Battlefield 5 Kaç GB? Sistem Gereksinimi Nedir

Sıradaki içerik:

Battlefield 5 Kaç GB? Sistem Gereksinimi Nedir

e
sv

Çocuklar İçin Tasarlanan Fitbit Ace LTE Duyuruldu

123 okunma — 30 Mayıs 2024 12:20
Çocuklar İçin Tasarlanan Fitbit Ace LTE Duyuruldu

Fitbit, 7 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış yeni akıllı saati Fitbit Ace LTE’yi duyurdu. Fitbit Ace LTE, egzersizi oyuna dönüştürürken ailelere de çocuklarıyla güvenilir iletişim ve konum paylaşımı sağlayarak huzur veriyor.

Eğlenceli ve Etkileşimli Oyunlarla Dolu Bir Deneyim

Fitbit Ace LTE, özel olarak geliştirilmiş 3D oyunlarla çocuklara tam bir etkileşim deneyimi sunuyor. Haptik geri bildirim, sesler ve ivmeölçer kullanan bu oyunlar, çocukları hem fiziksel aktiviteye teşvik ediyor hem de eğlendiriyor. Fitbit Arcade ise düzenli olarak yeni oyunlarla güncellenecek.

Çocuklar İçin Tasarlanan Fitbit Ace LTE Duyuruldu

Yeni Hareket Algoritması ile Daha Doğru Aktivite Ölçümü

Fitbit Ace LTE, Google Research ekibi tarafından özel olarak çocuklar için geliştirilmiş yeni bir hareket algoritması kullanıyor. Bu algoritma sayesinde çocukların gün boyunca yaptıkları tüm fiziksel aktiviteler daha doğru bir şekilde ölçülüyor ve her türlü harekete teşvik ediliyor.

Gizlilik Ön Planda Tutuluyor

Fitbit Ace LTE, gizliliği ön planda tutacak şekilde tasarlandı. Ebeveynler yalnızca çocuklarının konum ve aktivite verilerini görebiliyorlar. Konum verileri 24 saat sonra, aktivite verileri ise en fazla 35 gün sonra siliniyor. Cihazda reklamlar ve üçüncü taraf uygulamalar bulunmuyor. Yalnızca ebeveynlerin eklediği kişiler çocuklarla iletişim kurabiliyor.

Çocuklar İçin Tasarlanan Fitbit Ace LTE Duyuruldu

Eğlenceli ve Özgün Karakterler: Eejies

Fitbit Ace LTE’de çocukların günlük aktivitelerinden beslenen “eejies” adlı özelleştirilebilir karakterler bulunuyor. Çocuklar hareket hedeflerine ulaştıkça eejie’leri daha sağlıklı ve mutlu oluyor. Günlük aktiviteleri tamamlayarak ve oyunlarda ilerleyerek eejie’lerini özelleştirebiliyorlar.

Değiştirilebilir Bilekliklerle Kişiselleştirme

Fitbit Ace LTE, ayrı olarak satılan ve düzenli olarak yenileri çıkacak olan altı adet toplanabilir bileklikle birlikte geliyor. Her bileklik, ilk kez saate takıldığında farklı öğelerin, stillerin ve odaların kilidini açıyor.

Çocuklar İçin Tasarlanan Fitbit Ace LTE Duyuruldu

Ebeveyn Kontrolü ve İletişim Kolaylığı

Fitbit Ace LTE, ebeveynlere çocuklarının gerçek zamanlı konumunu görme, arama yapma, mesaj gönderme ve sesli mesaj alma imkanı tanıyan yeni Fitbit Ace uygulamasıyla çalışıyor. Ebeveynler ayrıca güvenilir kişileri ekleyebiliyor ve ders sırasında dikkat dağınıklığını önlemek için Okul Zamanı gibi ayarları yönetebiliyorlar.

Teknik Özellikler ve Fiyat

Fitbit Ace LTE, 50 metreye kadar su geçirmezlik, 16 saatten fazla pil ömrü, hızlı şarj ve Corning Gorilla Glass 3 korumalı yüksek çözünürlüklü ekranıyla dikkat çekiyor. 5 Haziran’da Google Store ve Amazon’da satışa sunulacak olan Fitbit Ace LTE’nin fiyatı 229,95 dolar olacak. Ayrıca aylık 9,99 dolar veya yıllık 119,99 dolarlık Fitbit Ace Pass veri planı da cihazla birlikte sunuluyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli