136.000 Kişinin Tıkladığı ‘Banana’ Oyunu Nedir?

Sıradaki içerik:

136.000 Kişinin Tıkladığı ‘Banana’ Oyunu Nedir?

e
sv

Civilization 7 2025 Yılında Çıkıyor

56 okunma — 08 Haziran 2024 11:54
Civilization 7 2025 Yılında Çıkıyor

Strateji oyunu severlerin uzun süredir beklediği an geldi. Dünyaca ünlü Civilization serisi, 7. oyunuyla 2025 yılında hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2K Games ve Firaxis Studios iş birliğiyle geliştirilen Civilization 7, Summer Game Fest etkinliğinde ilk kez göründü.

Serinin Son Halkası: Civilization 7

Civilization, sıra tabanlı strateji türünün öncülerinden biri. İlki 1991’de çıkan seri, Civilization 6 ile milyonlarca oyuncuya ulaştı. Tam 8 yıl sonra Civilization 7 ile yeniden karşımıza çıkacak olan efsane, heyecan verici gelişmelerle geliyor. Henüz ayrıntılı bilgi paylaşılmasa da kısa bir fragmanla oyunun genel havasını görebildik.

Detaylar Ağustos’ta Geliyor

Civilization 7 hakkında tüm merak edilenler ağustos ayında düzenlenecek olan özel etkinlikte yanıt bulacak. 2K Games, ağustosta tam bir oynanış videosu yayınlayarak, Civilization 7’nin getireceği yenilikleri bizlerle paylaşacak. Civilization hayranları, yeni oyunla ilgili sürprizleri sabırsızlıkla bekliyor.

Her Platformda Civilization Keyfi

Civilization 7, önümüzdeki yıl PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Böylece Civilization keyfi, her platformdan oyuncuyla buluşacak. Civilization’ın bu çoklu platform desteği, serinin ulaşabileceği kitleleri daha da genişletecek gibi görünüyor.

Civilization 7 2025 Yılında Çıkıyor

Firaxis Yine İş Başında

Civilization serisinin mimarı Firaxis Games, yeni oyunun da geliştiricisi konumunda. Geçtiğimiz yıl yeni Civilization üzerinde çalıştıklarını açıklayan Firaxis ekibi, sessiz sedasız çalışmalarını sürdürüyormuş. Civilization 7’nin duyurulmasıyla birlikte Firaxis’in sıkı bir tempoda ilerlediğini söyleyebiliriz.

Uzun Soluklu Bir Bekleyiş

Civilization 6, 2016 yılında çıkmıştı. Aradan geçen 8 yılda hayranlar, yeni Civilization oyunu için sabırla beklediler. 2K Games nihayet beklenen müjdeyi verdi. Civilization 7 için geri sayım resmen başladı. 2025’te kavuşacağımız yeni Civilization macerasının, uzun bekleyişe değeceğinden hiç şüphemiz yok.

Civilization 7 2025 Yılında Çıkıyor

Civilization 7 Nasıl Bir Oyun Olacak?

Civilization 7’nin detayları henüz gizemini koruyor. Ancak serinin temelini oluşturan ögelerin yeni oyunda da karşımıza çıkacağını tahmin etmek zor değil. Medeniyetler kurmak, şehirler inşa etmek, teknolojiler geliştirmek ve rakip uygarlıklarla mücadele etmek, Civilization 7’de de bizi bekliyor olacak. Yine de Firaxis’in sürprizleri olacağını düşünüyoruz. Ağustos ayını sabırsızlıkla bekliyoruz!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli