Instagram İşletme Konum Ekleme

Sıradaki içerik:

Instagram İşletme Konum Ekleme

e
sv

15 Mayıs Instagram Çöktü mü? Binlerce Kullanıcı Mağdur

15 Mayıs 2024 07:54
15 Mayıs Instagram Çöktü mü

Sosyal medya devleri Facebook ve Instagram, 15 Mayıs gecesi yaşanan sorunlarla gündeme geldi. Binlerce kullanıcı, uygulamalara erişim sağlamakta güçlük çektiğini bildirdi. Peki, 15 Mayıs Instagram çöktü mü? İşte detaylar…

Instagram ve Facebook’ta Neler Oluyor?

15 Mayıs gecesi, internet kullanıcıları sosyal medyaya giremedi. Popüler sosyal medya platformları Instagram ve Facebook‘a erişim sağlamakta zorlanan binlerce kullanıcı, mağduriyetlerini dile getirdi. DownDetector verilerine göre, Türkiye saatiyle 05:30 civarında Instagram’da yaklaşık 1.400, Facebook’ta ise 100 civarında sorun bildirildi. 15 Mayıs Instagram çöktü mü sorusu, kullanıcıların gündemindeki yerini korumaya devam ediyor.

15 Mayıs Instagram Çöktü mü

“Bir Sorun Oluştu” Hatası Kullanıcıları Çileden Çıkardı

Instagram’a giriş yapmaya çalışan kullanıcılar, “Bir sorun oluştu” ve “Sayfa yüklenemedi” hataları ile karşılaştı. Bu durum, 15 Mayıs Instagram çöktü mü tartışmalarını beraberinde getirdi. Öte yandan, Facebook kullanıcıları da benzer sorunlardan muzdarip olduklarını ifade etti. NetBlocks adlı internet izleme grubu, yaşanan kesintilerin ülke düzeyindeki internet kesintileri veya filtrelemelerle ilgili olmadığını belirtti.

Sosyal Medyada Tepki Yağıyor: “15 Mayıs Instagram Çöktü mü?”

15 Mayıs Instagram çöktü mü sorusu, sosyal medyanın gündeminde yer almaya devam ediyor. Twitter’da konuyla ilgili paylaşım yapan kullanıcılar, yaşadıkları mağduriyeti dile getirdi. Bir kullanıcı, “Başka birinin de Instagram’ı çöktü mü? Benimki hiç çalışmıyor.” diye sorarken, bir diğeri ise “Instagram çöktü mü yoksa ben mi çok kullanıyorum?” şeklinde espri yaptı. 15 Mayıs Instagram çöktü mü tartışmaları, platformların yaşadığı sorunların boyutunu gözler önüne seriyor.

15 Mayıs Instagram Çöktü mü

Meta’dan Henüz Açıklama Yok

Instagram ve Facebook’un sahibi olan Meta şirketi, yaşanan sorunlarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Kullanıcılar, 15 Mayıs Instagram çöktü mü sorusuna yanıt ararken, şirketin konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor. Öte yandan, bazı kullanıcılar sorunun çözüldüğünü ve uygulamalara erişebildiklerini ifade ediyor. Ancak, 15 Mayıs Instagram çöktü mü tartışmaları henüz tam anlamıyla son bulmuş değil.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli