Bethesda Yeni Doom Oyunu Duyurmaya Hazırlanıyor

Sıradaki içerik:

Bethesda Yeni Doom Oyunu Duyurmaya Hazırlanıyor

e
sv

Assassin’s Creed’in Yeni Oyunun Adı Belli Oldu: Assassin’s Creed Shadows!

113 okunma — 14 Mayıs 2024 20:05
Assassin's Creed Shadows

Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin Japonya’da geçecek yeni oyununun ismini sonunda açıkladı. Daha önce Assassin’s Creed Project Red olarak bilinen oyunun resmi adı Assassin’s Creed Shadows oldu. Assassin’s Creed Shadows’un ilk sinematik fragmanı yarın, 15 Mayıs’ta yayınlanacak.

Assassin’s Creed Shadows, Uzun Yıllardır Bekleniyordu

Serinin hayranları uzun zamandır Japonya’da geçecek bir Assassin’s Creed oyununun hayalini kuruyordu. Assassins Creed Shadows ile bu hayal gerçeğe dönüşüyor. Assassin’s Creed evreninin büyüleyici atmosferini Japonya’nın tarihi ve kültürüyle harmanlayacak olan Assassin’s Creed Shadows, oyuncuları heyecan verici bir maceraya davet ediyor.

Assassin's Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows’un İlk Fragmanı İçin Geri Sayım Başladı

Ubisoft, Twitter hesabından yaptığı duyuruda Assassin’s Creed Shadows’un sinematik fragmanının Türkiye saati ile 19:00’da yayınlanacağını açıkladı. Assassin’s Creed hayranları, yarın yayınlanacak fragmanla birlikte oyun hakkında daha fazla detay öğrenecek.

Assassin’s Creed Shadows Hangi Platformlarda Yer Alacak?

Ubisoft Store’da yer alan bilgilere göre Assassin’s Creed Shadows; PC, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Xbox Series X/S platformlarında yayınlanacak. Ancak bazı sektör içi kaynaklar, oyunun PlayStation 4 sürümünün olmayacağını iddia ediyor. Resmi açıklama ile bu iddiaların netlik kazanması bekleniyor.

Assassin's Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows’un Çıkış Tarihi Sızdırıldı Mı?

Bazı sızıntılara göre Assassins Creed Shadows, 15 Kasım 2024 tarihinde oyuncularla buluşacak. Ubisoft henüz resmi bir çıkış tarihi açıklaması yapmadı, ancak önümüzdeki günlerde bu konuda da netlik kazanması bekleniyor.

Assassin’s Creed Shadows, Serinin Yeni Yüzü Olacak

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage ile başlayan yeni dönemde, serinin gelecek oyunlarının 150 saatlik devasa RPG’ler olmayacağının sözünü vermişti. Assassins Creed Shadows da bu yeni anlayışın bir parçası olacak ve oyunculara daha özgün bir deneyim sunacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli