Ödev Yapan Yapay Zeka Araçları

Sıradaki içerik:

Ödev Yapan Yapay Zeka Araçları

e
sv

Apple Kullanıcıları Kendi Telefonlarını Tamir Edebilecekler

27 Haziran 2024 09:34
Apple Kullanıcıları Kendi Telefonlarını Tamir Edebilecekler

Apple, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz yıl ABD’de kullanıma sunulan Self Service Repair Diagnostics yazılımı, artık 32 Avrupa ülkesinde de erişilebilir hale geldi. Yakın zamanda Kanada’da da hizmete girmesi beklenen bu araç, Apple cihazlarınızın tamir sürecini büyük ölçüde kolaylaştıracak.

Kendi Kendine Teşhis Koyun, Tamir Edin

Apple’ın yeni aracı sayesinde, arızalı veya bozuk bileşenleri ikinci bir Apple cihazı üzerinden çalıştırarak teşhis edebileceksiniz. Ekrandaki talimatlar sizi süreç boyunca yönlendirecek. İşlem tamamlandığında, gerçekten bozuk olan parçaları ve tamir için ihtiyacınız olan bileşenleri öğrenmiş olacaksınız. Apple cihazınızı tamir etmek artık çok daha kolay!

Apple Kullanıcıları Kendi Telefonlarını Tamir Edebilecekler

Yetkisiz Tamirhanelere de Destek

Belki de siz bozuk parçaları yenileriyle değiştirecek beceriye sahip olmayabilirsiniz, ancak en azından sorunun ne olduğunu ve neyin tamir edilmesi gerektiğini doğrulayabileceksiniz. Apple’ın bu aracı, yetkili Apple tamir merkezleri yerine tercih edebileceğiniz bağımsız tamirhaneler için de son derece değerli. Apple, bireylerin ve üçüncü taraf tamirhanelerin iPhone‘ları orijinal parçalarla tamir etmesine izin veriyor ve bu parçaların gerçekten orijinal olduğunu doğrulamalarına yardımcı oluyor.

Sadece iPhone Değil, Mac ve Studio Display’ler de Kapsam Dahilinde

Self Service Repair Diagnostics aracı yalnızca iPhone’ları değil, Mac’leri ve Studio Display’leri de inceleyebiliyor. Artık 33 ülkede ve 24 dilde kullanılabilen bu araç, Apple kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Apple Kullanıcıları Kendi Telefonlarını Tamir Edebilecekler

42 Apple Ürününe Özel Parça, Araç ve Kılavuz

Apple’ın Self Service Repair programı, 42 Apple ürünü için orijinal parçalara, araçlara ve kılavuzlara erişim sağlıyor. Yakın zamanda, M3 çipli yeni MacBook Air‘ler de bu kapsama dahil edildi. Sunulan parçalar, araçlar ve kılavuzlar, Apple Store’lardaki ve Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarındaki personelin kullandığı ile aynı. Daha fazla bilgi için Apple’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Apple Kullanıcılarına Kolaylık ve Özgürlük

Apple, kullanıcılarına sunduğu bu yeni araçla, cihazlarını tamir etme konusunda daha fazla kolaylık ve özgürlük sağlıyor. Artık Apple cihazınızın arızalandığını düşündüğünüzde endişelenmenize gerek yok. Self Service Repair Diagnostics yazılımıyla sorunu kolayca tespit edebilir ve gerekli parçaları sipariş ederek tamir sürecini başlatabilirsiniz. Apple, müşteri memnuniyetini artırmak ve kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak için çalışmaya devam ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli