Office Etkinleştirme Programsız

Sıradaki içerik:

Office Etkinleştirme Programsız

e
sv

Ark Survival Ascended’a Yeni Bir Dinozor Katılıyor!

94 okunma — 13 Mayıs 2024 17:07
Ark Survival Ascended'a Yeni Bir Dinozor Katılıyor!

Popüler hayatta kalma oyunu Ark Survival Ascended, yakında oldukça ilgi çekici bir ek dinozor türüne ev sahipliği yapacak. Studio Wildcard, yeni yaratığı oyuna dahil etmek için ünlü mod üreticisi ‘Garuga123’ ile birlikte çalışıyor. Böylece Xiphactinus, Mayıs ayı ortasında Ark Survival Ascended’ın vahşi sularında yerini alacak.

Korkutucu Bir Avcı: Xiphactinus

Xiphactinus, oyuncular arasında oldukça popüler bir dinozor türü. Modlu versiyonuyla Ark Survival Ascended’da 1.6 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan bu yaratık, oyuna doğrudan entegre edilecek. Bir ton balığı ve pirananın ürkütücü bir birleşimi gibi görünen Xiphactinus, iştah açıcı bir görünüme sahip. Onlarla karşılaştığınızda, boyut olarak sizinle benzer olduklarını fark edeceksiniz.

Ark Survival Ascended'a Yeni Bir Dinozor Katılıyor!

Tehlikeli Sürüler ve Ani Saldırılar

Ark Survival Ascended’in okyanus sularında dolaşırken Xiphactinus sürüleriyle karşılaşmaya hazır olun. Bu agresif balıklar, kendi vücutlarından bile büyük bir iştaha sahipler. Çoğunlukla gruplar halinde dolaşan Xiphactinus’lar, son derece hızlı hareket edebiliyor ve ani saldırılarıyla avlarında kanamaya neden olabiliyor. Onları alt etmek çok zor olmasa da, hızları ve grup halinde saldırmaları ciddi tehlikelere yol açabilir.

Su Kenarında Bile Güvende Değilsiniz

Xiphactinus’lar öyle azılı ve saldırgan ki, su kenarında bile onlardan kaçış yok. Eğer size saldırmaya niyetlilerse, sudan sıçrayarak yakınınıza kadar gelebilirler. Ark Survival Ascended’ın resmi versiyonunda tasarımlarında bazı değişiklikler olsa da, modlu versiyondaki kadar ürkütücü olacakları kesin.

Ark Survival Ascended'a Yeni Bir Dinozor Katılıyor!

Ark Survival Ascended’a Gelecek Diğer İçerikler

Garuga123‘ün bir diğer popüler modu olan Ceratosaurus da Ark Survival Ascended’a resmi olarak eklenecek. Ayrıca PC Game Pass abonelerinin, Ark Survival Ascended’ı ek bir ücret ödemeden Microsoft oyun kütüphanesinin bir parçası olarak oynayabileceğini hatırlatalım.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli