İnternetin En Gizemli Şarkısının Peşinde

Sıradaki içerik:

İnternetin En Gizemli Şarkısının Peşinde

e
sv

 Apex Legends Kaç GB? Sistem Gereksinimleri Nedir

30 Mayıs 2024 15:45

Apex Legends kaç GB nedir gibi sorular bu oyunu oynamak isteyen oyun tutkunlarının araştırdığı konulardan birisidir. Apex Legends oyunu 2019 senesinde oyun sektörüne merhaba demiş olan bir oyun türüdür. Ücretsiz olmasıyla bilinen bu oyun, bilgisayar oyunlarından hoşlanan oyun severlerin ilgisini çeken bir oyundur. Apex Legends oyunu kaç GB yada bu oyunun sistem gereksinimleri nelerdir sorularına da bu makalemiz genelinde yanıt vermeye çalışacağız.

Tüm dünya ülkeleri arasında yer alan oyun severlerin sevdiği oyunlardan biri olan Apex Legends, bu anlamda popülerliğini hiçbir şekilde yitirmeyen bir oyun türüdür. Apex, oynanmak isteniyorsa mutlak suretle oyunun sistem gereksinimleri karşılanmalıdır. Ancak bu sistem gereksinimlerini karşılayan bir cihazla oyunun oynanması halinde oyun tutkunlarının oyundan alacağı performans oldukça fazla olacaktır.

Apex Legends sistem gereksinimleri nasıl olduğunu öğrenmek isteyen oyun severler, bu konuda da online oyun platformlarında sıklıkla konuyu araştırmaktadır. Zira bu oyunun olması gereken sistem gereksinimlerinin karşılanması ile oyun rahatlıkla seri ve akıcı şekilde kullanılacak olan cihazlara yüklenebilir ve ayrıca oyun tutkunları oyunu SSD’ye de aktarabilirler.

Apex Sistem Gereksinimleri Minimum Seviyede Nasıldır?

Günümüzde oyun severler yeni teknolojiye uyum sağlayan oyunları oynamak ve bu şekilde günün stresinden uzaklaşmak veyahut farklı konularda eğlenceli saatler geçirmek isteyebiliyor. Oyun tutkunları özellikle oyun oynamak için tam donanımlı bir oyun bilgisayarı satın almak isteyebiliyor. Bunun nedeni elbette satın aldıkları bilgisayarın her türlü teknolojiye uygun olan oyunları kaldırabilmesidir. Elbette Apex Legends oyunu oynamak için oyun severlerin yüksek sistem gereksinimlerine sahip bir PC ye sahip olmaları gerekmektedir.

Apex Legends oyunu için minimum seviye sistem gereksinimleri şu şekildedir:

 • İşletim Sistemi olarak: Windows 7 yada 8 64 BİT
 • Ram kapasitesi: 8 GB Ram desteği
 • Ekran kartı ise: GPU Nvıdıa GeForce GTX 970 veyahut AMD Radeon R 9
 • Depolama kapasitesi: 56 GB boş alanın olması gereklidir.
 • İşlemci: İntel Core İ3 yada AMD FX 4350

Oyun bilgisayarı satın almak isteyen kişiler açısından minimum Apex sistem gereksinimleri karşılanması önemlidir. Zira ancak bu şekilde oyunu PC ye indirebilir ve oyunu sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. Bu sistem gereksinimi sağlandıktan sonra oyun severler rahatlıkla Apex Legends oynayabilir. Hiç kuşkusuz ki bu oyunun sistem gereksinimlerini araştıran kişiler ilk olarak sadece minimum seviyede nasıl bir donanım özeliklerine sahip olunması gerekliliğini araştırmaları mantıklı bir karar olacaktır.

Apex Legends Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri Nasıl Olur?

Apex Legends Kaç GB soruları online oyun dünyasında oldukça fazla merak ediliyor. Bu oyunu oynamak isteyen oyun severler tarafından PC de yer açılmaya çalışıldığı için bu GB konusu gündem oluşturabiliyor. Oyunun olması gereken sistem gereksinimleri ve ayrıca Kaç GB ister gibi sorular içinde makale genelinde birtakım yararlı bilgileri sunmaya çalıştık. Bu oyunun Oyun bilgisayarlarına sorunsuz ve akıcı şekilde yüklenebilmesi için kullanıcının Bilgisayarında 56 GB boş disk alanının olması oldukça önemlidir.

Apex oyunu oynamak isteyen oyun severlerin özenle araştırdıkları Apex legends sistem gereksinimleri önerilen şöyledir:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 yada üstü 64 BİT
 • İşlemci ise: İntel Core İ5 3570 AMD Ryzen
 • Ram kapasitesi: 8 GB yeterlidir.
 • Depolama kapasitesi: 56 GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 yada AMD Radeon R9 290
 • DirectX: 11 ile uyumlu

Apex Legends 2024 yılı ile uyumlu son sistem gereksinimleri bu şekilde olup var olan oyun için kullanmakta olduğunuz cihazınızın da sistemsel özelliklerini ileri seviyeye taşıyabilirseniz bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kimi zaman oyun severler oyunun 60 GB kadar boş alana gereksinimi olduğu için SSD kullanmayı tercih edebiliyor. SSD kullanımı yapılarak ta oyunu oynama şansına sahip olabiliyorsunuz.

Apex Legends Sistem Özelliklerini Öğrenme 2024

Apex Legends Kaç GB sorularına şu yanıtı verebilmemiz çok doğru olur. Zira bu oyunun ne kadar dosya boyutu olduğu da oyun tutkunları tarafından bir hayli araştırılmakta ve o şekilde cihazlara oyun indirilmek istenmektedir.Apex legends 2024 yılı sistem gereksinimleri arasında 60 GB kadar boş alanın yükleme ve oyunun kurulması, güncelleme alabilmesi için yeterli olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca ” Microsoft Telegram Kullanıcılarına Özel Copilot Botunu Tanıttı ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli