Ubisoft Forward 2024 Tüm Duyurular

Sıradaki içerik:

Ubisoft Forward 2024 Tüm Duyurular

e
sv

Fm22 Kaç GB? Sistem Gereksinimleri Nedir?

53 okunma — 11 Haziran 2024 20:45

Fm22 kaç GB Oyunda gerekli olan dosya boyutu ve sistem gereksinimleri çok fazla şekilde online oyun platformlarında araştırılıyor. Bu oyunun sağlıklı şekilde oyun bilgisayarlarına yüklenmesi ve akabinde kurulumunu yine sağlıklı şekilde tamamlanması için sistem gereksinimlerinin en az minimum seviyeye sahip cihazlar tarafından karşılanması gereklidir. FM22 oyunu özellikle Futbol maçlarına ilgisi olan erke oyun severlerin ilgi alanına giren bir oyun türüdür.

Futbol maçlarına özel ilgi duyan tüm oyun tutkunlarının heyecanla oynayabilecekleri bir simülasyon oyunu olan FM22 oyunu deneyimlemeniz için sistem gereksinimleri büyük ölçüde karşılanmalıdır. Bu oyunun var olan sistem gereksinimleri minimum veya önerilen düzeylerde farklılık gösterebiliyor. Dolayısıyla oyunun tam olarak gerekli yazılım ve donanım özelliklerini öğrenmek için oyunun ilgili web sitesini ziyaret etmenizde yarar vardır.

Fm22 Futbol oyununun sadece oyun bilgisayarlarınıza indirilme süreci değil aynı zamanda oyunun ne denli seri şekilde cihazlarınıza kurabileceğinizin de burada önemi büyüktür. Zira Fm22 oyunu için en azından oyun bilgisayarınızın depolama alanında 7 GB kadar boş alanın olması uygun olur. Bu oyunun normal bir hızda ve akıcı şekilde yüklenebilmesi ve kurulması için bu oranlarda GB boyutu kadar boş alanın olması zorunludur. Fm22 sistem gereksinimleri karşılayan bir cihazda oyunu keyifle deneyimleyebilirsiniz.

Fm22 Sistem Gereksinimleri Minimum Düzeyde Nasıl Olmalıdır?

Fm22 sistem gereksinimleri veyahut Fm22 kaç GB gibi sorular özellikle Futbol oyunlarına ilgi duyan oyun severler tarafından merak edilmektedir. Fm22 sistem gereksinimleri minimum seviye sistem gereksinimleri karşılanması ile bu oyunu bilgisayarlarınızda rahatlıkla kasma ve donma mağduriyeti yaşamadan oynayabilmeniz mümkündür. Bu oyun hiç kuşkusuz ki futbol oyunlarına ilgi duyan oyun müdavimleri tarafından merakla beklenmiş olup, sistem gereksinimleri de oldukça araştırılmaktadır.

Fm22 oyunu sistem gereksinimleri minimum düzeyde şöyledir:

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya 8, 10 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core 2 veya AMD Athlon 64
 • Bellek kapasitesi: 4 GB Ram
 • Ekran kartı: İntel GMA X4500 veyahut NVIDIA GeForce 9600 M GT
 • Depolama kapasitesi: 7 GB kadar boş disk alanı veya SSD kullanılabilir.

Fm22 sistem gereksinimleri minimum seviyede bu şekilde olup, aslında bakıldığında hemen her oyun bilgisayarında açılması mümkün olan bir oyun gibi görülmektedir.

Fm22 Sistem Gereksinimleri Önerilen Seviyede Nasıl Olmalıdır?

Fm22 yada farklı bir deyişle Futbol Manager oyunu tüm futbol sever oyun tutkunları için ideal bir oyundur. Fm22 oyunu sistem ayarlarına baktığımızda aslında düşük donanım ve yazılım özelliklerine sahip bir cihazda da rahatlıkla açılabilir görünüyor. Fm22 sistem gereksinimleri önerilen seviyede şöyledir:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ5 veyahut AMD tabanlı bir işlemci ise: AMD Ryzen 5
 • Bellek kapasitesi: 8 GB Ram değeri
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 veyahut AMD Radeon HD 7970
 • Depolama kapasitesi: 7 GB boş alanın olması yeterlidir.

Fm22 sistem gereksinimleri önerilen seviye gereksinimleri bu şekilde olup, eğer ki oyun HD kalitede ve yüksek seri performansta oynanabilmesi için önerilen seviye ayarlarına yükseltilmesi gerekebilir. Elbette Fm22 oyununu minimum seviyeye sahip bir cihazla da oynanabiliyor. Ancak grafik kartı ve ekran çözünürlüğü yüksek şekilde oynanmak isteniyorsa da önerilen seviyeye sahip cihazlarda oyun deneyimlemek daha büyük keyif verebilir.

Fm22 Oyunu Dosya Boyutu Kaç GB Ve Oyunun Özellikleri Nelerdir?

Fm22 oyunu için rahatlıkla makale genelimizde gerek minimum gerekse önerilen düzey ayarlarının ne şekilde olması gerektiğini sizlere belirtmeye çalıştık. Fm22 oyununun sorunsuzca oyun bilgisayarlarınıza yüklenmesi ve kurulumunun da seri ve hatasız şekilde yapılabilmesi için en az 7 yada 8 GB kadar boş bir alanın olması gereklidir. Ancak bu şekilde bir boş disk alanının olması ile oyun seri ve akıcı şekilde oynanabiliyor.

Oyunun özelliklerine gelecek olursak, Fm22 oyununa yeni eklenen özelliklerin başında dinamik sıra değişikliği ve akabinde Futbol maç motoru değişimi geliyor. Bu yeni özellikleri ile oyun daha heyecan verici olabiliyor. Bu özelliğin var olması ile oyun adeta gerçekçi bir futbol maçı deneyimine ulaşabiliyor. Oyun içinde daha fazla futbol maçı taktiği uygulayabiliyor ve maçların sonuçlarına da hakim olabiliyorsunuz.

Ayrıca “ The Finals Sistem Gereksinimleri ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli