Fotoğraf Netleştirme Yapay Zeka

Sıradaki içerik:

Fotoğraf Netleştirme Yapay Zeka

e
sv

Battle Teams 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?

17 Haziran 2024 20:45

Battle Teams 2 sistem gereksinimleri olarak online oyun platformlarında sıklıkla araştırmalar yapılıyor. Bu oyunun ilk serisini seven ve devam serisini de merakla bekleyen oyun severler heyecan dolu oyunu oynamak için sistem gereksinimleri önceden bilip o şekilde yükleme yapmak isteyebiliyor. Dolayısıyla online oyun platformlarında da Battle Teams 2 Kaç Gb veyahut tam sistem gereksinimleri nasıl olmalıdır sorularıyla sıklıkla karşılaşıyoruz.

Battle Teams 2 oyunu tam olarak oyun tutkunlarının strateji belirleyerek başarı sağlamaları gereken bir oyundur. Bu oyunu sağlıklı ve seri şekilde oyun bilgisayarlarınıza yüklemek ve oyunu kurabilmek için bilgisayarınızın donanım ve yazılım sistem özelliklerini öğrenmenizde fayda vardır. Ancak o şekilde battle Teams oyununun sağlıklı şekilde bilgisayarınızda açılıp açılmayacağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Battle Teams için şunu söylemekle hata yapmış olmayız. Bu oyunda oyucuların başarı sağlamaları için hiç kuşkusuz ki bir strateji belirleyerek ilerlemeleri gereklidir. Bu şekilde oyuncular takımlarını zaferle taçlandırabilirler. Stratejik hamlelerin yapılmasının gerekli olduğu FPS oyunu Battle Teams 2 yeni nesil bir oyuj olmakla birlikte oyun severlere ücretsiz sunuluyor. Sadece oyun bilgisayarlarınızın sistem gereksinimlerinin oyunu kaldırması önemlidir.

Oyun tam olarak Türk oyuncularına yönelik olarak geliştirilmiş bir oyun olmakla birlikte aynı zamanda takımlı oynanan bir oyundur. Oyun içinde geliştirilmiş olan modları seçerek oyunda başarı sağlanabiliyor. Oyunda koca kafalar veyahut ölüm maçı gibi modlar yer alıyor.

Battle Teams 2 Sistem Gereksinimleri Minimum Düzeyde Nasıl Olmalıdır?

Battle Teams 2 sistem gereksinimleri ile merak uyandıran bir oyundur. Bu oyunda heyecan ve aksiyon yer alır. Oyunda çok fazla oyuncu bir arada oyunu oynayabilir. Bu oyun içinde birtakım oyun modları bulunuyor. Oyunun sağlıklı şekilde yüklenip oynanması için oyun bilgisayarlarının en azından sistem gereksinimlerini minimum seviyede karşılıyor olması gereklidir.

Battle Teams Minimum sistem gereksinimleri şöyledir:

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: İntel Core İ3 veyahut eş değer farklı bir işlemci
 • Bellek kapasitesi: 4 GB Ram değeri
 • Ekran kartı: GT 520 M yada eş değer ekran kartı
 • Depolama kapasitesi: 18 GB kullanılabilir boş alanın olması gereklidir.
 • DirectX: 11 sürümü ile uyumlu

Anlaşıldığı üzere Battle Teams 2 sistem gereksinimleri minimum seviyede yüksek ayar grubuna ait değildir. Hemen her oyun bilgisayarının rahatlıkla açabileceği düzeyde işlemci ve bellek kapasitesi içeriyor. Burada önemli olan nokta 18 GB kadar boş alanın cihazınızda yer almasıdır. Ancak bu 18 GB kadar boş bir alan olması ile oyunu sorunsuz şekilde bilgisayarlarınıza yükleyebilir ve sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz.

Battle Teams 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen Düzeyde Nasıl Olmalıdır?

Battle Teams 2 sistem gereksinimleri önerilen seviyede eğer ki oynanmak isteniyorsa bu defa da oyun severlerin bilgisayarlarının sistem özelliklerini yükseltmelerinde fayda vardır. Zira oyundan ancak bu önerilen seviyede sistem özellikleriyle üstün performansta bir oyun deneyimleyebilirsiniz. Battle Teams 2 oyunu oyun tutkunlarının ilgiyle takip ettiği ve oynamaktan keyif aldığı bir FPS oyunudur. Battle Teams 2 sistem gereksinimleri önerilen düzey şöyle olmalıdır,

 • İşletim sistemi: Windows 7 yada 8 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ7 7700 K veya eş değerinde bir işlemci AMD tabanlı olabilir.
 • Bellek kapasitesi: 16 GB Ram değeri
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 
 • DirectX: 12 sürümü ile uyumlu
 • Depolama kapasitesi: 18 GB boş alan olmalıdır.

Battle Teams 2 sistem gereksinimleri olarak araştırma yapıldığında işlemci ve Ram aralığının yüksek ayarlarda olması gerektiğini rahatlıkla anlayabiliriz. Ancak Battle Teams 2 rahatlıkla ve seri şekilde oyun bilgisayarlarına yüklenebilmesi için kullanıcının cihazında en az 18 yada 20 GB kadar boş disk alanının olması yeterli olacaktır. Zira oyunun 2. Serisinin de belirli zamanlarda alınması gerekli olan güncellemeleri de karşılayabilmesi gereklidir.

Battle Teams 2 Dosya Boyutu Kaç GB Yapıyor?

Battle Teams 2 oyunu online oyunlardan hoşlanan oyun tutkunlarının sevdiği bir oyundur. Bu oyunda başarı sağlamak için oyuncuların belirli aşamalarda birtakım stratejileri uygulamaları gereklidir. Oyunun dosya boyutu 18 GB olarak belirtilmiş olup, sağlıklı şekilde güncellemeleri de alabilmesi için en az 20 GB boş alanla oynanabiliyor.

Ayrıca ” Lollipop Chainsaw RePop’un Eylül Ayında Çıkacağı Açıklandı ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli