Apple’ın Vision Pro Gözlüğü Yeni Ülkelere Açılıyor

Sıradaki içerik:

Apple’ın Vision Pro Gözlüğü Yeni Ülkelere Açılıyor

e
sv

Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri

78 okunma — 14 Mayıs 2024 15:45

Fifa Online 4 Sistem gereksinimleri olarak bu oyun için Online oyun platformlarında araştırmalar yapılıyor. Bu oyunu oynamaktan keyif alan oyun severler genellikle düşük sisteme sahip olan cihazlarda bu oyunu oynamak istemiyor. Zira oyundan alınan performansın iyi ve kaliteli olabilmesi için gerekli olan sistem gereksinimleri veyahut minimum sitem gereksinimlerini de bu makalemiz genelinde bulabilir ve bu şekilde oyundan aldığınız verimi de arttırabilirsiniz.

Oyunun oynanabilmesi için gerekli olan sistem gereksinimleri önerilen olaraık yer alırken aynı zamanda düşük seviyeye sahip bir cihaz ile Fifa Online 4 oynamak keyifli gelmeyebilir. Önerilen sistem gereksinimleri genel olarak cihaz için üst seviye donanıma sahip olması demektir. Eğer ki Fifa Online 4 oynamak için akıcı bir donanıma sahip bir cihazınızın olması oldukça önemlidir.

Fifa Online 4 Oyununda Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalıdır?

Fifa Online 4 sistem gereksinimleri nasıl olur ise bu oyun daha akıcı ve performanslı şekilde oynanabilir gibi sorular Online Oyun dünyasında merak konusu olabiliyor. Zira oyun severler özellikle Fifa Online 4 için birtakım donanım araştırması yapabiliyor. Minimum seviyede sistem gereksinimleri ve ayrıca oyunun daha akıcı oynanabilmesi açısından da Önerilen seviye gereksinimleri de oyun adına olması gerekendir diyebiliriz.

Fifa Online 4 sistem gereksinimleri olarak şu şekilde sıralamamız mümkün olur.

 • İşlemci kapasitesi olarak: İntel Core İ5 veyahut İntel Core İ3 olabilir.
 • Ram kapasitesi ise minimum düzey için 4 GB yeterlidir.
 • Depolama kapasitesi ise yine en az 21 GB boş bir alan olması gereklidir.
 • İşletim Sistemi ise: Windows 7, 8 veyahut Windows 10 64 BİT olmalıdır.
 • Ekran kartı olarak ise: GeForce GT 730 1GB yeterli olabilir.

Elbette bu yukarıda saydığımız maddeler Fifa Online 4 oyunu için gerekli olan minimum düzeydir. Lakin her zaman söylediğimiz gibi bu oyunu tam yüksek performansta oynayabilmeniz için gerekli olan sistem gereksinimleri Önerilen seviyede olması faydalı olacaktır.

Fifa Online 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalıdır?

Fifa Online 4 sistem gereksinimleri için kullanıcıların mutlak surette Önerilen düzeyde donanıma sahip olmaları gereklidir. Ancak bu şekilde yüksek performanslı bir oyun deneyimi yaşamak mümkün olurken aynı zamanda da HD kalitede oyunda hiçbir şekilde kasma ve donma sorunu yaşmadan oyunu oynayabilmeniz mümkündür.

Fifa Online 4 sistem gereksinimleri Önerilen düzey şöyledir:

 • İşlemci kapasitesi olarak: İntel Core İ5 olması yeterlidir.
 • Ram kapasitesi olarak: En az 8 GB yeterli olacaktır.
 • Depolama kapasitesi: Gerek önerilen seviye gerekse minimum seviye için 21 GB boş alanın olması oyundan alınan verimi arttırır.
 • İşletim Sistemi ise: Windows 8, veyahut Windows 10 64 BİT
 • Ekran kartı olarak : NVIDIA GeForce GTX 480 yeterlidir.

Fifa Online 4 sistem gereksinimleri olarak makalemiz genelinde sizlere bu oyundan alınması geren en yüksek verimi ancak bu önerilen düzeye sahip cihazla keyifli olabileceğini hatırlatmak isteriz.

Fifa Online 4 Ücretli Midir?

Fifa Online 4 oyunu oyun severler adına merakla beklenen ve ilgi gören bir oyundur. Fifa Online oyun severlerin ücretsiz olarak oynayabileceği bir oyundur. Oyunu oynamak isteyenler rahatlıkla oyun platformlarından oyunu indirerek oynayabilir. Ayrıca bu oyunun Resmi sitesi üzerinden de oyunun indirilmesi mümkündür. Bu yöntem daha sağlıklı olan bir indirme işlemi olacaktır. Oyun severler Fifa Online 4 için Resmi site üzerinden hesap açarak ve kayıt işlemi yaptırarak oyunu oynayabiliyor.

Fifa Online 4 Kaç GB gibi sorular da Online oyun dünyasında geniş yer tutuyor. Zira oyun severler oyunun ne kadar boş alan istediğini de merak edebiliyor. Bu oyunu tam kapsamlı olarak rahat ve performanslı şekilde oynamak isteyen oyun severlerin en az 21 GB boş alana sahip olan bir cihazla oyunu oynayabilmesi oldukça mümkündür. Oyunun sağlıklı şekilde oynanabilmesi için 21 GB boş alan olmadığı taktirde oyunun oynanabilmesi veyahut cihaza indirilip kurulmasına olanak yoktur.

Fifa Online 4 oyunu oyun severler açısından keyifli bulunabildiği gibi aynı zamanda da cihazım oyunu kaldırır mı sorusunun da oluşmasını sağlayabiliyor.

Ayrıca ” Office Etkinleştirme Programsız ” yazımızı okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli