Runway Yeni Gen-3 Alpha Modelini Tanıttı

Sıradaki içerik:

Runway Yeni Gen-3 Alpha Modelini Tanıttı

e
sv

Sims Rakibi Life by You İptal Edildi

74 okunma — 18 Haziran 2024 12:49
Sims Rakibi Life by You İptal Edildi

Paradox Interactive’in merakla beklenen hayat simülasyonu oyunu Life by You’nun iptal edildiği açıklandı. Sims serisine rakip olması beklenen Life by You, gerçek zamanlı simülasyon ve yükleme ekranı olmadan kesintisiz bir oyun deneyimi vaat ediyordu. Ancak geliştirici ekip, oyunun bazı kilit alanlarda eksik olduğunu fark etti.

Erken Erişim Planları Suya Düştü

Life by You’nun erken erişim sürümünün Eylül 2023’te yayınlanması planlanıyordu. Fakat bu tarih önce Mart 2024’e, ardından Haziran’a ertelendi. Mayıs ayında ise süresiz olarak erteleme kararı alındı. Paradox Interactive Başkan Yardımcısı Mattias Lilja, oyunun bazı güçlü yönleri olduğunu, ancak daha fazla zamanın bile tatmin edici bir sürüme ulaşmak için yeterli olmayacağını belirtti.

Sims Rakibi Life by You İptal Edildi

Hayranlar Life by You’nun İptaline Üzüldü

Life by You’nun iptal haberi, oyunu sabırsızlıkla bekleyen hayranları hayal kırıklığına uğrattı. Sosyal medyada pek çok oyuncu, Sims serisine gerçek bir rakip olacağını düşündükleri Life by You’nun iptaline üzüldüklerini dile getirdi. Bazı oyuncular, Paradox Interactive’in oyunu geliştirmeye devam etmesi gerektiğini savundu.

Sims’e Rakip Arayışı Sürüyor

Life by You’nun iptal edilmesi, hayat simülasyonu oyunları alanındaki rekabeti azaltmış olsa da, Sims serisine rakip olma potansiyeli taşıyan başka projeler de var. Eski XCOM geliştiricileri tarafından kurulan Midsummer Studios, kendi hayat simülasyonu oyunlarını geliştiriyor. Öte yandan EA, “Project Rene” kod adlı yeni bir ücretsiz Sims oyunu üzerinde çalışıyor.

Sims Rakibi Life by You İptal Edildi

Life by You’nun Mirası

Her ne kadar Life by You iptal edilmiş olsa da, oyunun vizyonu ve getirmeyi vaat ettiği yenilikler, hayat simülasyonu türüne ilham kaynağı olmaya devam edecek. Gerçek zamanlı simülasyon, kesintisiz oyun deneyimi gibi özellikler, gelecekteki oyunlarda hayat bulabilir. Life by You’nun iptal edilmesi hayal kırıklığı yaratsa da, oyun dünyasına kattığı heyecan ve potansiyel unutulmayacak.

Life by You’nun yokluğunda hayat simülasyonu oyunlarının geleceği merak konusu olmaya devam ediyor. Bakalım önümüzdeki dönemde Sims serisine gerçek bir rakip çıkacak mı?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli