Skull and Bones İçin Ücretsiz Deneme Sürümü Ve İndirim Geliyor

Sıradaki içerik:

Skull and Bones İçin Ücretsiz Deneme Sürümü Ve İndirim Geliyor

e
sv

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri

157 okunma — 27 Mayıs 2024 10:51
Mafia 3 Sistem Gereksinimleri

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri birçok oyuncu tarafından merak edilmektedir. 2002 yılında yayınlanan Mafia 3 yayınlandığı döneme damga vuran bir oyundur. Ele aldığı onu dolayısıyla ilktir. Kullanıcılar İtalyan mafyaların hikayelerini bir oyunun içinde gördüklerinde şaşkına dönmüşlerdi.  Metinlerin gerçekçiliği ve kaliteli diyaloglar oyuncular için eğlenceyi kat be kat arttırmıştır.

Konusu itibarıyla böyle hayata dair oyunlarda metinlerin gerçekçiliği önem taşımaktadır. Çünkü metnin gerçekçiliği oyuncuya oyuna bağlamakta harika bir araçtır. Bu araç, oyun kullanıcılarının sayısının yüz binlere çıkmasını sağlamaktadır. Bugün hala konuşulan bu oyun döneminin üzerinde bir yaratıcılık taşımaktadır.

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri İnceleme Videosu

Ele aldığı konu bakımından pek çok yeni oyunun çıkmasına neden olmuştur. Bunlardan en önemlisi Godfather serisinin oyuna aktarılması hikayesidir.  Ancak Mafia 3 öyle bir başarı yakalamıştır ki bu başarı, rakiplerinin onu geçme ihtimalini imkansız hale getirmiştir. Burada kurgunun ve yazarlığın gücü ortaya çıkmaktadır. İyi bir kurgu kullanıcıyı oyuna bağlamakta en önemli araçtır.

 Her oyunda olduğu gibi Mafia 3’ü de oynamak için belirli bir donanım gereksinimi bulunmaktadır. Bu donanım gereksinimleri oyunun türü, kullanıcıların istekleri gibi pek çok faktöre bağlıdır.  Özellikle bu oyunu oynamak isteyen kişiler, Mafia 3 sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olarak bilgisayarında oyunun nasıl bir performans gösterebileceğini merak etmektedir.

 Minimum sistem gereksinimleri, oyunu düşük ayarlarda oynamanıza olanak tanıyacak.  Önerilen sistem gereksinimleri ise oyunu yüksek ayarlarda oynamanıza olanak tanıyacak.

Mafia 3  Minimum Sistem Gereksinimleri

Mafia 3 minimum sistem gereksinimleri, oyuncuların oyunu ayarları düşük şekilde oynamasına imkan tanımaktadır. Ayrıca oyuncuların bu oyunu oynayabilmekleri için bilgisayar sisteminin belirtilen gereksinimleri karşılaması gerekmektedir.

Minimum sistem gereksinimlerinin altındaki bir sistemde bu oyunu oynamak maalesef mümkün olmamaktadır. Özellikle Mafia 3 kaldırır mı? Sorusuna yanıt arayan oyun severler için karşılamanız gereken Mafia 3 minimum sistem gereksinimleri şöyledir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • Intel İşlemci: I5-2500 K
 • AMD İşlemci: AMD FX- 8120
 • AMD Ekran Kartı: Radeon HD 7870
 • Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 660
 • Bellek: 6 Gb
 • Ekran Kartı Belleği : 2 GB
 • Gereken Depolama Alanı: 50 GB

Mafia 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyunu yüksek ayarlarda ve daha keyifli bir şekilde oynamak isteyen oyuncular için önerilen sistem gereksinimleri de bulunmaktadır. Minimum gereksinimlerden farklı olarak en yüksek grafik seviyesi ve en akıcı oyun için gereklilikleri ifade etmektedir.

Sims 4 Sistem Gereksinimleri Nedir? başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Mafia 3 önerilen sistem gereksinimleri, oyunu yüksek ayarlarda ve pek çok oyuncunun söylediği gibi kasmayan bir şekilde oynamanıza olanak tanımaktadır. Oyunun grafiklerini ve performansını en iyi şekilde deneyimlemek istiyorsanız şu önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • Intel İşlemci: I7- 3770
 • AMD İşlemci : AMD FX 8350 4.0 Ghz
 • Bellek: 8 GB
 • AMD Ekran Kartı: Radeon R9 290 X
 • Nvidia Ekran Kartı: GeForce GTX 780 veya Ge Force GTX 1060
 • Ekran Kartı Belleği: 4 GB
 • Depolama: 50 GB
Mafia 3 Sistem Gereksinimleri
Mafia 3 Sistem Gereksinimleri

Mafia 3 Kaç GB?

Mafia 3 kaç GB? Sorusuna yanıt olarak; Mafia 3’ün kurulum boyutu oyunun sürümüne ve oynanılan platforma göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcıların istek ve oyuna dair yapılan güncellemeler oyunun kapladığı alanı arttırmaktadır.

Oyunun en son sürümünün kurulum boyutu Steam platformu için yaklaşık 50  GB’tır ve oyunu bilgisayara yükleyebilmek için en az 50 GB kullanılabilir alanının bulunması gerekmektedir. Oyunun yüksek grafikleri ve ses efektleri ile birlikte kapladığı alan fazlasıyla artmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli