NATO, Alman Girişimden 9 Milyon Euro Değerinde Askeri Robot Siparişi Verdi

Sıradaki içerik:

NATO, Alman Girişimden 9 Milyon Euro Değerinde Askeri Robot Siparişi Verdi

e
sv

Bannerlord Sistem Gereksinimleri

111 okunma — 14 Haziran 2024 08:45

Bannerlord sistem gereksinimleri oyun platformlarında sıklıkla araştırılmaktadır. Taleworld oyun geliştiricisinin oyun platformlarına sürdüğü oyun online oyun tutkunlarının adeta bağımlılık oluşturduğu bir oyun türüdür. Eğer ki bu oyunu güncel teknolojiye uygun şekilde donanım ve yazılım özelliklerine uygun bir cihaz üzerinden oynamak istiyorsanız hiç kuşkusuz ki Bannerlord sistem gereksinimleri karşılanmalıdır.

Bannerlord sistem gereksinimleri karşılanması halinde oyundan alınan performansın kalitesi yüksek olacaktır. Gerek minimum gerekse önerilen düzeyde Bannerlord sistem gereksinimleri karşılanması ile oyun tutkunları oyunu keyifle deneyimleyebilecektir. Minimum seviye düşük ayarlarda dahi 30 FPS hız ile oynanabiliyorken önerilen düzeyde ise 60 FPS kare hızda oyunun oynanması mümkün olmaktadır.

Bannerlord Sistem Gereksinimleri Minimum Seviyede Nasıl Olmalıdır?

Bannerlord oyunu minimum seviyede oynanmak isteniyorsa eğer mutlak surette işlemci ve aynı zamanda Ram değeri karşılanmalıdır. 30 FPS kare hızda oyunu oynayabiliyor ve aynı zamanda Ryzen 1300 eş değeri olan bir işlemci gereksinimi bulunmaktadır. Bu oyun için rahatlıkla şunu söyleyebiliriz ki, minimum seviyede bir cihaz oyun için yeterli olabileceği gibi ayrıca sisteminizi de fazla yormayacaktır. Bu nedenledir ki, Bannerlord sistem gereksinimleri minimum olması uygun olur.

Bannerlord sistem gereksinimleri minimum düzeyde şöyle olmalıdır:

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ3 8100 veyahut AMD Ryzen 3 1200
 • Bellek kapasitesi: 6 GB Ram değeri
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veyahut AMD Radeon HD 7850
 • Depolama kapasitesi: 60 GB boş disk alanı

Bannerlord Sistem Gereksinimleri Önerilen Düzeyde Nasıl Olmalıdır?

Bannerlord sistem gereksinimleri veyahut Bannerlord Kaç GB gibi sorular için online oyun forumlarında araştırmalar yapılıyor. Zira oyunun müdavimleri bu oyun için oyun bilgisayarlarında ne kadar boş bir alan olması gerektiğini merak etmektedir. Bu oyun için oyun bilgisayarlarınızda sağlıklı bir yükleme yapılabilmesi için en az 60 GB kadar boş alanın olması yeterli olacaktır. Ancak bu şekilde sağlıklı bir yükleme ve oyunun kurulumu tamamlanabilir.

Bannerlord önerilen düzeyde sistem gereksinimleri şöyle olmalıdır:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 BİT
 • İşlemci: İntel Core İ5 veyahut AMD tabanlı işlemcilerde ise AMD Ryzen 5 3600 X
 • Bellek kapasistesi: 8 GB Ram
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 AMD Radeon RX 580
 • Depolama kapasitesi: 60 GB boş alanın olması yeterlidir.

Bannerlord sistem gereksinimleri 60 GB kadar boş alanın olması ile oyunu bilgisayarınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Oyunun hem sağlıklı şekilde kurulması ve oynatıldığı sırada kasma ve sonma gibi sorunlara maruz kalınmadan oynanabilmesi için mutlaka en az minimum veyahut sizlerin isteği doğrultusunda önerilen düzeyde sistem gereksinimleri karşılanmalıdır.

Bannerlord Dosya Boyutu Kaç GB?

Bannerlord sistem gereksinimleri doğrultusunda kullanıcının bilgisayarında en az 60 GB olacak kadar boş alanın olması gereklidir. Ancak şöyle bir durum da vardır. Bu oyun geliştirici firma tarafından her ne kadar 60 GB boş alan olarak belirtilse de oyunun toplam dosya boyutu 35 GB dir. Ancak oyuna gelen güncellemelerin de sağlıklı şekilde alınabilmesi için oyun severlerin cihazlarında mutlaka 60 GB boş disk alanı bulunması gereklidir.

Oyuna eklenecek olan birtakım modlarla birlikte oyunun dosya boyutu artacağı için mümkün mertebe cihazınızda oynamadığınız oyunları silmenizi tavsiye ediyoruz. Bu oyunda yer alan oyuncular genellikle vanilya modda oyunu oynamayı tercih edebiliyor. Bir diğer yandan oyunun rahatlıkla ve hatasız şekilde yüklenebilmesi için oyun tutkunları ayrıca SSD kullanarak ta oyunu deneyimleyebilirler.

Bannerlord Oyunu Konusu Nedir?

Taleworlds oyun geliştirici firma tarafından oyun sektörüne sunulan Bannerlords sistem gereksinimleri ilde bir hayli araştırılan ve ilgi odağı olan bir oyundur. Oyunun ana konusuna gelecek olursak oyun tam olarak Orta Çağda geçiyor. Savaş temalı olan oyunda yer alan oyuncular savunma kalelerini fethetmek adına birbirleriyle kıyasıya mücadele vermektedir. Bannerlord sistem gereksinimleri karşılanması halinde bu aksiyon sahneleriyle bezenmiş olan oyunu keyifle deneyimleyebiliyorsunuz.

Oyun severler için bir hayli sevindirici bir gelişme de şudur. Bu oyunun sistem gereksinimleri minimum seviyede dahi iyi ve kaliteli bir ekran çözünürlüğünde oyunu açabiliyor. Dolayısıyla AMD tabanlı bir işlemci ve akabinde ekran kartıyla oyunu keyifle oynayabilmeniz mümkündür.

Ayrıca ” NATO, Alman Girişimden 9 Milyon Euro Değerinde Askeri Robot Siparişi Verdi ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli