıllı ekranlardan biri olduğunu düşündüğümüz için Google Nest Hub Max buna değer. Ancak Nest Cam özelliklerini umursamıyorsanız daha ucuz olan Google Nest Hub’ı (2. nesil) düşünebilirsiniz.

Google Nest Hub Max’e uygulama yükleyebilir miyim?

Hayır, Google Nest Hub Max’e üçüncü taraf uygulamaları yükleyemezsiniz.

Google Nest Hub Max’in kamerası var mı?

Google Nest Hub’ın aksine, Google Nest Hub Max’in entegre bir kamerası var.

Google Nest Hub Max’te yayın yapabilir misiniz?

Evet, Google Nest Hub Max’te Netflix’ten ve diğer yayın hizmetlerinden şovları ve filmleri yayınlayabilirsiniz.

Google Nest Hub Max’in tarayıcısı var mı?

Evet, web’e göz atmanıza olanak tanıyan tarayıcıyı Google Nest Hub Max’te bulacaksınız.

Google Nest Hub Max’in üretimi durduruldu mu?

Birkaç yıldır piyasada olmasına rağmen Google Nest Hub Max’in üretimi durdurulmadı. Hala Google’dan, Best Buy’dan ve diğer birçok perakendeciden satın alabilirsiniz.

Google yeni bir Nest Hub Max yayınlıyor mu?

Söylentilere göre Google, biraz farklı olacak ve bu yıl içinde piyasaya sürülebilecek yeni bir Nest Hub cihazı üzerinde çalışıyor. Normal bir tablet gibi çalışacak çıkarılabilir bir ekran sunduğu söyleniyor. Ancak ekranın ne kadar büyük olacağına dair bir bilgi yok.

Google Nest Hub (2. nesil) ile Nest Hub Max arasındaki fark nedir?

Google Nest Hub Max, Nest Hub’a kıyasla daha büyük bir ekrana (10 inç ve 7 inç) sahiptir, video görüşmelerini destekler ve yerleşik bir Nest Cam özelliğine sahiptir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli