OnePlus’ın Uydu Bağlantılı Telefonu Yolda mı?

Sıradaki içerik:

OnePlus’ın Uydu Bağlantılı Telefonu Yolda mı?

e
sv

Pes 2020 Sistem Gereksinimleri

76 okunma — 27 Mayıs 2024 23:00
Pes 2020 Sistem Gereksinimleri

Pes 2020 Sistem Gereksinimleri birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Pes 2020, oyuncuların göz bebeği ve yılların ekşitemediği bir oyundur. Futbol dünyada en çok ilgilenilen sporlardan biridir. Bu sporun bu kadar ilgi çekmiş olması oyun sektörüne de yansımıştır. Pes 2020 bu sektörün önde gelen oyunlarından biridir.

İçerisindeki dünyadaki pek çok önemli lig bulunmaktadır. Bu liglerde oynayan dünya futbolunda kendini ispatlamış sporcular harika grafiklerle yansıtılmaktadır. Bu grafikler sayesinde seçtiğiniz oyuncuları sahada hareket ettirirken kendinizi sahanın içindeymiş gibi düşünebilmektesiniz. Bir futbol oyunu oynayan kullanıcı için kendini oyunun içinde hissetmenin çok önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçektir.

Dünyada pek çok futbol oyunu bulunmaktadır. Bu alandaki oyunlar,  kendini geliştirmek ve rakiplerinin önüne geçmek zorundadır. Pes 2020 oyunu bunu başarmış ve yüz binlerce kullanıcıya ulaşmıştır. Bu başarıda oyunun tasarımı, kullanıcılar için sağladığı pek çok kolaylık yüksek oranda etkili olmuştur. Sürekli eklenen yeni ve yetenekli oyuncular oyunun gündemi takip ettiğinin en önemli göstergelerindendir.

Pes 2020’yi  oynamak için belirli bir donanım gereksinimi bulunmaktadır. Özellikle bu oyunu oynamak isteyen kişiler, Pes 2020 sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olarak bilgisayarında oyunun nasıl bir performans gösterebileceğini merak etmektedir.

 Minimum sistem gereksinimleri,  bu futbol oyununu düşük ayarlarda oynamanıza olanak tanıyacak. Önerilen sistem gereksinimleri ise oyunu yüksek ayarlarda oynamanıza olanak tanıyacak.

Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Pes 2020 Minimum Sistem Gereksinimleri

Pes 2020 minimum sistem gereksinimleri, oyunculara oyunu düşük ayarlarda oynamaya imkan tanımakta ve bu oyunu oynayabilmek için bilgisayar sisteminin belirtilen gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Minimum sistem gereksinimleri sağlandığında oyuncuların en büyük korkusu olan bilgisayarın oyunu kaldırmama ihtimali ortadan kalkmaktadır.

Minimum sistem gereksinimlerinin altındaki bir sistemde bu oyunu oynamak mümkün olmamaktadır. Özellikle Pes 2020 kaldırır mı? Sorusuna yanıt arayan oyun severler için karşılamanız gereken Pes 2020 minimum sistem gereksinimleri şöyledir.

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5- 3470 / AMD FX 4350
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
 • Bellek: 8 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 11.0
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Pes 2020 Sistem Gereksinimleri
Pes 2020 Sistem Gereksinimleri

Pes 2020 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyunu yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynamak isteyen oyuncular için önerilen sistem gereksinimleri de bulunmaktadır. Minimum gereksinimlerden farklı olarak en yüksek grafik seviyesi ve en akıcı oyun için gereklilikleri ifade etmektedir. Önerilen sistem gereksinimleri sağlandığında kullanıcılar, aksama olmadan rahat bir oyun deneyimi yaşamaktadır. Sürekli bu oyunu oynayan ve aksama yaşamak istemeyen kullanıcılar için önerilen sistem gereksinimlerini sağlamak önemli bir ihtiyaçtır.  

Pes 2020 önerilen sistem gereksinimleri, oyunu yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynamanıza olanak tanımaktadır. Oyunun grafiklerini ve performansını en iyi şekilde deneyimlemek istiyorsanız şu önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir.

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i7 – 3770 / AMD FX 8350
 • Bellek: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon R9 270 X
 • DirectX: Sürüm 11.0
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Pes 2020 Kaç GB?

Pes 2020 kaç GB? Sorusuna yanıt olarak; Pes 2020’nin kurulum boyutu oynanılan platforma  ve oyunun sürümüne göre değişiklik göstermektedir. Oyunun en son sürümünün kurulum boyutu Steam platformu için yaklaşık 40 GB’tır ve oyunu bilgisayara yükleyebilmek için en az 40 GB kullanılabilir alanının bulunması gerekmektedir. Oyun yüksek grafikleri ve sürekli aldığı güncellemeleri nedeniyle yüksek boyutta bir alan kaplamaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli