Sony’nin Yaz State of Play Etkinliği Heyecan Yarattı

Sıradaki içerik:

Sony’nin Yaz State of Play Etkinliği Heyecan Yarattı

e
sv

Astro Bot 6 Eylül’de PS5’e Geliyor

119 okunma — 31 Mayıs 2024 19:05
Astro Bot 6 Eylül'de PS5'e Geliyor

Astro Bot hayranlarına müjde! Sevilen oyun karakteri, yepyeni bir macera ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Team Asobi tarafından geliştirilen ve 6 Eylül’de PlayStation 5 için çıkacak olan Astro Bot, oyuncuları büyülü bir uzay yolculuğuna davet ediyor. Astro Bot’un en büyük macerası olacağı söylenen bu oyun, 6 galaksi ve 80’den fazla seviyede geçecek.

Yeni Yetenekler, Yeni Heyecanlar

Astro Bot’un yeni oyununda, sevimli kahramanımız kayıp mürettebatını bulmak için zorlu bir göreve atılıyor. Bu yolculukta Astro Bot’a yardımcı olacak 15’ten fazla yeni yetenek bulunuyor. Bu yetenekler arasında düşmanları ezip geçen Barkster, uzun menzilli yumruk atabilen Twin-Frog Eldivenleri ve devasa bir süngere dönüşerek ortalığı kasıp kavuran Dev Sünger gibi ilginç özellikler yer alıyor. Astro Bot’un yeni kontrolleri ile birleşen bu yetenekler, oyun deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyacak gibi görünüyor.

Astro Bot 6 Eylül'de PS5'e Geliyor

Düşmanlar Çeşitlendi, Mücadele Zorlaştı

Astro Bot’un yeni macerasında, düşman çeşitliliği de artıyor. 70’ten fazla yeni düşman tipi ve her galaksinin sonunda karşımıza çıkacak dev patronlarla mücadele edeceğiz. Özellikle fragmanda gösterilen ölümcül kobra kraliçesi Lady Venomara, altın mağarasında Astro Bot’u bekliyor olacak. Patronları yenmek, harika bir sırrı ortaya çıkaracak ama geliştiriciler bu konuda sır vermiyor. Ayrıca, daha fazla meydan okuma arayanlar için ölüp dirileceğiniz özel seviyeler de bulunuyor.

PlayStation Evreni Astro Bot’a Destek Oluyor

Astro Bot’un destansı macerasında, PlayStation evreninden birçok tanıdık yüzle karşılaşacağız. Fragmanda görünenler sadece bir kısmı ve geliştiriciler, her PlayStation hayranını memnun etmek için oyuncu kadrosunu iki katına çıkardıklarını söylüyor. Hatta bu karakterlerin günü kurtarmada daha büyük bir rol oynayabileceğine dair ipuçları da veriyorlar.

Astro Bot 6 Eylül'de PS5'e Geliyor

Eylül’de Uzay Macerasına Hazır Olun

Team Asobi, Astro Bot ile eğlenceli ve neşe dolu bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Her koşu, her zıplama ve her düşman ile mücadelede yüzünüzde bir gülümseme oluşturmayı amaçlayan stüdyo, oyuna sakladıkları sürprizler ve şakalarla da bizleri şaşırtmayı planlıyor. Astro Bot’un uzay macerası, 6 Eylül’de başlıyor ve ön siparişler 7 Haziran’da açılacak. PlayStation hayranlarını unutulmaz bir yolculuk bekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli