Instagram Hikaye Süresi Ayarlama

Sıradaki içerik:

Instagram Hikaye Süresi Ayarlama

e
sv

A Way Out Sistem Gereksinimleri

90 okunma — 11 Mayıs 2024 08:45

A Way Out Sistem gereksinimleri bu oyunu deneyimlemek isteyen ancak nasıl bir sisteme sahip olması gerekiyor bilmeyen oyun severlerin araştırdıkları bir konudur. Online oyun platformlarında sıklıkla bu oyun için ne kadar Ram veyahut Ne kadar GB gerekiyor gibi sorulara yanıt aranmaktadır. Oyun platformlarında oyun severlerin bir hayli ilgisini çeken bu oyun için şunu rahatlıkla söylememiz gerekiyor ki, derin hikayesiyle A Way Out sizi de içerisine çekebilir.

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu oyun için ne kadar boş bir disk alanı ayırmanız gerekiyor sorusu da oldukça fazla online oyun gündemini meşgul ediyor. A Way Out oyunu nasıl bir oyundur ve bu oyunun hikayesi akabinde olması gereken sistem gereksinimleri nedir soruları veyahut oyunla ilgili tüm stratejik soruların yanıtlarını bu makalemiz genelinde bulabilir ve değerlendirebilirsiniz.

A Way Out Pc oyunları arasında oldukça popüler olan bir oyun olmakla birlikte oyun severleri derin hikayesi ve heyecan uyandıran farklı öğeleri ile de heyecanlandırmaktadır. Bu nedenledir ki oyun tutkunları A Way Out Nedir ve bu oyun ne Kadar GB yer alıyor gibi sorular çok fazla online platformlarda yer almaktadır. Gelin bu oyun için tüm bilinmesi gereken sistem gereksinimlerini beraber inceleyelim!

A Way Out Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalıdır?

A Way Out sistem gereksinimleri nasıl olmalıdır soruları için şu aşağıda belirteceğimiz şekilde bir sisteme sahip cihazlarla oyunun oynanmasının daha sağlıklı bir oyun keyfi için ideal olacaktır. Sistem gereksinimleri,

 • İşletim sistemi olarak 64 BİT olması gereklidir.
 • Windows 7 veyahut daha üstü olan Windows 10 64 BİT işletim sistemi
 • İşlemci olarak ise İntel Core İ3 2100 T 2.5 GHz yada İ5 yeterlidir.
 • Bellek kapasitesi olarak ise 8 GB Ram olması yeterli olacaktır.
 • Ekran kartı ise NVIDIA GeForce GTX 650 Ti 2 GB olmalıdır.
 • Depolama kapasitesi ise 25 GB boş alanın olması gereklidir.

Bu şekilde bir sistem gereksinimlerine sahip olan cihazlarda A Way Out oyununu sorunsuz kasma ve donma yaşanmadan oynayabilirsiniz.

A Way Out Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

A Way Out

A Way Out sistem gereksinimleri arasında 8 GB ram ve aynı zamanda kullanıcının cihazında en az 25 GB boş bir alanın olması gereklidir. Ancak bu şekilde keyifli bir oyun oynanabilir. Bu oyunu oynamak isteyen oyun severler için önerilen sistem gereksinimleri de şu şekildedir:

 • İşletim sistemi olarak Windows 7 veyahut Windows 10 64 BİT
 • İşlemci olarak İntel Core İ3 veyahut İntel Core İ5 3570 K yada eşdeğeri
 • Bellek kapasitesi olarak ise 16 GB Ram
 • Ekran kartı ise Nvidia GTX 960 olması yada bu özelliklere eşdeğer farklı bir ekran kartı
 • Depolama kapasitesi olarak ise 25 GB boş alanın olması yeterli olacaktır.

Tüm bu sistem gereksinimlerine sahip olan bir cihaz üzerinden bu oyunu oynamak istiyorsanız cihazınızda oyunu kurarak oynamak daha avantajlı olacaktır. 25 GB boş alanınızın olması halinde A Way Out oyununu rahatlıkla cihazınızda HD kalitede kasma ve donma sorununa maruz kalmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

A Way Out Nedir, Nasıl Oynanıyor?

A Way Out sistem gereksinimleri oyun severler tarafından merak ediliyor. Zira bu oyunu deneyimlemek isteyen çok sayıda oyun sever mevcuttur. Hazelight Studios tarafında geliştirilen oyun oyun severler tarafından da oldukça heyecan verici bulunmaktadır. Çevrimiçi oynanabilen oyun tek kişilik oynanmamaktadır. Dolayısıyla oyunu internetin olduğu her alandan aynı cihazla bağlantı kurarak diğer oyuncularla oynayabiliyorsunuz. Windows Playstatıon 4 platformlarında da oyunu oynayabilirsiniz. Oyun piyasaya çıkmış olduğu 2018 senesinden bugüne dek orjinali kadar kopyası da oldukça fazla satmıştır. Oyunun dünya çapında satış başarısı büyüktür.

A Way Out oyununun tam olarak konusu nedir denildiğinde sizlere şunu söyleyebiliriz. Bu oyunda hapishaneden kaçan mahkumlardan iki kişiyi takip ederek maceraya katılabiliyorsunuz. Tam bir macera severlerin keyifle oynayabileceği oyun, oyuncuları kusursuz stratejiler planlamaya itebiliyor. Böylelikle oyuncular oyunda stratejik hamleler planlarken aynı zamanda da gerilim dolu bir maceranın içinde kendilerini bulabiliyorlar. Gerilim dolu ve bir o kadar da maceralı bir hikayenin içine girebilirsiniz.

Ayrıca ” FPV Drone Nedir ve Nasıl Çalışır? ” yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli