Gizli Twitter Hesaplarına Bakma

Sıradaki içerik:

Gizli Twitter Hesaplarına Bakma

e
sv

Bu Apple Kimliği Daha Önceden İtunes Store’da Kullanılmadı

250 okunma — 08 Mayıs 2024 08:45

Bu Apple kimliği daha önce İtunes Store’da kullanılmadı bu şekilde olan içerikler son dönemlerde oldukça fazla araştırılır olmaktadır. Genellikle dijital içerik araştırması yapmaktan keyif alan ve bu şekilde bilgi dağarcığını da besleyen kişiler açısından dijital platformlar popülerlik kazanmaktadır. Kimi zaman kullanıcılar Bu Apple kimliği daha önceden İTunes Store üzerinde kullanılmadı gibi hata mesajıyla karşılaşabiliyor. Bu makalemizde de işte bu hata mesajını alan kullanıcılar için neler yapılması gerektiği üzerinde duracağız.

Genellikle sık karşılaşılan bir sorun olmakla birlikte aynı zamanda bu hatanın nasıl ve neden kaynaklandığı da merak konusu olmaktadır. Bu hata mesajı genellikle kullanıcının kullanmış olduğu işletim sisteminin güncel olmamasından dolayı kaynaklandığı gibi aynı zamanda da farklı faktörlerin bir araya gelmesinden de oluşabiliyor. İtunes uygulamasının güncel olmaması da bunun nedenleri arasında yer alabilmektedir.

Kullanıcı kimi zaman Apple kimliği veyahut İtunes güncel olmaması yada Apple şifresinin de hatalı şekilde sisteme girilmesinden dolayı da bu hata mesajını alabiliyor. İşte bu nedenlerden dolayı kullanıcılar için bu konuda daha özverili olmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Bu Apple Kimliği Daha Önce App Store İle Kullanılmadı Olayı Nedir?

“Bu Apple Kimliği daha önceden İtunes Store’da Kullanılmadı” bu şekilde bir hata mesajıyla karşılaşıyorsanız Apple Store uygulamasına geçiş yaparken kullandığınız şifreyi güncel tutmalı ve unutmamalısınız. Genellikle Apple kullanıcılarının karşılaştığı bir sorun olmakla birlikte aynı zamanda da basit bir sorun olarak kabul edilir. Her ne kadar bu sorun basit işlemlerle çözüme kavuşturulabilse de kullanıcı güvenlik ve gizlilikle ilgili bir sıkıntı yaşaması halinde mutlaka profesyonel destek istemelidir.

Apple destek hattıyla iletişime geçerek en kısa zamanda var olan sorununuza profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde bir çözüm aramak en mantıklı yaklaşım şekli olacaktır.

Bu Apple Kimliği Daha Önceden İtunes’da Kullanılmadı Hatasının Çözümü Nasıldır?

Apple Kimliği

Bu Apple kimliği daha öncesinde İtunes’da Kullanılmadı Hatasının çözümü sıklıkla Apple kullanıcılarının yakından ilgilendikleri bir konudur. Bu Apple hatası sıklıkla kullanıcıların başına gelebilen bir sorun olmakla birlikte aynı zamanda basit çözüm teknikleri kullanılarak ortadan kaldırılabiliyor. Birtakım faktörlerden kaynaklanan bu sorun ciddi olmamakla birlikte kolaylıkla çözümlenebiliyor.

Apple Store Bağlanamıyorum Neden? Gibi araştırmalar sıklıkla Apple online platformlarında yer alıyor. Bu sorun daha sıklıkla Apple kullanıcısının kimlik bilgilerini girerken hatalı giriş yapmasından yada şifrelerini unutmuş olmasından kaynaklıdır. Lakin bu küçük sorun için uygulama üzerinden etkili çözümler bulunuyor. Apple kullanıcıları bu küçük ama can sıkıcı sorundan dolayı araştırmalar yapıyor. Çözüm tekniklerini denemek istiyor. Çeşitli birtakım teknikler kullanılarak bu küçük sorunun kolaylıkla ortadan kaldırılması mümkün olabiliyor.

Apple Kullanıcılarının yakından ilgilendikleri o teknik çözüm önerileri şöyledir:

 • Kullanıcının ilk olarak e-posta adresini doğrulaması gereklidir.
 • Kullanıcı bu çözümü uygulayabilmek için farklı bir cihazdan oturum açması gereklidir.
 • Kullanıcı aynı hesap ile Apple Music girişi yapmalıdır.
 • Ayrıca kulanılan cihaz üzerinden Apple Kimliği çıkışı yapılması gereklidir.
 • Burada yer alan fatura adresi kontrol edilmelidir.

Bu şekilde adımların izlenmesi ile sorunuzu ortadan kalkabilir. Eğer ki bu teknik çözümler işe yaramadıysa bu defa da diğer çözüm önerilerini uygulamaya çalışmalısınız.

 • E-Posta Adresi Doğrulanmalı!

Bu Apple kimliği daha önceden İtunes Store’da Kullanılmadı hatasının oluşması Apple kullanıcılarının canının sıkan bir durumdur. Eğer ki kullanıcı bu şekilde bir hatayla karşılaşıyor ise rahatlıkla Apple kimliğini kontrol etmeli ve bu kimliğe giriş sağlamak adına e-posta doğrulaması yapması sağlıklı olacaktır. Dolayısıyla şu adımlar uygulanmalıdır.

 • Kullanıcının Apple kimliğine geçiş yapması gerekir.
 • Ayrıca bu kimlik üzerinden hesap bilgilerinin kontrolü sağlanmalıdır.
 • E- posta adresi doğrulaması yapılması gereklidir.
 • Doğrulama adresine gidecek olan bağlantının sağlıklı şekilde uygulanması için e-posta sürekli kontrol edilmelidir.

Bu şekilde adımların izlenmesi ve ayrıca,

 • Aynı cihaz üzerinden Apple Music giriş yaparak
 • Farklı bir bilgisayarda oturum açma yoluyla
 • Aynı cihaz üzerinden Apple kimliğiyle çıkış sağlayarak
 • Fatura adresi kontrolü ile

Tüm bu adımların sağlıklı şekilde uygulanması Bu Apple kimliği daha önceden İtunes’da kullanılmadı hatasının ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Ayrıca “ Randy Travis’in Sesi Yapay Zeka ile Yeniden Hayat Buldu ” başlıklı yazımızı okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli