Concord’un Bir Sonraki Duyurusu 7 Haziran’da Gerçekleşecek

Sıradaki içerik:

Concord’un Bir Sonraki Duyurusu 7 Haziran’da Gerçekleşecek

e
sv

Assassing’s Creed 2 Sistem Gereksinimleri

158 okunma — 24 Mayıs 2024 08:45

Assassin’s Creed 2 sistem gereksinimleri oyun tutkunlarının sürekli olarak araştırdıkları bir konudur. Online oyun dünyasında sıklıkla bu oyunun nasıl ve ne şekilde bir donanımla rahat ve kasma sorunu yaşamadan oynanabileceği konusunda forumlar oluşturulmuştur. Oyun forumlarında oyunun birden fazla cihazlarda da oynanıp oynanamayacağı gündem oluşturuyor. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyun 2009 Kasım ayında oyun platformlarına sunulmuştur. Bu oyun için rahatlıkla macera ve aksiyon türü bir oyun diyebiliriz.

Assasing’s Creed için rahatlıkla şunu söyleyebiliriz ki Rönesans döneminde İtalya’da geçen bir destanı içeriyor. İntikam ve komple öğeleriyle bezenmiş olan bu hikaye oyunun tutkunları tarafından maceralı bulunmaktadır. Bu oyunun var olan cihazınızda kusursuz şekilde oynanması için en az minimum seviyeye sahip olan bir sistem gereksinimleri ile oynanmasının gerekli olduğunu belirtmek isteriz. Elbette oyunda yer alan intikam ve birtakım stratejik hamleler için seviyenin yükseltilerek oynanması daha faydalı ve eğlenceli olacaktır.

Assassing’s Creed 2 Minimum Seviye Sistem Gereksinimleri Nasıldır?

Assassing’s Creed 2 sistem gereksinimleri minimum seviyede nasıl olmalıdır soruları için şu şekilde yanıt verebilmemiz doğru olur.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha üstü
 • İşlemci kapasitesi: İntel Core İ3 veyahut AMD Athlon 64 X2
 • Bellek kapasitesi: 4 GB Ram desteği
 • Ekran kartı ise: AMD Radeon HD 4550 veyahut NVIDIA GeForce 9500 GS
 • VRam ise: 256 MG VRAM
 • Depolama kapasitesi: En az 8 GB boş alan olmalı
 • DirectX: Sürüm olarak 9 olmalıdır.
 • Ses Kartı ise: Direct 9. 0 uyumu olmalıdır.

Bu şekilde bir bilgisayar donanımına sahip olduğunuzda rahatlıkla bu oyunu kasma ve donma sorunu yaşamadan oynayabilmeniz mümkün olacaktır.

Asassing’s Creed 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen Düzeyde Nasıldır?

Asassing’s Creed 2 sistem gereksinimleri olarak araştırma yapmak ve bu şekilde oyunu cihazlarınıza yükleyip oyuna katılım sağlamak sizler adına daha mantıklı bir karar olabilir. Zira oyunu yüklemek istediğinizde cihazınızın var olan donanımı buna izin vermeyebilir. Asassing’s Creed 2 sistem gereksinimleri Önerilen seviyede şöyledir:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 veya daha üstü
 • İşlemci kapasitesi ise: İntel Core İ3 2120 veya AMD Ryzen 3 1200 olmalıdır.
 • Bellek kapasitesi: 4 GB Ram
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R 7 240 veyahut NVIDIA GeForce GT 730
 • DİRECTX: 11. Sürümle uyumlu olmalıdır.
 • Depolama kapasitesi ise: 8 GB boş bir disk alanı olmalıdır.
 • Ses kartı seviyesi: DirectX 11 olmalıdır.

Kullanılan cihazının önerilen sistem gereksinimleri bu şekilde olup, Asassing’s Creed 2 oyunundan tam performans ancak bu sistem gereksinimlerinin sağlanması ile alınır.

Asassing’s Creed 2 Oyununun Özellikleri Nasıldır?

Asassing’s Creed 2 oyununun oynanmasında gerekli olan minimum veyahut önerilen seviye sistem gereksinimlerinin karşılanması ile oyundan tam olarak üstün performans alabilirsiniz. Ayrıca sistem gereksinimlerinin tam olarak karşılanması ile oyunda herhangi bir kasma veya donma sorunu yaşanmadan HD kalitede ve yüksek çözünürlükte oyunu oynayabilmeniz mümkündür.

Asassing’s Creed 2 oyunu özelliklerine bakacak olursak, bu oyun oyunda yer alan kullanıcılara gerçek bir dünyanın keşfini sunuyor. İtalya’da geçen oyunda oyuncular farklı şehirlerde yer alan parkurlara tırmanarak var olan düşmanlarını bulup yaşamlarına son verebiliyorlar. Ayrıca oyunun bir diğer özelliği de zengin bir hikayenin birtakım farklı görevlerle oyuncuların yeteneklerini kullanabilmesiyle özleştirilmiştir.

Oyunda tam olarak oyuncular dünyayı keşfedebiliyor ve ayrıca ayakta kalabilmek adına gelişmiş savaş silahlarını kullanarak savaşıyor. Oyun için aksiyon ve macera içeriyor diyebiliriz. Bu yönüyle oyun oyun severlere oldukça adrenalin dolu saatler yaşatabiliyor.

Asassing’s Creed 2 Oyunu Kaç GB?

Asassing’s Creed 2 sistem gereksinimleri olarak oyuncular oyun platformlarında genel ve önerilen düzeyleri araştırmaktadır. Bundan dolayı da oyuncular oyunun ne kadar boş bir alan istediğini anlayabiliyor. Bu oyun kaç GB yer alır? Gibi sorular için rahatlıkla şunu söyleyebiliriz ki, Asassing’s Creed 2 oyunu, en az 8 GB kadar boş alan istiyorken önerilen seviyede bu boş alan biraz daha fazla gerekli olabiliyor.

Zira önerilen sistem gereksinimleriyle oyun daha sağlıklı ve üstün bir performansla oynanabiliyor. Böylelikle oyundan alınan heyecan daha üst seviyede olabiliyor.

Ayrıca “ Concord’un Bir Sonraki Duyurusu 7 Haziran’da Gerçekleşecek ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli