Android 15 , Piksellerdeki titreşim gücünü otomatik olarak ayarlayabilir

Sıradaki içerik:

Android 15 , Piksellerdeki titreşim gücünü otomatik olarak ayarlayabilir

e
sv

En İyi Lüks Akıllı Saatler

62 okunma — 18 Mayıs 2024 20:11

Louis Vuitton, Tag Heuer ve diğer markaların en iyi lüks akıllı saatleri

Üst düzey akıllı saatler, akıllı oldukları kadar görünümleriyle de övünüyorlar, ancak kesinlikle size pahalıya mal olacaklar.

Giyilebilir ürünler her şekil, boyut ve fiyat noktasında mevcuttur. Eğer ayıracak paranız varsa, pek çok pahalı seçenek sizi bekliyor. Mevcut en iyi lüks akıllı saatlerden bazıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin .

Lüks bir akıllı saat satın almak

Birçok üst düzey moda markası akıllı saat mücadelesine katıldı ve sonuçlar… önemli. En iyi teknoloji çok daha ucuza bulunabiliyorken, kimsenin birkaç bin dolar kaybetmesini önermiyoruz. Ancak, akıllı özelliklere sahip üst düzey bir aksesuarın önyüklenmesini istiyorsanız bu seçenekler tam size göre.

Lüks bir akıllı saat için alışveriş yaparken öncelikle hangi özellikleri istediğinizi belirleyin. Bu şık cihazlar bile yerleşik GPS, fitness takibi ve bilekten telefon görüşmeleri desteği gibi araçlar sunuyor. Daha sonra tarzınıza en uygun görünümün hangisi olduğuna karar verin. Sofistike ve sade bir cihaz mı yoksa belirli bir markanın damgasını taşıyan bir şey mi istiyorsunuz?

Bazı seçimler pahalı görünebilir, ancak bunlar üst sınır bile değildir. Özel tasarımlar (pırlantalar ve diğer lüks detaylar dahil) fahiş fiyatlara satılıyor, vicdanımız rahat olsun, tavsiye etmiyoruz.

Lüks saatler ile lüks akıllı saatler arasında büyük bir fark olduğunu da belirtmekte fayda var. İlki iyi bakıldığı takdirde onlarca yıl dayanabilirken, bir akıllı saatin içinde muhtemelen geleceğe yönelik o kadar da dayanıklı olmayan bir teknoloji bulunur. Yakacak paranız varsa bu bir anlaşma bozucu olmayabilir, ancak bu önemli bir ayrımdır.

En iyi lüks akıllı saatler

  • Montblanc Summit 3 : Fiyat açısından bu listenin alt ucunda yer alan Montblanc Summit 3, zarafet, akıllılık ve Wear OS 3 sunuyor.
  • Garmin Marq Aviator : Garmin’in en klas seçeneklerinden biri olan Marq Aviator, özellikle lüks akıllı saat satın alan pilotlara yöneliktir. Ancak Garmin Marq serisinin tamamı bir göz atmaya değer.
  • Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up : Moda dünyasının en tanınmış markalarından birinin ürünü olan bu benzersiz giyilebilir cihaz, çok eğlenceli bir görünüm oluşturmak için LED’ler kullanıyor.
  • Breitling Exospace B55 : Breitling Exospace B55, yatçılar ve pilotlar için özel olarak tasarlandı ancak aynı zamanda her bileğe de hitap edecek.
  • Hermes Apple Watch Series 9 : Apple fanatikleri için de lüks bir seçenek var. Bu üst düzey model, Apple ekosisteminin en iyi özelliklerini içerir ancak çok daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir.
  • Tag Heuer Connected Calibre E4 : En yeni Tag Heuer Connected, seriye heyecan verici güncellemeler ve aynı eskimeyen tarzı getiriyor.

Montblanc Summit 3: Lüks akıllı saat pazarına adım atmak

Montblanc Summit 3 cihaz ailesi benzersiz saat görünümlerine sahiptir.

Premium yapı kalitesi, Montblanc Summit serisinin yanı sıra minimalist estetiği de tanımlar. Montblanc Summit 3, daha kapsamlı bir kullanıcı deneyimi için gelişmiş akıllı özellikler ekler. Cihaz, artık Wear OS 4’ün geride bıraktığı ancak hâlâ güçlü bir platform olan Google Wear OS 3’ü çalıştırarak piyasaya sürüldü. Dahili GPS ile cihaz, dış mekan aktivitelerini takip ediyor ve kalp atış hızı sensörü, SpO2 monitörü ve temassız ödemeler için NFC desteği sunuyor. Ayrıca kullanıcılara ek üçüncü taraf uygulamaları eklemek için Google Play Store’a erişim olanağı da sunar. Maalesef bu nesil Google Asistan’ı desteklemiyor. Yukarıda gösterildiği gibi Montblanc Summit 3 saat kasası siyah, gümüş veya siyah ve gümüş renklerinde mevcuttur. Her modelin kauçuk kayışı ve dana derisi kayışı 1.290 dolardır.

Montblanc Zirvesi 3

Montblanc Summit 3

Satış Fiyatı: 1.290,00$

Garmin Marq Aviator: Garmin’in en iyi lüks akıllı saati

Garmin Marq Aviator, cihazın navigasyon araçlarından birini öne çıkarır.

Bee Tekno olarak Garmin’in giyilebilir ürünlerine duyduğumuz takdir konusunda çekingen değiliz. Biraz niş bir seçim olan Marq Aviator, pilotlara yönelik birçok özel özelliğe sahiptir. Bunlara navigasyon araçları, hava durumu raporları ve uçuş kayıtları dahildir. Cihaz aynı zamanda Garmin’in sağlık ve fitness izleme paketinin en iyilerini de içerir, böylece SpO2’nizi, kalp atış hızınızı ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Kullanıcılar Garmin Pay ile alışveriş bile yapabilirler. Havacılıkla ilgilenmiyorsanız ancak Garmin özelliklerine sahip lüks bir akıllı saat istiyorsanız, ek üst düzey giyilebilir ürünler için Garmin Marq serisinin geri kalanına göz atın. Golfçülerden çoklu spor sporcularına kadar herkes için bir seçim bulacaksınız.

Garmin MARQ Havacı

Garmin MARQ Aviator

Satış Fiyatı: 1.950,00$

Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up: İsim-marka bilinirliğine sahip bir saat

Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up, bu lüks akıllı saatin LED işlevselliğini tasvir ediyor.

Louis Vuitton Tambour Horizon Light Up, en çok tanınan lüks, moda öncüsü akıllı saattir. Bu, markanın serisinin üçüncü neslidir, ancak ilk kez Wear OS özelliği yoktur; bunun yerine saat, Louis Vuitton Connect uygulamasıyla eşleşir. Tambour Horizon Light Up, 44 mm’lik bir kasaya sahiptir ve mat siyah, mat kahverengi ve cilalı çelik seçenekleriyle mevcuttur. Üst düzey yapısı ve ikonik ayrıntıları, yeni bir giyilebilir ürün arayan moda tutkunlarının ilgisini çekecek. Ancak bu cihazın en dikkat çeken özelliği 24 adet markalı LED’i olmasıdır. Ekranın kavisli kenarını kaplayan bu ışıklar, kullanıcı bir bildirim aldığında yanar (adı da buradan gelir). Bu lüks akıllı saatin fiyatı 4.110 dolardan başlıyor.

Tambour Horizon Işıklı Bağlantılı Saat

Tambour Horizon Light Up Saat

Satış Fiyatı: 4.110,00$

Breitling Exospace B55: Gökyüzü ve denizler için bir seçenek

Titanyum kordonlu Breitling Exospace 55 akıllı saat.

Breitling Exospace B55, kendisi kadar pahalı görünen ve pahalı bir cihaz türüdür. Yaklaşık 8.000 dolardan başlayan fiyatlarla, klasik siyah saat kadranına sahip, ağır bir titanyum kasaya sahiptir. Ayrıca titanyum veya lastik spor bantla da mevcuttur. Exospace B55, pilotlar ve yatçılar için elektronik bir takimetre ve uçuş ve tekne yarışı sürelerini kaydetmeye yönelik araçlar sunar. Ayrıca kalkış ve varış saatlerinden de tasarruf sağlayacaktır. Geri kalanımız için cihazda yedi adet alarm saati, Bluetooth desteği, 100 metreye kadar suya dayanıklılık ve çok yıllık pil ömrü bulunuyor. Genel olarak, bu her şeyden önce lüks bir saat olduğundan akıllı özellikler biraz sınırlıdır.

Breitling Exospace B55

Breitling Exospace B55

Satış Fiyatı: 7.900,00$

Hermes Apple Watch Series 9: Apple Watch hayranları için en iyi lüks akıllı saat

Apple Watch Serisi 9 Hermes

Apple ekosisteminin içindeyseniz bu lüks Seri 9 sizin için en iyi seçim olabilir. Hermes, yaklaşık iki yüzyıldır lüks moda pazarı için inanılmaz ustalık sergileyen güzel parçalar yarattı. Şimdi Fransız şirket, dünyanın en popüler giyilebilir cihazlarından birine incelik ve stil katmak için Apple ile iş birliği yapıyor. Apple Watch Series 9’un temel modelinin zaten çoğu listede mevcut en iyi giyilebilir ürünlerden biri olduğunu göz önüne alırsak, bu seçimle harika bir akıllı saat deneyimi bekleyebilirsiniz.

Hermes Apple Watch, standart modelle aynı akıllı özellikleri ve özellikleri sunuyor. Bu, benzersiz uygulama desteği, doğru sağlık ve fitness takibi ve kusursuz iPhone entegrasyonu anlamına gelir. Ancak lüks model, özel yüzler, cihazın kasasına benzersiz gravür ve çeşitli malzemelerden yapılmış lüks bantlar ekliyor. Bu da saatin fiyat etiketine hatırı sayılır bir katkı sağlıyor.

Hermes Apple Watch Serisi 9

Hermes Apple Watch Serisi 9

Satış Fiyatı: 1.229,00$

Tag Heuer Connected Calibre E4: Tag Heuer’in en iyi lüks akıllı saati

Tag Heuer Connected Calibre E4 çelikten yapılmıştır.

Tag Heuer’in en yeni akıllı saati birinci sınıftır. Bu cihaz, her biri kavisli safir cam ekrana sahip, iki boyutta ince çelik bir kasaya sahiptir. Aynı zamanda tamamı Tag Heuer için yeni olan, özelleştirilebilir geleneksel ve avangard saat kadranlarıyla birlikte geliyor. Calibre E4’ü dana derisi, kauçuk veya çelik kayışla satın alabilirsiniz; İşleri karıştırmak istiyorsanız üçü de değiştirilebilir.

Önceki nesille karşılaştırıldığında Tag Heuer Connected Calibre E4, %30 daha uzun pil ömrüne, geliştirilmiş Bluetooth desteğine ve bazıları golfçülere yönelik olanlar da dahil olmak üzere birçok yeni özelliğe sahiptir. Ayrıca adımlar, kaloriler ve kalp atış hızı da dahil olmak üzere temel sağlık ve fitness istatistiklerinizi takip edecek ve önceden yüklenmiş antrenmanlarla birlikte gelecek.

Tag Heuer Bağlantılı Kalibre E4

Tag Heuer

Connected Calibre E4

Satış Fiyatı: 1.800,00$

Sıkça Sorulan Sorular

En pahalı akıllı saat hangisi?

Kişiselleştirmeyi düşündüğünüzde, akıllı saat fiyatları söz konusu olduğunda gerçekten sınır gökyüzüdür. İnsanlar, cihazlarını yüz bin doların üzerinde elmas kayışlar ve altın kasalar çalıştıran tırnaklarla değiştirdiler.

Lüks bir akıllı saat yatırıma değer mi?

Oldukça önyargılıyız, ancak en iyi teknolojiye yatırım yapmanın daha iyi bir oyun olduğunu düşünme eğilimindeyiz. Ayrıca geleneksel saatlerin aksine akıllı saatler zamana dayanacak veya bir nesilden diğerine geçecek şekilde tasarlanmamıştır. Ancak bütçenizi nasıl kullanacağınız oldukça kişisel bir karardır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli