Eternal Fire CCT Global Finals 2024’te Şampiyon Oldu!

Sıradaki içerik:

Eternal Fire CCT Global Finals 2024’te Şampiyon Oldu!

e
sv

Type-NOISE: Shonen Shojo PC İçin Duyuruldu

26 Mayıs 2024 15:27
Type-NOISE Shonen Shojo PC İçin Duyuruldu

Japon oyun geliştiricisi Dank Hearts, PC platformu için yepyeni bir macera oyunu olan Type-NOISE: Shonen Shojo’yu duyurdu. 2024 yılında Steam üzerinden piyasaya sürülecek olan bu çoklu sonlu kaçış macerası, oyuncuları kendilerine özgü korkularla dolu bir labirent şehir olan Noise Scramble City’de travma geçirmiş gençlerin hikayesine davet ediyor.

Geçmişinizle Yüzleşmeye Hazır Mısınız?

Type-NOISE: Shonen Shojo, oyuncuları kendi ‘Gürültü’leriyle yüzleşmeye davet ediyor. Buradaki ‘Gürültü’, karakterlerin geçmişindeki acı verici olayları, travmaları ve anıları temsil ediyor. Şüphe, kıskançlık, aptallık, kibir, kötü niyet ve açgözlülük gibi duygularla boğuşan kahramanlarımız, şehrin dört bir yanına dağılmış kendi anılarını toplayarak geçmişi hatırlamaya çalışıyor. Ancak buradan çıkmanın tek yolu, kaçmak istedikleri acı dolu anılarla yüzleşmekten geçiyor. Peki ya kendi Gürültünüzle yüzleşmeye hazır mısınız?

Type-NOISE Shonen Shojo PC İçin Duyuruldu

Renkli Karakterlerle Dolu Bir Dünya

Type-NOISE: Shonen Shojo, altı benzersiz karakteri bir araya getiriyor. Ana kahramanımız Zena Yugamizora, süper kahraman ekibi şovlarının büyük bir hayranı. Kıskançlıkla boğuşan Itsuki Hozuki, şüpheci ve inatçı Honoka Kirishima, kendinden şüphe duyan Kaito Shimizu, yalancı bir yayıncı kız olan Hiyori Endo ve her zaman yardıma hazır dürüst bir çocuk olan Soto Ochibana. Bu renkli ekibe şehrin Kaprisli Bekçisi Specter da eşlik ediyor.

Bulmacaları Çöz, Anıları Keşfet

Type-NOISE: Shonen Shojo’nun oynanışı, kilitli odalardan kaçmak için bulmacaları çözmeye dayanıyor. Karakterlerin geçmişiyle bağlantılı bu odaları keşfederken, kaçmalarına yardımcı olacak ipuçları ve eşyalar toplayabilirsiniz. Şehrin birçok odası karakterlerin iç Gürültüleri tarafından çarpıtılmış durumda. Keşif sırasında ilginç nesneler bulduğunuzda, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Type-NOISE Shonen Shojo PC İçin Duyuruldu

Gürültü Analizi ile Geçmişi Hatırla

Gürültü Analizi özelliği, oyuncuların geçmişi hatırlamasına yardımcı oluyor. Keşif yaparken ‘Gürültü Parçaları’ adı verilen yapboz parçalarını bularak anıları tamamlayabilirsiniz. Her Gürültü Parçası bir Gürültü ile ilişkili ve parçalar bir araya geldiğinde bir anı canlanıyor. Böylece karakterlerin geçmişini anlayarak gizemi çözmenin ipuçlarını elde edebilirsiniz. Geçmiş olaylar, gizemin anahtarı niteliğinde. Gürültü Analizi ile geçmişe bakarak karakterin Gürültüsünü anlayabilir, daha önce etkileşime giremediğiniz nesnelerle etkileşime geçerek keşif alanınızı genişletebilirsiniz.

2024’te Steam’de Olacak

Dank Hearts’ın sürükleyici macera oyunu Type-NOISE: Shonen Shojo, 2024 yılında PC (Steam) platformunda bizlerle buluşacak. Geçmişiyle yüzleşmeye hazır olan oyuncuları kendine özgü bir yolculuğa çıkaracak olan Type-NOISE: Shonen Shojo, keşfedilmeyi bekleyen gizemlerle dolu bir dünya vadediyor. Bu heyecan verici oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli