Assassin’s Creed Odyssey Kaç GB?

Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Odyssey Kaç GB?

e
sv

OnePlus Watch 3 Yakında Çıkış Yapabilir

54 okunma — 21 Haziran 2024 16:00
OnePlus Watch 3 Yakında Çıkış Yapabilir

Teknoloji devlerinden OnePlus, akıllı saat ailesinin yeni üyesi OnePlus Watch 3 için düğmeye bastı bile diyebiliriz. Son gelen haberler, OnePlus Watch 3 modelinin Çin’deki sertifikasyon sürecini tamamladığını gösteriyor. Peki bu ne anlama geliyor?

TENAA Sertifikası Alındı, Sırada Ne Var?

Sızdırılan bilgilere göre OPWW234 model numarasıyla TENAA sertifikasını alan cihazın, OnePlus Watch 3 olduğu tahmin ediliyor. Bu sertifika, OnePlus Watch 3 için Çin pazarına giriş için önemli bir adım. Ancak küresel pazara açılmadan önce başka sertifikaların da alınması gerekiyor.

OnePlus Watch 3 Yakında Çıkış Yapabilir

OnePlus Watch 3 Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak?

TENAA sertifikası kapsamında paylaşılan görseller, OnePlus Watch 3 hakkında bazı ipuçları veriyor. Buna göre yeni akıllı saat, yuvarlak kadranıyla dikkat çekiyor. Sağ tarafta iki adet kontrol düğmesi bulunuyor. Yani OnePlus Watch 3 ile klasik saat görünümünden vazgeçilmediğini söyleyebiliriz.

Peki Ya Teknik Özellikler?

OnePlus Watch 3, e-SIM desteğiyle dikkat çekiyor. Böylece Çin’deki üç büyük operatörün e-SIM’leriyle uyumlu olacak. LTE bağlantısının yanı sıra Bluetooth, GPS, BeiDou, NFC, GLONASS ve WLAN desteği de sunuluyor. OnePlus Watch 3, 500 mAh kapasiteli bir bataryayla geliyor. 3C sertifikası da cihazın 10W hızlı şarj desteğine sahip olacağını doğruluyor. Ancak ilginç bir detay var: OnePlus Watch 3, adaptör olmadan satışa sunulacak.

OnePlus Watch 3 Yakında Çıkış Yapabilir

Çin’den Sonra Sırada Neresi Var?

OnePlus Watch 3 için rotanın ilk durağı Çin olacak gibi görünüyor. Ancak OPWWE234 model numarasıyla BIS ve TUV sertifikalarını alan global varyantın da yolda olduğunu belirtelim. Yani OnePlus Watch 3, yakın zamanda dünya çapında satışa sunulabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli