3D Baskı Teknolojisiyle 18 Saatte Ev Üretildi

Sıradaki içerik:

3D Baskı Teknolojisiyle 18 Saatte Ev Üretildi

e
sv

Bethesda Yeni Doom Oyunu Duyurmaya Hazırlanıyor

93 okunma — 14 Mayıs 2024 18:55
Bethesda, Yeni Doom Oyunu Duyurmaya Hazırlanıyor

Bethesda’nın son dönemde yaptığı bir ticari marka başvurusu, yeni bir Doom oyununun duyurulmasının an meselesi olduğunu gösteriyor. Ünlü oyun geliştiricisi, Ocak ayında “IDKFA” isimli gizemli bir başvuru yaptı. Doom serisinin ilk oyunlarındaki ünlü bir hile kodunu andıran bu isim, hayranların heyecanını daha da artırdı.

Doom Efsanesi Geri mi Dönüyor?

Eylül ayında sızdırılan bir Bethesda yol haritasında “Doom: Year Zero” adlı gizemli bir projeye rastlanmıştı. Bununla birlikte, henüz duyurulmamış Indiana Jones, Elder Scrolls VI gibi oyunlar da listede yer alıyordu. Bu sızıntı Doom hayranlarının umutlarını yeşertmişti.

Bethesda, Yeni Doom Oyunu Duyurmaya Hazırlanıyor

Xbox Etkinliği Sürprizlerle Dolu Olabilir

The Verge’den Tom Warren‘ın iddiasına göre, Haziran’daki Xbox etkinliğinde heyecan verici Doom haberleri duyulabilir. Warren, “Microsoft bazı yeni oyun duyurularıyla Xbox etrafındaki kasvetli havayı dağıtmayı umut ediyor” diyerek iddialı bir çıkışta bulundu.

id Software’dan Henüz Resmi Bir Açıklama Yok

Doom serisinin geliştiricisi id Software cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak söylentiler ve ipuçları, büyük bir Doom duyurusu için işaretler veriyor. Eğer söylentiler doğruysa, yeni Doom oyunu 2020’deki Doom Eternal’dan sonraki ilk ana seri oyun olacak.

Bethesda, Yeni Doom Oyunu Duyurmaya Hazırlanıyor

Haziran Ayı Doom Hayranları İçin Heyecanlı Geçecek

Yaz oyun festivalleri yaklaşırken, Bethesda‘dan yeni Doom haberleri bekleniyor. Haziran ayındaki Xbox etkinliği, Doom hayranları için büyük sürprizler barındırabilir. id Software’ın sessizliğini korusa da, arka planda hummalı bir Doom çalışması yürütüldüğü tahmin ediliyor. Bakalım efsanevi Doom serisi, hayranlarına nasıl bir müjde verecek? Hep birlikte göreceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli